Paimkite savo karjerą į kitą lygį su MBA laipsnį (EMBA)

„Tulane Executive MBA“ (EMBA) programa vienija vadovus ir specialistus, turinčius septynerių ar daugiau metų profesinę darbo patirtį. Ši pakaitinio savaitgalio MBA programa, skirta vadovams, siūlo pažangias verslo žinias ir vadybos įgūdžius, reikalingus iškilus aukštesniems iššūkiams, gerinant karjeros galimybes ir skatinant įmonės augimą.

17 mėnesių programa sujungs jus su visame pasaulyje pripažintu Freemano fakultetu ir patyrusių specialistų tinklu unikalioje, interaktyvioje klasėje. Jūs sukursite kūrybinius problemų sprendimo būdus ir strateginių sprendimų priėmimo priemones, žvelgdami į globalią perspektyvą.

Patirtis: Freeman Executive MBA mokymasis

„Freeman EMBA“ yra tvirta, plataus masto mokymo programa, apimanti pažangias vadybos, sprendimų modeliavimo, finansų, rinkodaros, verslumo, derybų, strategijos ir lyderystės temas.

Vykdomosios MBA koncentracija finansų ir vadybos srityse ir pasirenkant sritis, pradedant nuo įmonės strategijos, baigiant globalia rinkodara ir portfelio teorija, galite pritaikyti Freeman EMBA patirtį prie savo profesinių interesų.

Mes žinome, kad esate užsiėmęs. Štai kodėl mes tvarkome visą jūsų administracinę informaciją - nuo registracijos, knygų ir maitinimo iki logistikos ir tarptautinio seminaro. Mūsų EMBA programa yra skirta užimtiems profesionalams, kaip ir jums.122434_emba-infographic.jpg

Vykdomosios MBA (EMBA) mokymo programa

Išankstinė programa

Mėnesiais prieš prasidedant EMBA mokymo programai parengiamieji apskaitos ir kiekybinių įgūdžių kursai padeda suderinti studentų įgūdžius su ankstyvųjų kursų programų reikalavimais. Vėlesnės orientacijos ir komandos formavimo sesijos supažindins naujus studentus su politika ir procedūromis bei supažindins dėstytojus, klasės draugus ir studijų komandas.

Intensyvios savaitės

EMBA programa prasideda sausio mėnesį su vienos savaitės trukmės sesija, I intensyviąja savaite. Studentai baigia du kursus, įskaitant egzaminus, per šį 8 dienų intensyvumą. Čia studentai iš naujo įtraukiami į akademinį gyvenimą ir pradeda praktikuoti laiko valdymą, derindami darbą, namus ir mokyklą.

Antrųjų metų sausio mėnesį Naujojo Orleano miestelyje rengiama daugiakultūrinė intensyvi savaitė. Šios intensyvios II savaitės metu studentai sudaro naujas pasaulines studijų grupes, bendradarbiaudami ir dalydamiesi klasėje su savo kolegomis EMBA kolegomis iš Tulane partnerių universitetų Azijoje, Europoje ir Lotynų Amerikoje.

Pakaitiniai savaitgaliai

Po I intensyvios savaitės klasės pereina prie alternatyvaus savaitgalio struktūros, kur mokiniai lanko užsiėmimus penktadieniais ir šeštadieniais. Kiekvienas dviejų kursų rinkinys paprastai būna baigtas per 7 savaites.

Pasirinktinai

Antroje ugdymo programos pusėje pristatomi pasirenkamieji kursai. Studentai gali uždirbti finansų ar vadybos koncentraciją pasirinkdami pasirenkamąjį kursą tose srityse.

Tarptautinis seminaras

Šis seminaras užsienyje suteikia visapusišką programos gylį, suteikdamas studentams žinių iš pirmųjų rankų apie globalų verslo ir vadybos praktiką. Mes tvarkome visas seminaro rezervacijas, transportavimą, apgyvendinimą ir logistiką.

Tarptautiniame verslo seminare didžiausias dėmesys skiriamas verslo užsienyje strateginėms ir operatyvinėms problemoms.

Šiandieninės rinkos ir jų ekonominė tarpusavio priklausomybė reikalauja, kad vadovai suprastų globalius strateginius imperatyvus. Šios pagrindinės vadybos žinios daro šį tarptautinio verslo patyrimą svarbiu ir būtinu EMBA mokymo programos komponentu.

Tarptautinio seminaro metu:

 • Studentai tiria ekonominę, technologinę ir politinę aplinką, darančią įtaką pasaulinėms verslo iniciatyvoms, ir atranda priimančiai šaliai būdingas globalias verslo galimybes.
 • Studentai giliai supranta globalius verslo iššūkius ir vadybos strategijas tiems iššūkiams spręsti.
 • Studentai įgyja pirmųjų žinių apie pasaulinio verslo kultūrą ir praktiką bendraudami akis į akį su tarptautinio verslo lyderiais.
 • Studentai sužino apie specifinius iššūkius, su kuriais susiduria šios įmonės, ir strategijas, naudojamas šioms problemoms spręsti.
 • Studentai dažnai dirba tiesiogiai su šiomis pasaulinėmis kompanijomis, kad išspręstų realias verslo problemas.

Seminaro metu mes tvarkome visą akademinį ir logistinį planavimą, įskaitant lėktuvų bilietus, antžeminį transportą, logistiką, apgyvendinimą, grupinius patiekalus ir įmonių vizitus. Šios seminaro išlaidos yra įskaičiuotos į bendrą programos kainą. Vienintelės papildomos išlaidos apimtų individualų maitinimą ne pagal struktūrinį tvarkaraštį ir visas asmenines išlaidas.

Paprastai seminaro tikslas nustatomas prieš 8–12 mėnesių. Praėjusiais metais Pekine, Keiptaune ir Paryžiuje buvo rengiami seminarai, kurių kiekviena pristatė studentams savitą ir kultūriškai unikalią verslo aplinką.

Tikslai:

 • suprasti XXI amžiaus ir vėlesnių laikų strateginius pasaulinius imperatyvus,
 • pradėti diskusiją apie ekonominę, technologinę ir politinę aplinką, darančią įtaką pasaulinėms verslo iniciatyvoms,
 • teikti informaciją apie priimančiojoje šalyje būdingas globalias verslo galimybes,
 • geriau suprasti iššūkius, su kuriais susiduria verslas priimančiojoje šalyje,
 • sužinoti apie strategijas, naudojamas iššūkiams įveikti tiesiogiai iš tų vadovų.

Kaina

Seminaro kaina, įskaitant lėktuvų bilietus, nakvynę ir kai kuriuos patiekalus, yra įskaičiuota į vykdomosios MBA programos kainą.

Uždirbkite karjeros kapitalą turėdami vykdomosios programos MBA

Baigę mūsų vykdomosios MBA programą, turėsite prestižinį ir vertingą MBA laipsnį pagal programą, kuri nuolatos patenka tarp geriausių pasaulyje pirmaujančių verslo leidinių. Freeman EMBA studentai plėtoja holistinį verslo sprendimų priėmimo supratimą ir žinių kapitalą, kad per visą savo karjerą galėtų būti iniciatyvūs, veiksmingi verslo lyderiai.

Naršykite verslą užsienyje naudodamiesi mūsų EMBA programa

Kiekvienais metais mūsų vykdomosios programos MBA studentai keliauja į užsienį, kad gautų tiesioginę pasaulinę verslo perspektyvą. Mūsų studentai gilina tarptautinių rinkų ir jų konkurencinių pranašumų supratimą. Į paskirties vietas yra Lotynų Amerikos, Azijos ir Europos šalys.

Tarptautinio seminaro metu apžiūrėsite technologijų, ekonomikos, politikos ir kultūros sankirtą, nes jos formuoja pasaulinio verslo iniciatyvas. Studentai sužino apie unikalias priimančiojoje šalyje verslo galimybes ir bendrauja su globalių sprendimų priėmėjais. Seminaras yra neatsiejama EMBA programos dalis ir yra įskaičiuotas į programos kainą.

Pareiškėjo kvalifikacija

Vadovaujantis šiais priėmimo kriterijais, MBA priėmimo komitetas vertina kiekvieną kandidatą į Tulane vykdomosios MBA programą.

 • Profesinė patirtis ir lyderystės potencialas: Kandidatai turėtų turėti ne mažesnę kaip septynerių metų nuolatinio darbo magistrantūroje patirtį, iš kurių penkerius metus užima didelę vadovybės atsakomybę. Komitetas apsvarstys išimtis, pagrįstas karjeros progresu, gilumu, patirties platumu ir vadovybės atsakomybės lygiu.
 • Įrodytas sugebėjimas: Vertindamas kandidato akademinius sugebėjimus, komitetas atsižvelgia į kandidato profesinę istoriją ir akademinius pasiekimus, kuriuos patvirtina gyvenimo aprašymas ir nuorašai.

Paraiška

 • Laipsnio reikalavimai ir nuorašai: reikalingas bakalauro laipsnis; tačiau priėmimui nereikia nei verslo laipsnio, nei specialių verslo kursų. Kandidatas privalo paprašyti visų kolegijų ir universitetų, kuriuose lankėsi, registratorių oficialių nuorašų, kurie turi būti nusiųsti tiesiai į tinkamą Tulane universiteto priėmimo skyrių. El. Pašto ir pašto adresai yra išvardyti šio puslapio apačioje. Į programą gali būti priimtas ribotas skaičius kandidatų, kurie nevengia laipsnio, kaip išimtis priėmimo politikoje. Kandidatams, kuriems netaikoma kvalifikacija, priėmimo procesas yra konkurencingas, labai atrankinis, o priimti bus svarstomi tik neįvykę kandidatai. GMAT reikalingas visiems kandidatams, neturintiems dekretų.
 • Atnaujinti: Gyvenimo aprašymas, kuriame išsamiai aprašoma jūsų užimtumo istorija ir akademinė padėtis. Išvardykite profesinius skirtumus, ryšius ir veiklą.
 • GMAT: Mes siūlome GMAT atsisakymą. Prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą adresu lrabon@tulane.edu išankstiniam įvertinimui. Gavę jūsų santrauką, mes susisieksime su jumis atsiliepimais apie jūsų kvalifikaciją ar klausimų, kad galėtumėte toliau diskutuoti.
 • Trumpų atsakymų esė: Reikalingi du esė, ir kiekvienas jų neturėtų būti ilgesnis kaip 350 žodžių. Esė yra geriausias būdas prisistatyti Priėmimo komitetui.
 • Asmeninis interviu: Interviu padeda komitetui įvertinti kandidato stipriąsias puses, motyvaciją, asmeninį atsidavimą ir sugebėjimą patenkinti programos reikalavimus. Pokalbis taip pat suteikia kandidatui galimybę užduoti klausimus ir aptarti individualius svarstymus su programos direktoriumi. Norėdami suplanuoti pokalbį, susisiekite su atitinkamu programos biuru. Ankstyvieji interviu yra skatinami.
 • Rekomendacijos: Reikia dviejų rekomendacijų, patvirtinančių pareiškėjo akademinius ir profesinius gebėjimus. Viena rekomendacija turėtų būti aukšto rango pareigūnas iš kandidato organizacijos. Antroji dalis turėtų būti susijusi su tiesioginiu vadovu (arba savarankiškai dirbantiems kandidatams - verslo partneriu), turinčiam asmeninių žinių apie kandidato darbą.
 • Paraiškos mokestis: Pateikus paraiškos formą, reikia negrąžinti 125 USD paraiškos mokesčio. Šį mokestį galima sumokėti internetu kreditine kortele. Čekius ar pinigų perlaidas galima išsiųsti žemiau nurodytais adresais. Šis mokestis netaikomas pareiškėjams, lankantiems informacinius užsiėmimus per praėjusius metus.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Tulane A B Freeman School of Business »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
17 mėnesių
Ištęstinės
Price
98,900 USD
Į mokslą įeina registracijos ir kursų mokesčiai, parengiamieji užsiėmimai, visi reikalingi vadovėliai ir kursų medžiaga, studijų laboratorijos, pusryčiai ir priešpiečiai klasės dienomis, lėktuvų bilietai, viešbutis ir grupinis maitinimas tarptautiniam sem
Deadline
Lapk. 1, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
End Date
Gegužė 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 1, 2019
End Date
Gegužė 2021