Executive MBA (EMBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA orientuota į verslumo

Flandrija verslo mokykla mato verslumą ir inovacijas, kaip vienos iš pagrindinių raktų į socialinės pažangos, nors mes aiškinti plačiai į žodžio "įmonės". Mūsų nuomone, būtent verslumas daug daugiau nei tik pradedame naują įmonę. Tai apima, pavyzdžiui. taip pat sukurti naują veiklą pagal esamų organizacijų (įmonių verslumo ar vidinis verslumas).

Matome mūsų miesteliu kaip kaip atvirą diskusiją (verslo modelio) inovacijų, strategijos ir valdymo vietoje: mūsų tikslas yra remti asmeninę iniciatyvą mūsų studentams. Mes tai darome su atvira mintis, laisvės ir solidarumo kultūra. Todėl mes primygtinai tarpusavio ir įvairių sričių orientuota ir mes aktyviai dirbame su partneriais namie, tiek užsienyje.

Dėmesys verslumo ir naujovių: MBA yra pagrindinis

Mūsų MBA programa yra neabejotinai geriausias pavyzdys mūsų ambicijas. Tai dviejų metų programa apjungia teorinius mokymus ir individualias koučingo akimirkas, kurie pastatyti save aplink realaus gyvenimo verslo kelionėms dalyvių.

Tai yra mūsų patirtis rodo, kad studentai, į šį procesą, geriau požiūris į save, savo siekius, savo stipriąsias ir jų tobulinimo kursą. Ten jie paimti, tiek jų profesionalus ir savo asmeninėje aplinkoje, naudą. Todėl mes esame tvirtai įsitikinę, kad mūsų MBA programa rengia jums už kitą žingsnį savo profesinę karjerą.

"Executive MBA programa ne Flandrija verslo mokyklos verslumo stiprinama plėtojant tiek verslo ir asmeninės įžvalgos už įprastą komforto zoną, suteikiant Jums naują, alternatyvų pažvelgti verslo iššūkius."

W. Van GervenVerslo vienetas direktorius Skiepai Pfizer

Stiprus įtaka karjerai

Daugiau nei 70% mūsų absolventų patvirtina jų MBA programa ne Flandrijos verslo mokyklos turėjo stipriai arba labai didelę įtaką jų karjeros metu. Mūsų absolventai yra labiau suvokia savo vaidmenį per savo įmonę - ir jų ateities perspektyvas, ar jos trūkumas. Kartu su tuo, kad jie sukurti savo įgūdžius per mokymą, tai reiškia, kad jie dažnai imtis ryžtingų sprendimų. Beveik pusė mūsų absolventai pasirinkti suvokti verslumo ambicijų pradedant savo verslą ar tapti savarankiškai. Pirmiau gauti MBA laipsnį lemia patikimumą ir kredito per įmonėms ir dažnai reiškia pirmą žingsnį link skatinimo ir / ar funkcijos laive lygiu.

Diplomas ir betono, pasiekiami verslo

Flandrijoje verslo mokyklos Artėjant verslą, kaip kelią, kad patiria kiekvienas iš mūsų studentų asmeniniu būdu. Renkamės šį Tuo mūsų švietimą, kuris atsispindi mūsų programos struktūros centre maršrutą.

Kitaip jūs rasite visus dalykus mūsų mokymo programą, kad jūs taip pat galite rasti į "Standard" MBA švietimo. Tai geros vadybos mokymo su asmens verslininkų derinys - kelias MBA Flandrijos verslo mokykla yra unikali: Mūsų programa siūlo talentingų verslininkų galimybę laisvai kurti ir tikrai prisidės prie jų verslo ateitį. Štai kodėl mes mokame nuolatinį dėmesį konkrečiais atvejais ir laiko diskutuoti geriausią praktiką. Jei įmanoma, mes taip pat nukrypti nuo atvejų, kurie pateikiami patys dalyviai.

Mūsų MBA išsiskiria net labiausiai tradicinis MBA programas reikalavimas, kad jūs turite pateikti įrodymus, gali tam, kad - norint gauti MBA pavadinimą. Be tradicinių tyrimo teorinių žinių, nes jūs taip pat bus vertinama pagal jūsų gebėjimą įdėti šias žinias pritaikyti praktikoje. Antroje metų MBA programa yra vietos ir parama teikiama savo Verslumas - pareikšti ambicijų praktikoje. Jūs išmoksite ieškoti vertingą verslo galimybę, gina grupę ir plėtoti savo idėją į visiškai pagrįstos mokslinių tyrimų, todėl perspektyvi verslo planą.

Flandrijoje Business School jums nebus baigė tik su diplomu, kuris tarnauja kaip įrodymą savo žinias ir įgūdžius, bet taip pat su verslumo požiūris ir konkretus verslo planas. Todėl mes įsitikinę, kad mūsų MBA taip pat rengia jums už kitą žingsnį savo karjeroje!

Ateikite atitikti MBA informacinių sesijų metu arba susisiekite su mumis

Flandrija Verslo mokykla kviečia ambicingus specialistus diskusijai. MBA kandidatų gali jaustis laisvai ir neformalioje aplinkoje susitikti su FBS vizijos Verslininkystės ir inovacijų programa ir požiūris. Tai taip pat puiki galimybė susitikti su mūsų mokytojai, darbuotojai ir absolventai.

Olandų programa su tarptautiniu požiūriu

Dėmesys sąveika

Nors kai kurie verslo mokyklos renkasi pasiūlyti visą savo programą anglų kalba, todėl juos taip pat įdarbinti tarptautiniu, mes pasirinko FBS pasiūlyti mūsų MBA švietimo daugiausia olandų kalba. Tai yra sąmoningas pasirinkimas, kuris yra iš mūsų MBA įgyvendinimo pratęsimo. Mes naudojame bylą remiantis plėtros ir taikymo betono, naujų verslo modelių vietinių veikėjų. Be to, mes nustatėme, kad olandų naudoti kaip kalba daugiau diskusijų ir palengvinti bendravimą leidimus įvairių seminarų metu.

Šis olandų pasirinkimas, žinoma, reiškia, kad mūsų MBA studentų iš beveik visų Flandrijoje. Tačiau mes taip pat palaikyti būtiną tarptautinį net pasaulinę perspektyvą. Supratimas inter - Nacionalinė kontekstą, kuriame įmonės veikia šiandien yra tiesiog būtinas. Internacionalizacija atveria naujų augimo perspektyvas, net toms įmonėms, kurios pradėti mažas.

Tarptautinė komponentas mes suteikiame į mūsų MBA programos mokymo programą, įskaitant per tarptautinį kelio, išdėstyti kas dvejus metus už pirmą ir antrą metų MBA kartu, ir sudarantiems neatskiriamą mūsų mokymą. Čia taip pat rasite šį komponentą vykdomosios instruktavimas su tarptautine įterpimą, reguliariai keistis - projektų ir apsilankymų mūsų partnerių institucijų. Tai yra atviras mūsų MBA studentai ir absolventai. Mes siekiame organizuoti kasmet dvi tarptautines programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

Flanders Business School, opgericht in 1977, is tot op heden een onafhankelijke onderwijsinstelling. Dit laat ons toe, in alle vrijheid, eigen en eigenzinnige opleidings concepten uit te werken op maa ... Skaityti daugiau

Flanders Business School, opgericht in 1977, is tot op heden een onafhankelijke onderwijsinstelling. Dit laat ons toe, in alle vrijheid, eigen en eigenzinnige opleidings concepten uit te werken op maat van onze studenten. We zijn er trots op, dat we dicht bij onze bedrijfspartners staan en soepel kunnen inspelen op hun noden, ook wanneer die veranderen. Skaityti mažiau