Oficialus aprašymas

Tikslai

  • Parengti žmones, gebančius sėkmingai atlikti verslo pasaulyje su etikos ir socialinės perspektyvos.
  • Suprasti įmonės, supratimo dinamiką ir valdyti visus su verslo valdymo aspektus, leidžianti integruotą ir visapusišką požiūrį į šią tikrovę, kuri yra būtina atvykti į aukščiausio lygio kokybės modernių organizacijų.
  • Plėtoti valdymo įgūdžių, reikalingų sėkmingai įgyvendinti konkurencingas strategijas integruojant asmeninius lyderystės modelius, būtina atlikti prieš komandas sudaro didelio efektyvumo organizacijomis.
  • Sukurti globalią viziją su stipriu inkarą regioninių įmonių Lotynų Amerikoje.

gavėjai

Yra būtina sąlyga turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir turėti trejų metų valdymo patirtį.

Mokymo planas

  • ESMINIAI ETAPAS
  • Pasirenkamieji ETAPAS
  • INTEGRADORA ETAPAS

Pažymėjimas

Baigęs mokymo programą dalyvis gaus Títulode "magistro laipsnį verslo administravimo - MBA" (*) suteikta Ispanijos teritorijoje Francisco de Vitoria universiteto o nės titulą.

(*) Pripažintas visose Europos Sąjungos šalyse oficialus pavadinimas, kuris bus paskelbtas Ispanijoje su lankyti akademinio savaitę Madride. online režimu su pasirenkamais parama ekvivalentas veiksmus.

Metodika

Jame pagrindinis dėmesys skiriamas dalyviui ir pritaikytas jų įsikišimo gali praturtinti mokymosi procesą. Tai itin aktyvus ir dalyvavimu. Ji vystosi atvejų tyrimus, seminarus ir pratybas. Diktavimo Meistras siekiama, o ne tik perduoti žinias, skatinti koncepcinius ir analitinius įgūdžius būtina vadovauti, priimti sprendimus ir juos išsipildymas su įrankiais ir naujausiomis žiniomis.

ADEN sukūrė interaktyvų mokymosi pedagoginį modelį, pavadintą PERIKLIO perdavimo modelis, kuris leidžia žinių įgijo darbo vietoje su praktinio požiūrio perdavimas.

Siekiant sustiprinti išsaugojimą ir pritaikomumą, sunkiųjų naudoti tiek skaitmeninio, treniruokliai ir valdybos, remiantis matematiniais modeliais, kurie leidžia patirti ir per verslo pasaulyje žaisti situacijas, kur priimami sprendimai ir jų įtaka Verica aplinkoje atliekamas žaismingas.

Tuo pačiu metu, MBA yra skirtas nuo savarankiškai tvarkoma koncepcija, nors kiekvienas dalyvis pasirenka konkretus perl savo karjerą, pasirinkdami pasirinkimo programas ir tvarkykite savo akademinius kartus per gauti akademinį kreditą per ketverius metus svarstoma maksimalų laiką baigtas.

Programa mokoma:
Anglų
Ispanų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų ADEN Bogotá »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date