Europos Dviguba MBA

&nbsp

Newcastle verslo mokykla, Nortumbrijos Universit y kartu su IDRAC, Ecole de Commerce superieure, Lionas sukūrė naują Dual Europos MBZ apdovanojimą. Dvigubas Europos MBA programa yra skirta tiems studentams, kurie nori siekti MBA, apimančią akademinę studiją du Europos vietose: Jungtinė Karalystė ir Prancūzija.


Bendras programos tikslas yra padėti jums sukurti jūsų valdymo ir vadovavimo gebėjimus, siekiant padėti jūsų organizacijai tampa našesnis ir veiksmingesnis, vis labiau konkurencingoje ir dinamiškoje ekonomikoje.


Dual Europos MBZ trunka dvylika mėnesių, kuri apima tris akademines semestrus . Apima pirmuosius du semestrus mokė komponento galutinis semestro programą, apimančią programą, kuri baigia MBA disertacija / projekto elementas. Priklausomai nuo maršruto jums nuspręsti imtis, pirmojo semestro arba panaudoto IDRAC, Lyon arba Niukaslio verslo mokykla, Nortumbrijos universitetas.Antrąjį pusmetį ir disertacijos laikotarpiu bus išleista kitos institucijos. Apie 3-4 mėnesius jums bus išleisti pirmą vietą ir likusi metų į kitus. Taigi lanksčiai ir pritaikant švietimo, kuris yra tinkamas jūsų karjeros pasirinkimas. Daugiau informacijos apie kiekvieną maršrutą galima rasti 4 ir 5 puslapiuose.Yra du galimus maršrutus, kad studentai gali sekti:

1 variantas: 1 pusmetis - Niukaslio verslo mokykla, 2 semestras ir disertacijos laikotarpį - IDRAC, Lyon


2 variantas: 1 pusmetis - IDRAC, Lyon, 2 semestras ir disertacijos laikotarpį - Niukaslio Busine SS mokykla

Dual Europos MBA yra varomas analitine praktika ir patirtinio mokymosi principų. Jis yra skirtas sukelti gilesnių žinių, kad naudoja naujoviškus įgyvendinimo metodus, derinant akademinį ir profesinį požiūrį ir, kad kritinis mąstymas yra įsišaknijęs. Norint tai pasiekti, Dual Europos MBA apdovanojimas yra struktūrizuotas siekiant skatinti mąstymą, argumentus ir įrodymus, o ne manyti, ir prielaida, kuri būtų pagrįsta. Jums bus skatinami perimti mokymosi, gyvenimo ir mokymosi visą gyvenimą partneriškas požiūris. Jums bus protingas, artikuliuoti, pasitikintys ir motyvuoti pasidalinti savo patirtimi su kitais ir įsipareigoti iššūkis mokymosi patirtį, kuri padės jums suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir ką turite pasiūlyti, kaip ateityje vadybininkas.Bendradarbiauti su verslo, vadybos, lyderystės ir organizacijų teorijas ir principus, plėtoti sistemas, peržiūrėti, o tai rodo, analizavimą ir Critiquing esamas individualias ir organizacinės praktikos. Šio proceso rezultatas bus kritinį vertinimą, kurti strateginius pajėgumus ir suprasti šiuolaikinio verslo ir valdymo klausimais kaitos kontekste. Jis plėtos dalyvių kaip lyderių ir vadovų pridėtinę vertę organizacijai. Programą, pagrindinės magistrantūros tikslų įkūnija analitine praktika, kritinio mąstymo ir grįžtamojo principus.MBA apima keletą pagrindinių modulių ir dvi galimybes daugiau kaip du semestrus, kurių didelę gabalas imtasi arba mokslo darbų, akademinių disertacija arba darbo veiksmų mokslinių tyrimų projektą forma. Programos pagrindinė sudedamoji dalis apima funkcinių sričių verslo valdymo praktikos esminius principus, vadovavimo plėtros, strateginio valdymo, mokslinių tyrimų įgūdžių ir šiuolaikinės verslo valdymo klausimais nagrinėjimą. Funkcijos leidžia jums ištirti specialistas nemokami verslo srities. Šios tematikos galimybės apima rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, turizmo, svetingumo ir operacijų valdymą. Arba galite padaryti grupės konsultavimo projektą. Galutinis trečioji programos sudaro prižiūrimoje disertaciją, kurios imsis Europos kontekste arba individualaus tyrimo. Oncompletion dviguba Europos MBA absolventų bus suteiktas MBZ iš abiejų Nortumbrijos universitetas ir IDRAC.

Gyvenamasis namas, tarptautinių studijų misijos ir verslo žaidimasYra įvairių bendros veiklos, pavyzdžiui, besivystančiose Savęs Gyvenamasis namas, kuris vyks Šiaurės Rytų Anglijoje vieną semestrą (su Niukaslio verslo mokykla dieninių ir neakivaizdinių studijų studentų, taip pat ir studentų srautus Dual Europos MBA). Renginio tikslas - suteikti galimybę susipažinti su kitais studentais, bet gyvenamuosiuose pagrindinis dėmesys yra suteikti jums sužinoti apie save ir nustatyti asmeninių tikslų ir mokymosi srityse nustatyti jūsų būsimos plėtros galimybes. Dviguba Europos MBA studentų, iš abiejų galimų maršrutų susitikti Newcastle indukcijos sesijos prieš susitikimą su Niukaslio Business School MBA studentų poilsio.Tarptautinių studijų misija - gerai žinomi komponentas Niukaslio Business School MBA, yra pagrįstas dviem Europos vietų ir suteiks galimybę aplankyti įvairias tarptautinių organizacijų.Verslo Žaidimas veikia automobilių gamybos verslo konkuruoja su kitomis komandomis vadovybės vaidmuo verslo imitavimo pratybos, kurių metu. Simuliacija vyksta per savaičių laikotarpį leidžiant pagrindinius sprendimus, kurie turi įtakos verslo rezultatams. Taip pat suburti įvairių dalykų modeliavimas reikalauja, kad jūs dirbate kaip komandos svarbus valdymo įgūdžių narys.Vertinimas ir kurso metuDauguma vertinimo programos perleidimu, kurį turėtų taikyti atitinkamas žinias organizacinę situaciją. Visos užduotys yra skirtos išbandyti savo supratimą apie teorinių ir taikomųjų perspektyvas ir galimybę naudoti šią tinkamai kritiškai analizuoti individualias ir / ar organizacinę praktiką. Kriterijus, bus numatyta, kad jūs suprantate, ko tikimasi iš jūsų, ir kaip bus vertinami pagal savo efektyvumą. Jūs esate reikalinga siekiant įrodyti, savirefleksijos ir analitine praktika, tam tikrais atvejais. Jums bus suteikta atsiliepimus apie savo užduotis ir analitine praktika, tai grįžtamasis ryšys gali būti naudojami rengiant savo vėlesnius vertinimus. Iš jūsų lūkesčiai yra aukšti, o studijų ir savaitės skaitymo ir paruošimas reiškia griežtą programą, jūsų bus tikimasi, didelis kiekis papildomų tyrimų, už timetabled mokymo valandas, paprastai nuo 8 iki 15 valandų per savaitę.

&nbsp

Priėmimo

Galite kreiptis per Niukaslio verslo mokykla arba IDRAC. Paprastai įrašas turi pirmąjį laipsnį arba profesinę kvalifikaciją, plius paprastai trejų metų atitinkamos darbo patirties, valdymo ar priežiūros pareigos. Kaip MBA bus mokoma abiejų institucijų studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, anglų tikimasi turėti atitinkamo lygio anglų kalbos lygis, ty IELTS 6.5 atvykimo Nortumbrijos universiteto ir IDRAC.

Studentai, norintys pradėti Newcastle verslo mokykla taikyti Nortumbrijos universitetas pirmiausia. Lygiai taip pat, studentams, norintiems pradėti IDRAC Lionas iš pradžių bus taikomi IDRAC. Pradėti dvigubą apdovanojimą, abiejų partnerių institucijų sutiks asmens prašymą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Northumbria University, Newcastle Business School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą