Energetikos valdymas (MBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

ENERGETIKOS VALDYMAS (MBA)

Programos aprašymas

TU-Campus EUREF magistro programa „Energetikos valdymas“ Berlyne ne tik perteikia naujausias energetikos valdymo problemas, bet ir aptaria šiandienos iššūkius ir rengia mokinius pirmaujančiam vaidmeniui formuojant pramonę ir visuomenę ateityje. Ši programa yra Berlyno Technische universiteto, vieno didžiausių Vokietijos technologijų universitetų, magistro laipsnis. Vienas iš svarbiausių užduočių yra ugdyti mokinius, kad jie atitiktų pasaulį, kuriam vis dažniau būdinga technologija ir pažanga. Universiteto reitingai parodo sėkmę, nuolat vertindami TU Berlyną tarp aukščiausių akademinių institucijų visame pasaulyje.

Programos turinys

Valdymo sprendimai energetikos sektoriuje reikalauja gilaus supratimo apie sektoriaus techninius, ekonominius, teisinius ir verslumo ypatumus. Klimato ir ekonominiai pokyčiai, prieštaringos nuomonės, technologinė pažanga, taip pat reguliavimas formuoja ir riboja verslumo kambarį, tačiau taip pat suteikia galimybių ir galimybių. Todėl pramonė reikalauja plačiai kvalifikuotų asmenų, kurie yra šios srities ekspertai.

Magistro programa mokoma per tris semestrus. Pirmasis semestras apima techninius, ekonominius, verslumo ir teisinius valdymo sprendimų pagrindus energetikos sektoriuje; antrąjį pusmetį šis požiūris pagilina ir žiūri į verslo praktiką, visų pirma tinklų pagrindu veikiančias paslaugas, ir investicijas; trečiasis semestras išplečia požiūrį, tuo pačiu metu sutelkdamas dėmesį į praktiką pagal individualius studentų interesus. Visi semestrai apima paskaitas, vadovėlius, seminarus, ekskursijas, internetines medžiagas, susijusias su praktika ir užklasinę veiklą. Baigiamajame magistro darbe rašoma trečiojo semestro pabaigoje ir baigiama programa.

Moduliai

 • Technologiniai fondai
 • Ekonominiai pagrindai
 • Strateginis vadovavimas ir pasaulinis valdymas
 • Energetikos įstatymas
 • Maitinimo tinklai
 • Energijos ekonomika ir energetikos verslas
 • Investicijos į tinklus, saugyklas ir elektrines
 • Energijos vartojimo efektyvumo / technologijų ir inovacijų valdymas (privalomas pasirenkamasis)

Privalumai ir galimybės

Programa parengta glaudžiai bendradarbiaujant su pirmaujančiomis įmonėmis, konsultacinėmis įmonėmis ir energetikos sektoriaus reguliavimo institucijomis. „TU Campus EUREF“ įsteigtas su 5,5 hektaro miesto kvartalu, kuris yra energijos revoliucijos Vokietijoje simbolis ir yra pagrindinė bazė įmonėms, dirbančioms energetikos, tvarumo ir mobilumo srityse. Būdami unikalią bandomąją platformą kuriant rytojaus energiją taupančio modelio miestą, magistrantai tiesiogiai dalyvauja kuriant, išbandant ir įgyvendinant naujoves šioje laboratorijoje.

Programos tarpdisciplininis turinys, apimantis politinius, ekonominius, techninius ir teisinius energetikos rinkų aspektus, suteikia studentams ir būsimiems darbuotojams išskirtinį profilį ir suteikia jiems teisę vadovauti energetikos sektoriuje. Mokymasis ir mokymasis mažose grupėse iki 30 studentų leidžia individualias ir puikias mokymosi sąlygas.

Paraiškų teikimo tvarka

Paraiškų pateikimo terminas yra kiekvienų metų gegužės 31 d., Pradedant nuo tų pačių metų spalio mėn. Prašome siųsti tik PDF failus.

Reikalingi dokumentai

 • Motyvacijos laiškas anglų kalba (maks. 1 puslapis A4, apie 400 žodžių)
 • Lentelinis gyvenimo aprašymas su informacija apie švietimo ir profesinį pagrindą
 • Universiteto laipsnis (-iai), pripažintas Vokietijos universitetų (ne mažiau kaip 210 ECTS)
 • Baigus studijas įrodoma, kad yra bent vienerių metų darbo patirtis (pageidautina atitinkamose darbo srityse)
 • Anglų kalbos žinių įrodymas bendrame Europos kalbų mokymosi pagrindų (CEFR) B2 (ar aukštesniame) lygmenyje - nereikalingas vidurinės mokyklos baigimui su anglų kalba

Priėmimo procedūra taikoma išsamiam TU reglamentui.

Studentų skaičius ribojamas iki 30 metų. Priėmimo komitetas nuspręs dėl atrankos, remiantis ankstesnių studijų rezultatais, studijų profiliu ir kitomis atitinkamomis kvalifikacijomis, gautomis už universiteto ribų.

Ši mokykla siūlo programas anglų kalba

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

Technische Universität Berlin offers three MBA courses and one MBL course in Energy on the EUREF Campus in the centre of Berlin. The courses address young professionals from all over the world who wan ... Skaityti daugiau

Technische Universität Berlin offers three MBA courses and one MBL course in Energy on the EUREF Campus in the centre of Berlin. The courses address young professionals from all over the world who want to gain special knowledge in the energy sector. Skaityti mažiau