Oficialus aprašymas

Kodėl EMBA-Global?


Pasauliniams lyderiams reikia daugiau nei vienos perspektyvos. Visi "Executive MBA" programos suteikia jums darbo praktikos ir studijų derinį. Tik EMBA-Global siūlo dviejų pagrindinių verslo mokyklų, esančių dviejų pagrindinių verslo centrų pasaulyje - Londono ir Niujorko, patirtį.

EMBA-Global Londone ir Kolumbijos verslo mokykla siūlo:

Akademinis griežtumas - akademiniai standartai atitinka abiejų mokyklų dieninių MBA programas. Studentai gauna du MBA laipsnius, akredituotus Londono universiteto ir Kolumbijos verslo mokyklos, ir yra pilnateisės abiejų institucijų nariai.

Ekspertų fakultetas - mūsų dėstytojai yra visame pasaulyje žinomi ekspertai, praktikai ir mokytojai. Jie yra abiejų mokyklų tarptautinės akademinės ir verslo sėkmės pagrindas.

Dinamiški studentai - tai įvairūs, aukšto lygio kalbos, globaliai orientuoti lyderiai iš įvairių tautybių ir pramonės šakų. Studentai suteikia EMBA-Global patirties įvairovę ir gilumą, mokosi tiek tarpusavyje, tiek fakultete.

Švietimo filosofija - abi mokyklos naudojasi savo vietovėmis, siekdamos susimąstyti į aplinkines verslo bendruomenes dviejose didžiųjų verslo sostinių vietose, pritraukti svečius ir verslo lyderius. Daugiausia dėmesio skiriama sąveika klasėje, dalijimasis patirtimi ir mokymasis bendradarbiaujant.

Privalumai rėmėjų organizacijoms - studentai tęsia savo karjerą uždirbdami savo laipsnį. Tai reiškia, kad jie taiko savo naują mokymąsi darbo vietoje, pritraukdami savo profesinę patirtį į klasę.

Geriausias reputacija - abi mokyklos turi stiprią reputaciją, pripažįstamos visame pasaulyje ir labai vertinamos visose pagrindinėse verslo srityse.

Karjera poveikis


EMBA-Global studentai yra pasauliniai profesionalai, kurie integruoja sudėtingas tarpvalstybines pareigas, vadovaudamiesi intensyvaus ir griežto mokymo planu Londone ir Kolumbijoje - dviem pasaulinio lygio verslo mokyklomis. Jie demonstruoja išskirtines ambicijas, novatorišką ir novatorišką dvasią ir įsipareigojimą tapti vyresniais ir įtakingiausiais verslo žmonėmis ir žmonėmis pasaulio arenoje.

EMBA-Global studentai dirba visą darbo dieną per šią 20 mėnesių programą ir praturtina savo vaidmenis taikydami mokymąsi, turėdami tiesioginį poveikį ir įnašus į jų įmonės vertę.

Programa apima profesinio tobulėjimo seminarus, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama studentams teikiant informaciją ir įgūdžius, reikalingus jiems kurti savo asmeninę karjeros strategiją.

Studentai gali susipažinti su MBA MBA karjeros paslaugomis, jei:

a) jie tampa bedarbiais programos metu, arba
(b) jų darbdavys patvirtina, kad jie turi visišką prieigą prie karjeros paslaugų

Tikslinė auditorija


"EMBA-Global" pritraukia tam tikrą vykdomosios valdžios tipą: jie yra išskirtiniai, ambicingi, novatoriški, naujoviški ir globalūs.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Duration
20 mėnesių
Ištęstinės
Price
126,000 USD
finansavimas yra prieinamas
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date