ESMT-DI EMBA / EMPA Dvigubo laipsnio programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

EMBA-EMPA Dvigubo laipsnio programa rengia patyrusius vadovus vadovų vaidmenims tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, derinant geriausią verslo valdymo praktiką ir ekspertų supratimą apie valdymo ir politikos analizę.

EMBA programa Europos vadybos ir technologijos mokykloje Berlyne (ESMT) yra griežta bendroji valdymo programa, kuria vadovaujasi jūsų perėjimas nuo valdymo į vyresniųjų vadovų ir verslininkų vaidmenis. Programa sukurta siekiant suteikti patirties ir įgūdžių, reikalingų norint paversti jus veiksmingu ir integruotu vadovu, galinčiu įgyvendinti pokyčius ir naujoves sudėtingose ​​tarptautinėse verslo aplinkose.

EMBA programa Viešojo administravimo ir plėtros ekonomikos mokykloje (SPADE) rengia esamus ir būsimus viešųjų paslaugų specialistus, kurie vadovauja organizacijoms įgydami įgūdžius, reikalingus valdyti, valdyti ir priimti politikos ir administracinius sprendimus, kartu išlaikant viešųjų paslaugų vertybes.

Mokyklos

Europos vadybos ir technologijų mokykla (ESMT)

ESMT, Berlyne, Vokietijoje, buvo įkurta 25 pirmaujančių pasaulio kompanijų ir institucijų. Tarptautinė verslo mokykla siūlo dieninių MBA, MBA, magistro vadybos, taip pat atviros registracijos ir individualizuotos vykdomosios švietimo programas. ESMT daugiausia dėmesio skiria trims pagrindinėms temoms: lyderystė ir socialinė atsakomybė, Europos konkurencingumas ir technologijų valdymas. Be to, verslo mokykla yra tarpdisciplininė platforma diskusijoms tarp politikos, verslo ir akademinės bendruomenės. ESMT yra privati ​​verslo mokykla, turinti teisę suteikti Vokietijos valstybės akredituotas doktorantūras, AACSB, AMBA, EQUIS ir FIBAA. 2017 m. "Financial Times" priskyrė ESMT 17 vietą tarp Europos verslo mokyklų.

Doha Institute for Graduate Studies - Viešojo administravimo ir plėtros ekonomikos mokykla (SPADE)

"SPADE" yra Doha Institute for Graduate Studies , įsteigto 2015 m., Mokymo programa, skirta stiprinti stipendijos socialinę vertę ir jos potencialų poveikį platesnei bendruomenei. Šiuo metu SPADE siūlo viešojo administravimo magistro (MPA), viešojo administravimo magistro (EMPA), viešosios politikos magistro (MPP) ir plėtros ekonomikos magistro (MDE). Jame taip pat yra Vykdomosios švietimo meistriškumo centras, kuris teikia vykdomosios mokymo programas valstybės tarnautojams Kataro valstybiniame sektoriuje. SPADE programos suteikia studentams įgūdžių, žinių ir analizės priemones viešųjų reikalų valdyme, įskaitant politikos formavimą ir analizę. SPADE savo programų, kurias licencijas išdavė Švietimo ir aukštojo mokslo ministerija Kataras, taip pat yra viešosios politikos ir viešojo administravimo mokyklų tinklas (NASPAA), viešosios politikos, viešųjų reikalų, viešojo Administracija ir ne pelno organizacija.

Unikali programa

Dvigubas ugdymo turinys - du laipsniai

Užsiimkite dviem vykdomojo magistro laipsniais: verslo administravimo magistras ir viešojo administravimo magistras.

Gerbiami tarptautiniai fakulteto ir pramonės specialistai

Susipažinkite su tarptautiniu mastu pripažintais mokslo darbuotojais, pirmaujančiais valstybės tarnautojais ir žinomais pasauliniais ekspertais.

Lyderio forumas

Gaukite savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius ir puoselėk naujoves ir įtakingus pokyčius.

Tarptautinė ekspozicija

Padidinkite savo sugebėjimą naršyti globalizuotą pasaulį per savaitę trukusį studijų vizitą ESMT Campus mieste Berlyne.

Patirtinis mokymasis

Patirkite realaus pasaulio patirties, įgytos iš programos, per "Capstone" projektą, vykdomą su "Kampu" partneriu Kataras.

Derinimas su Kataro vizija 2030 m

Būti šia dalimi! Programa suderinta su Kataro nacionaline vizija 2030 m. Mes tikimės, kad mūsų absolventai bus labai paklausūs dėl savo verslumo ir aukščiausios vadovavimo įgūdžių.

Karjeros privalumai

Padidėjęs užimtumo potencialas

Įsitraukite į individualius renginius ir veiklą, skirtą jūsų užimtumo potencialui didinti, įskaitant garsiakalbių seriją su įtakingais lyderiais, akademines ir karjeros paslaugas bei socialinius renginius.

Padidėjęs pajamų gavimas

Atrakinkite didesnes atlyginimo galimybes su neįkainojama patirtimi ir specializacija, kurią gali pasiūlyti dvigubas laipsnis.

Pagrindiniai valdymo įgūdžiai

Jūs išmoksite įrankius, reikalingus sėkmingam verslo ar verslo padaliniui paleisti.

Karjeros lankstumas

"Excel" viešajame, ne pelno siekiančiame ir (arba) privačiame sektoriuje! Dvigubas laipsnis leis jūsų sėkmę visur, kur jūsų karjera pirmauja.

Tarpsektorinis ir tarptautinis tinklas

Pasiekite tarptautinį tinklą visoje visuomenėje ir privačiose srityse ir priklausote ESMT ir DI absolventų bendruomenei.

Padidėjęs poveikis

Gaukite du papildomus įgūdžių rinkinius, kurie leis jums užimti įtakingiausias strategines pozicijas, suteikiant tiltelį tarp sektorių.

Greitas mokymasis

Taikykite, kad išmoktumėte iš karto! Programa sukurta moduliniu pagrindu, kad galėtumėte tuoj pat pradėti keisti savo instituciją.

Idealiai tinka

 • Vyriausybių santykių, strategijos ir reguliavimo reikalų srityje dirbančių įmonių vadovai.
 • Valdytojai viešosiose įmonėse.
 • Viešojo administravimo vaidmenų vadovai ir ekspertai.
 • Vadovai nevyriausybinėse organizacijose (NVO) ir ne pelno organizacijose.
 • Verslo savininkai.
 • Konsultantai privačiame ir viešajame sektoriuose.
 • Vadovai siekia tobulinti savo karjerą viešajame ir privačiajame sektoriuose.

Tinkamumo reikalavimai

 • Bent penki 5 metų valdymo patirtis.
 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertis.
 • Profesinė laisvė anglų kalba

Priėmimo sąlygos

 • Internetinė programa
 • Bakalauro akademiniai užrašai.
 • Magistro akademiniai užrašai (jei taikytina).
 • Asmeninis pareiškimas.
 • Pareiškėjo darbdavio nepareiškimo raštas.
 • Anglų kalbos reikalavimas:
  • IBT TOEFL testo minimalus balas - 90, arba;
  • IELTS akademiniame teste turi būti bent 6,5 balai arba;
  • Baigus bakalauro laipsnį, kuriame dėstoma kalba buvo tik anglų kalba, įrodymas.
 • Testo balai:
 • Verslo priėmimo testas (administruojamas DI);
 • Magistro laipsnio egzaminas (GRE), arba;
 • Aukštojo mokslo vadybos priėmimo testas (GMAT).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Doha Institute for Graduate Studies (DI) is an independent institute for learning and research, based in Doha, in the fields of social sciences, humanities, public administration and development e ... Skaityti daugiau

The Doha Institute for Graduate Studies (DI) is an independent institute for learning and research, based in Doha, in the fields of social sciences, humanities, public administration and development economics. Programs of study are offered at the master’s degree level in its three schools: the School of Social Sciences and Humanities and the School of Public Administration and Development Economics and the School of Psychology and Social Work. The DI is also home to the Center for Conflict and Humanitarian Studies. Skaityti mažiau