MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Oestrich-Winkel Vokietija 2019/2020

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Oestrich-Winkel yra Rheingau-Taunus-Kreis miestelis Hesse, Vokietijoje valstybės. Miesto šeimininkai keletą renginių tarp jų yra Reingau Music Festival ". Jis gyvena EBS Universität für Wirtschaft und Recht.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Oestrich-Winkel Vokietijoje 2019/2020

Rezultatai Filter

MBA - Durham-EBS (dvigubas apdovanojimas)

Durham University Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Vokietija Oestrich-Winkel Jungtinė Karalystė Durham + 2 daugiau

MBA - Darhemas ir EBS, suteikia Jums galimybę pasinaudoti bendromis stipriąsias dviejų labai gerbiamų institucijų: Durham University Business School ir European Business School (EBS) Vokietijoje. Šis dvigubas apdovanojimas remiasi tiek JK konkrečiai ir Europos patirtį siekiant suteikti Jums įžvalgų šiandienos verslo pasaulyje.

MBA EBS // Durham

EBS Universität
Universiteto miestelis Dieninės 18 mėnesiai Spalis 2019 Vokietija Oestrich-Winkel

Du žinomi verslo mokyklos, Durham University Business School Anglijos ir Europos verslo mokykla Vokietijoje sujungė jėgas, kad sujungti savo stipriąsias ir ilgametę patirtį lyderystės plėtros neįvykdyti programos: Durham EBS Executive MBA.