Filter
EMBA
Vokietija Oestrich-Winkel Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Oestrich-Winkel Vokietija 2019/2020

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Vokietija yra puiki vieta tarptautinio scholarsand yra aukštos kokybės aukštojo mokslo sistemą. Šio išsilavinimo lygio vertė buvo patobulinta Vokietija 's stiprios ekonomikos. Užsienio studentai mėgautis puikios gyvenimo lygį saugiai ir saugios aplinkos. Berlynas yra sostinė.

Oestrich-Winkel yra Rheingau-Taunus-Kreis miestelis Hesse, Vokietijoje valstybės. Miesto šeimininkai keletą renginių tarp jų yra Reingau Music Festival ". Jis gyvena EBS Universität für Wirtschaft und Recht.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Oestrich-Winkel Vokietijoje 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Laipsniai
Vieta
Vokietija
Oestrich-Winkel
Studijų tipas
Tempas
Durham University Business School

MBA - Darhemas ir EBS, suteikia Jums galimybę pasinaudoti bendromis stipriąsias dviejų labai gerbiamų institucijų: Durham University Business School ir European Business ... [+]

Executive MBA - Durham-EBS (dvigubas apdovanojimas)

Jūs mokysite į dvi UNESCO pasaulio paveldo vietas - Durham, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijos viršutiniame Vidurio Reino regione. Kadangi "Durham-EBS Executive EMBA" pristatomas tik anglų kalba klasėje, jūs galite ir toliau dirbti visą darbo dieną, mokydamasis, nes dauguma mokymų yra pristatomi kartą per mėnesį trijų dienų blokuose (nuo ketvirtadienio iki šeštadienio).

Programos tvirtas tarptautinis dėmesys taip pat atsispindi pagrindiniuose ir pasirenkamuose moduliuose, o "International Business Context" pasirenkamasis modulis pristatomas kaip pagrindinė verslo paskirties vieta. Verslo ir absolventų ryšiai, kuriuos gausite, taip pat padės tęsti jūsų karjerą.... [-]

Vokietija Oestrich-Winkel
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EBS Universität

Du žinomi verslo mokyklos, Durham University Business School Anglijos ir Europos verslo mokykla Vokietijoje sujungė jėgas, kad sujungti savo stipriąsias ir ilgametę patir ... [+]

Du žinomi verslo mokyklos, Durham University Business School Anglijos ir Europos verslo mokykla Vokietijoje sujungė jėgas, kad sujungti savo stipriąsias ir ilgametę patirtį lyderystės plėtros neįvykdyti programos: Durham EBS Executive MBA.

Iš pirmo žvilgsnio Laipsnis: Master of Business Administration (MBA) Studijų trukmė: 18 mėnesių Kalba: Lietuvių Įrašas: Kasmet rugsėjo ECTS: 60 Dvivietis Laipsnis: gauti MBA iš Durhamo universiteto, JK ir EBS universitetas Majoras studijų sritis: Vadyba Išlaidos: 40000 EUR Svarbiausi Anglų kalbos studijos Du pareiškimai dviejų žinomų universitetų mažos grupės individualus koučingas Neįvykdyti verslo kontaktai Plačiu Struktūra ir turinys ... [-]
Vokietija Oestrich-Winkel
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba