MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Leipzig Vokietija 2019/2020

Leipcige EMBA yra viršų pasirinkimas daugeliui žmonių visame pasaulyje profesinės pakopos verslo programoje. Be puikios akademinės programos, Leipcigas turi tiek daug ką pasiūlyti tiems, kad pasirinkti šią tvirtą ir dinamišką miestą akademinės ir profesinės pažangos. Su emba Leipcige, studentai gali sukurti stiprią profesionalų tinklą, kuris gali apimti Vokietiją kaip ir Europoje.

Leipcige Emba yra skirta specialistų, norinčių aukštąjį išsilavinimą verslo, siekiant pereiti prie vykdomosios lyderio pozicijas. Programos paprastai sudaro, kursinių sukurti stiprią verslo pagrindą rinkodaros, apskaitos, finansų, etikos, ir ekonomiką, ypač pabrėžiant su valdymu. Daugelis Emba Leipcige programas siekiame suteikti įgūdžius, žinias ir rytojaus pasaulio verslo lyderių mokymą.

Galite sužinoti daugiau apie Leipcige, emba slinkdami programas žemiau.Jei rasite Jus dominančią programą, galite prašyti informacijos tiesiogiai iš mokyklos!

Rezultatai Filter

Global Executive MBA (EMBA)

HHL Leipzig Graduate School of Management
Universiteto miestelis Dieninės 21 mėnesiai Susisiekti su mokykla Brazilija Morro de São Paulo Kinija Guangzhou Vokietija Kitzscher Indija Kolkata Ispanija Barcelona + 8 daugiau

Pasaulinis MBA iš EADA ir HHL rengia jums dirbti globalizuotoje ir labai konkurencingoje verslo aplinkoje ir ves jus į žinių lygį, kuris yra būtinas norint sėkmingai tęsti savo valdymo tobulinimo procesą.

MBA Verslo Administravimo Magistras

EuroMBA
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2019 Olandija Maastricht Lenkija Warsaw Vokietija Kitzscher Ispanija Barcelona Prancūzija Nantes Marseille + 9 daugiau

EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.