Filter
EMBA
Lietuvos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti EMBA studijų programas - Verslo studijos Lietuvoje - 2019/2020

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Lietuva, oficialiai Lietuvos Respublika yra Šiaurės Europoje šalies, iš trijų didžiausia Baltijos šalyse. Jis įsikūręs palei pietryčių pakrantėje Baltijos jūros, į Švediją ir Daniją rytus. Daugiau nei 90% lietuvių moka bent vieną užsienio kalbą, o pusė gyventojų kalba dviem užsienio kalbomis, daugiausia rusų ir anglų kalbomis.

Geriausios EMBA studijos - Verslo studijos Lietuvoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslo studijos, Lietuvos Respublika

ISM University of Management and Economics

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo ri ... [+]

Apie studijas

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo rinkos poreikiams, o jo pristatymas remiasi šiuolaikiniais verslo ir vadybos metodais.

Baigę programą, galėsite kritiškai taikyti savo žinias ir suprasti, kaip sistemingai ir kūrybiškai valdyti verslo procesus bei principus.

Per savo studijas jūs išmoksite, ką reiškia būti veiksmingu ir atsakingu lyderiu. Taip pat sukursite pažangias vadovavimo kompetencijas, kurios padės sėkmingai vadovauti ir įgyvendinti pokyčius ir naujoves jūsų pasirinktoje organizacijoje.

Per vienerių metų programą jūs dalinsite žinias su pirmaujančiais šios srities vadovais ir įgysite patirties su pasaulinės klasės fakulteto ir verslo specialistais.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba