Filter
EMBA
Kinija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti EMBA studijų programas - Verslininkystė Kinijoje - 2019

Kursų gali būti sprendimas. Jis leidžia jums išsaugoti savo darbą, mokytis iš ekspertų ir taikyti naujus įgūdžius iš karto grįžti į darbo jėgos.

Verslumo MBA studijų programos studentus paruošia nuosavo verslo pradėjimui bei sėkmingam jo vystymui. Šias studijas pasirinkę studentai gali rinktis įvairias verslo studijų disciplinas, tokias kaip lyderystė, žmogiškųjų išteklių vadyba ar finansų planavimas, tad priklausomai nuo studentų norų bei poreikių jie gali įgyti gana visapusišką ir praktikoje lengvai pritaikomą išsilavinimą.

Kinija, oficialiai Žmonės 's Republic of China, yra suvereni valstybė, įsikūrusi Pietryčių Azijoje. Tai pasaulis 's labiausiai gyventojų šalis, turinti daugiau nei 1350000000 gyventojų.

Geriausios EMBA studijos - Verslininkystė Kinijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Azija

1 Rezultatai Verslininkystė, Kinija

Hult International Business School

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulinė, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų ... [+]

Hult Global MBA siūlo labiausiai pasaulio, praktiškas, ir lankstus verslo mokymas yra. Sukurkite programą aplink savo tvarkaraštį ir atnaujinti savo įgūdžius, kad galėtų augti iš verslininko instinktai, viziją, kuri peržengia sienas, ir noras ginčyti status-quo.

Uždirbti savo laipsnį taip mažai, kaip 18 mėnesių ir 21 dienų iš biuro.

Kadangi laikas yra jūsų labiausiai vertingas, mūsų intensyvus mokymo leidžia jums užbaigti savo darbo laiko laipsnį per ilguosius savaitgalius ir vasarą maksimaliai padidinti savo laiko panaudojimą.

Pagreitinti mokytis

Jūs galite pasirinkti studijuoti visą vasarą paspartinti savo gyvenimą ir uždirbti savo laipsnį taip mažai, kaip 18 mėnesių tik su 14 keliones į miesteliu.... [-]

Kinija Shanghai
Rugpjūtis 2019
Anglų
Ištęstinės
18 - 24 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba