EMBA programos Vengrijoje

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Vengrijoje - 2018/2019

MBA

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams galėtų padėti kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu studentų įgytos patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams tikrai suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Išėjimo į jūrą šalis randama Vidurio Europos regione, Vengrijos, kaip jų valstybine kalba. Šalies matematika ir mokslas požiūris yra neįvykdyti. Ji namai pirmąjį pasaulyje technologijų institute. Tai čia, kad pirmasis garvežys Europoje buvo pastatyta atgal į 1722.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios EMBA programos Vengrijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Executive MBA

Wekerle Business School
Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus October 2018 Vengrija Budapest

Vykdomosios MBA vadybininkas / ekonomisto specialistai magistrantūros specialisto diplomo programa yra generalistinė programa, apimanti visus svarbius dalykus, susijusius su komercija. [+]

Aukštojo specialisto diplomo kursas vykdant MBA vadybą

Apdovanojimo pavadinimas: "Executive MBA Manager1" / "Executive MBA Economic Specialist" 2

Mokymo lygis: Aukštojo specialisto diplomo kursas

Mokymo sritis: ekonomika

Priėmimo sąlygos:

BA ar bakalauro laipsnį bet kuriuose mokymuose1 / BA arba bakalauro laipsnį ekonomikos srityje2,ir minimalus B2 lygio anglų kalbos mokėjimas (IELTS 5.5 arba TOEFL iBT 72 arba lygiavertis)

Trukmė: 4 semestrai

Kreditų skaičius: 120

Mokestis už mokslą: 2500 USD / semestras

Paraiškos mokestis: 350 USD (negrąžinama)

Atkreipiame dėmesį, kad studijų mokestis už 1-ąjį semestrą ir 500 USD užstatas už antrąjį semestrą turi būti iš anksto apmokėtos.... [-]