MBASTUDIES

Peržiūrėti EMBA studijų programas - Tvarumo studijos

EMBA yra vykdomoji magistras Verslo administravimo, antrosios pakopos laipsnį skirta studentams, kurie jau vidutinio lygio vadovai iš jų esamą darbo vietą. Studijų programa suteikia jiems įgūdžių, jie turi iš anksto į kitą lygį, ir tapti lyderiais savo pasirinktoje srityje.

 

Kas yra EMBA pastovumą? EMBA pastovumą moko studentus apie darnaus vystymosi būtinybę šiuolaikinėje rinkoje, ir, kaip valdyti verslą ir plėtros projektus tokiu būdu, kad yra ekologiškai sąmoningai ir naudoja atsinaujinančius išteklius ir energijos šaltinius.

 

Tvarumas yra auganti lauke į verslo pasaulį. EMBA šioje srityje gali tapti vertinga, nes vis daugiau įmonių pereiti prie aplinką tausojančios plėtros.Daugelis metodų mokė programos turi savo šaknis į žemės mokslą, todėl laipsnis turi pridėtinę naudą suteikiant studentams gerą išsilavinimą biologijos.

 

Bendras kaštai EMBA tvarumas priklauso nuo universiteto galite pasirinkti lankyti. Tačiau studijų programa yra sukurtas užtrukti maždaug dvejus metus, todėl visos išlaidos turi būti atitinkamai įvertintas.

 

Yra daug laisvų darbo vietų už AN EMBA turėtojo tvarumą. Įmonės įvairiausiose pramonės šakose, tiek viešojo ir privataus sektorių, pripažinti darnaus vystymosi vertę, ir artimiausioje ateityje bus ieškote samdyti vadybininkai, kurie galėtų padaryti tvarų vystymąsi realybe. Ne pelno sektorius taip pat turi daug darbo vietų prieinamą tiems, kurie domisi tvarumo. Profesionalai gali dirbti kaip nepriklausomi konsultantai arba dirbti tiesiogiai ne pelno organizacijų visame pasaulyje.

 

Yra keletas privalumų studijuoja EMBA tvarumu internete. Dabar programos leidžia studentams studijuoti pagal lankstesnį grafiką, kuris idealiai tinka darbo profesionalai. Studijavimas internetu, taip pat leidžia studentams lankyti universitetus visame pasaulyje neišeinant iš namų. Kiti studentai gali jaustis patogiau mokymąsi auditorijoje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

1 Rezultatai Tvarumo studijos Filter

Vykdomasis MBA - EMBA - vyriausiasis vertybių vadovas

Audencia
EMBA
06 Rgs. 2021
<
Dalinės
<
18 mėnesiai
27 Rgp. 2021
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Vykdomasis MBA vyriausiasis vertybių pareigūnas yra baigęs studijas „ Audencia “ mokykloje, kuri yra trigubai akredituota (EQUIS, AACSB ir AMBA), ir pirmoji pasaulyje MBA, ski ...

Skaityti daugiau