close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti EMBA studijų programas - Tvarumo studijos

EMBA yra vykdomoji magistras Verslo administravimo, antrosios pakopos laipsnį skirta studentams, kurie jau vidutinio lygio vadovai iš jų esamą darbo vietą. Studijų programa suteikia jiems įgūdžių, jie turi iš anksto į kitą lygį, ir tapti lyderiais savo pasirinktoje srityje.   Kas yra EMBA pastovumą? EMBA pastovumą moko studentus apie darnaus vystymosi būtinybę šiuolaikinėj… Skaityti daugiau

EMBA yra vykdomoji magistras Verslo administravimo, antrosios pakopos laipsnį skirta studentams, kurie jau vidutinio lygio vadovai iš jų esamą darbo vietą. Studijų programa suteikia jiems įgūdžių, jie turi iš anksto į kitą lygį, ir tapti lyderiais savo pasirinktoje srityje.

Kas yra EMBA pastovumą? EMBA pastovumą moko studentus apie darnaus vystymosi būtinybę šiuolaikinėje rinkoje, ir, kaip valdyti verslą ir plėtros projektus tokiu būdu, kad yra ekologiškai sąmoningai ir naudoja atsinaujinančius išteklius ir energijos šaltinius.

Tvarumas yra auganti lauke į verslo pasaulį. EMBA šioje srityje gali tapti vertinga, nes vis daugiau įmonių pereiti prie aplinką tausojančios plėtros.Daugelis metodų mokė programos turi savo šaknis į žemės mokslą, todėl laipsnis turi pridėtinę naudą suteikiant studentams gerą išsilavinimą biologijos.

Bendras kaštai EMBA tvarumas priklauso nuo universiteto galite pasirinkti lankyti. Tačiau studijų programa yra sukurtas užtrukti maždaug dvejus metus, todėl visos išlaidos turi būti atitinkamai įvertintas.

Yra daug laisvų darbo vietų už AN EMBA turėtojo tvarumą. Įmonės įvairiausiose pramonės šakose, tiek viešojo ir privataus sektorių, pripažinti darnaus vystymosi vertę, ir artimiausioje ateityje bus ieškote samdyti vadybininkai, kurie galėtų padaryti tvarų vystymąsi realybe. Ne pelno sektorius taip pat turi daug darbo vietų prieinamą tiems, kurie domisi tvarumo. Profesionalai gali dirbti kaip nepriklausomi konsultantai arba dirbti tiesiogiai ne pelno organizacijų visame pasaulyje.

Yra keletas privalumų studijuoja EMBA tvarumu internete. Dabar programos leidžia studentams studijuoti pagal lankstesnį grafiką, kuris idealiai tinka darbo profesionalai. Studijavimas internetu, taip pat leidžia studentams lankyti universitetus visame pasaulyje neišeinant iš namų. Kiti studentai gali jaustis patogiau mokymąsi auditorijoje. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Audencia
Paryžius , Prancūzija

Vykdomasis MBA vyriausiasis vertybių pareigūnas yra baigęs studijas „ Audencia “ mokykloje, kuri yra trigubai akredituota (EQUIS, AACSB ir AMBA), ir pirmoji pasaulyje MBA, ski ... +

Vykdomasis MBA vyriausiasis vertybių pareigūnas yra baigęs studijas „ Audencia “ mokykloje, kuri yra trigubai akredituota (EQUIS, AACSB ir AMBA), ir pirmoji pasaulyje MBA, skirta matavimo, kontrolės ir audito profesijoms pertvarkyti, kad jie įgytų „Daugiakapitalis“ pasaulis. Integruotas mąstymas, vertės kūrimas, atsakingas strateginis vadovavimas ir tarptautinė dimensija yra išskirtiniai mūsų MBA vertybių vadovo elementai. Mes siūlome jums labai aukštos kokybės išsilavinimą su išskirtiniais kviestiniais svečiais ir patyrusiais dėstytojais, taip pat strateginę partnerystę. Šio kurso pabaigoje kiekvienas dalyvis Audencia verslo mokykloje įgyja EMBA vyriausiojo vertybių vadovo laipsnį. Paryžius „Campus and Online“ kartu su 2 mokomosiomis ekspedicijomis, ištęstinėmis dienomis, 65% internetinių kursų -
EMBA
Dalinės
18 mėnesiai
Anglų
06 Rgs. 2021
27 Rgp. 2021
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys