MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Turkijoje - 2019/2020

Turkija yra unikaliai įsikūrusi iš dalies Azijoje ir iš dalies Europoje, toks turtingas ir integruotą kultūros. Istoriškai, Turkija buvo prekybos centras, taip pat šilko ir prieskonių keliais, o dabar tapo svarbus ekonomikos ir finansų padėtis tiek Azijoje ir Europoje.


EMBA Turkija pateiks interaktyvią mokymosi aplinką, kur studentai savo profesine patirtimi ir žiniomis prie stalo. EMBA Turkija programoje dalyvaujančių studentų paprastai vadovams, specialistams ir verslininkams. Studentai EMBA Turkija programų imtis globalios perspektyvos, globalizacija ir pasaulio ekonomikos, prekybos, strategija, taip pat pagrindinių verslo pagrindų, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros, informacinių technologijų, žmogiškųjų išteklių ir apskaitos nagrinėjimą. EMBA Turkija taip pat pabrėžia, pastatų valdymo ir lyderystės įgūdžius.


Apsvarstyti EMBA Turkiją padės jums iš anksto savo karjerą. Pažvelkite žemiau esančių variantų jums programa rasti!

Rezultatai Filter

Vykdomosios magistro verslo administravimo

Izmir University of Economics
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Rugsėjis 2020 Turkija Izmiras

Šiandieniniai verslo aplinka nuolat patiria pokyčius ir gauna daug sudėtingiau, nes technologiniai pokyčiai paspartinti; produktai ir paslaugos gali skirtis; klientai tampa selektyvi ir greitis, kokybė ir kaina sąmoningas; ir konkurencija tampa intensyvus visame pasaulyje.

MBA, Grenoble Ecole de Management Prancūzija, Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

41 North Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 19 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Turkija Stambulas

„Grenoble Ecole de Managment“ (GEM), bendradarbiaudama su 41 North Business School , siūlo dalinę darbo laiką MBA Stambule, Turkijoje.