MBASTUDIES

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Turkijoje - 2020

Turkija yra unikaliai įsikūrusi iš dalies Azijoje ir iš dalies Europoje, toks turtingas ir integruotą kultūros. Istoriškai, Turkija buvo prekybos centras, taip pat šilko ir prieskonių keliais, o dabar tapo svarbus ekonomikos ir finansų padėtis tiek Azijoje ir Europoje.


EMBA Turkija pateiks interaktyvią mokymosi aplinką, kur studentai savo profesine patirtimi ir žiniomis prie stalo. EMBA Turkija programoje dalyvaujančių studentų paprastai vadovams, specialistams ir verslininkams. Studentai EMBA Turkija programų imtis globalios perspektyvos, globalizacija ir pasaulio ekonomikos, prekybos, strategija, taip pat pagrindinių verslo pagrindų, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros, informacinių technologijų, žmogiškųjų išteklių ir apskaitos nagrinėjimą. EMBA Turkija taip pat pabrėžia, pastatų valdymo ir lyderystės įgūdžius.


Apsvarstyti EMBA Turkiją padės jums iš anksto savo karjerą. Pažvelkite žemiau esančių variantų jums programa rasti!

Rezultatai Filter

Vykdomosios magistro verslo administravimo

Izmir University of Economics
EMBA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šiandieniniai verslo aplinka nuolat patiria pokyčius ir gauna daug sudėtingiau, nes technologiniai pokyčiai paspartinti; produktai ir paslaugos gali skirtis; klientai tampa se ...

Skaityti daugiau

MBA, Grenoble Ecole de Management Prancūzija, Stambulo ir kohortos programa bendradarbiaujant su

41 North Business School
EMBA
<
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
<
Ištęstinės
<
19&nbsp;-&nbsp;24 mėnesiai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

„Grenoble Ecole de Managment“ (GEM), bendradarbiaudama su 41 North Business School , siūlo dalinę darbo laiką MBA Stambule, Turkijoje.

Skaityti daugiau