close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Stambulas Turkija 2021

Stambulas yra didžiausias pasirinkimas daugeliui žmonių, siekiantiems gauti EMBA programą. Stambulas yra sparčiai auganti besiformuojančią rinką, kurioje tiek Europos, tiek Azijos įtaka yra paplitusi ir unikaliai suleidžiama į kursus. Ši sritis yra verslo naujovių ir kūrybiškumo su daug karjeros galimybių Europos, Azijos ir naujų rinkų. Stambule Emba apima unikalus ir interaktyv… Skaityti daugiau

Stambulas yra didžiausias pasirinkimas daugeliui žmonių, siekiantiems gauti EMBA programą. Stambulas yra sparčiai auganti besiformuojančią rinką, kurioje tiek Europos, tiek Azijos įtaka yra paplitusi ir unikaliai suleidžiama į kursus. Ši sritis yra verslo naujovių ir kūrybiškumo su daug karjeros galimybių Europos, Azijos ir naujų rinkų. Stambule Emba apima unikalus ir interaktyvios mokymosi metodikas su specializacijų link darbo specialistų, norinčių vykdomąją vadovavimo ir viršutinių valdymo pozicijas.

EMBA programos leidžia patyrusių specialistų galimybę iš anksto savo karjerą su profesinio magistro programos. Įgūdžių diapazonas yra gauti, nes kartu su profesinę patirtį kursinių, akademinių koncepcijų taikymo galimybę. Kaip ir kiti EMBA programas, Stambule Emba apima bendrą profesinę patirtį, jos dalyvių.Kolektyvinis požiūris naudojamas, leidžianti dalytis įvairių perspektyvų. Emba Stambulo programų demonstruoti sudėtingą žinių apie šiuolaikinės vadybos temas. Emba Stambulo programas, taip pat reiškia suprasti strateginio mąstymo ir planavimo, taip pat žinių, kad galėtų sukurti veiksmingas vadovavimo ir valdymo įgūdžius.

Galite sužinoti daugiau apie Stambule, emba toliau naršyti programas. Paimkite dar vieną žingsnį link savo tikslų šiandien!

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Turkijoje
format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
41 North Business School
Stambulas, Turkija

„Grenoble Ecole de Managment“ (GEM), bendradarbiaudama su 41 North Business School , siūlo dalinę darbo laiką MBA Stambule, Turkijoje.

„Grenoble Ecole de Managment“ (GEM), bendradarbiaudama su 41 North Business School , siūlo dalinę darbo laiką MBA Stambule, Turkijoje. -
EMBA
Dalinės
19 - 24 mėnesiai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės