Peržiūrėti EMBA studijų programas - Technologijų vadyba

Jei jau esate įdarbintas, bet vis dar domitės tobulinimu, EMBA gali būti jums tinkamas laipsnis. EMBA, kaip ir verslo administravimo magistras, yra orientuota į žmones, kurie jau turi darbo patirtį ir verslo žinias. Kas yra EMBA technologijos vadybos srityje? Šio tipo laipsnis paprastai yra susijęs su technologijos ir verslo santykiu. Naudojant vis daugiau technologijų šiuolaikiniame… Skaityti daugiau

Jei jau esate įdarbintas, bet vis dar domitės tobulinimu, EMBA gali būti jums tinkamas laipsnis. EMBA, kaip ir verslo administravimo magistras, yra orientuota į žmones, kurie jau turi darbo patirtį ir verslo žinias.

Kas yra EMBA technologijos vadybos srityje? Šio tipo laipsnis paprastai yra susijęs su technologijos ir verslo santykiu. Naudojant vis daugiau technologijų šiuolaikiniame versle, gali būti daug koncepcijų mokytis. Tai gali apimti tiek bendrų verslo idėjų, tokių kaip pasiūlos ir paklausos teorija, tiek konkretesnių koncepcijų, pavyzdžiui, kaip į gamybos planą įtraukti technologijų gamybos sąnaudas, tyrimai.

Supratimas, kaip technologija gali būti naudojama, gali padėti ją panaudoti jūsų asmeniniame gyvenime ir darbe. Gaukite savo laipsnį technologijų valdyme taip pat galite padėti įgyti naudingų organizacinių įgūdžių ir suvokti, kaip efektyviai valdyti išteklius.

Kur jūs mokate savo klases, ar jie yra baigę internete ar fiziniame universitete, jie gali turėti įtakos galutinėms EMBA uždirbimo išlaidoms. Kai kurios mokyklos gali geriau tenkinti jūsų poreikius nei kiti.

Turėdamas EMBA technologijos vadybos gali padėti jums gauti įvairių aukšto lygio pareigas įmonėje ar įmonėje. Tai yra daugiausia vadovybės pareigos ir gali apimti profesijas, tokias kaip vyriausiasis technologijų pareigūnas ir informacinių sistemų vadybininkas. Jei jau dirbate verslui, tokio tipo laipsnis gali padėti jums pakilti į aukštesnį lygį, nei jūs šiuo metu užsiimate, ir jei jūs šiuo metu nesate įdarbintas, tai gali suteikti jums pranašumą, kad padėtų jums samdyti.

Tinkamos mokyklos paieška neturi būti sunki. Ieškokite galimybių naudotis internetinėmis klasėmis ir tradiciniu registravimu, kad galėtumėte rasti tai, kas tau geriausia. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
IIMT University of Fribourg
Fribourg, Switzerland

"Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT srityse

"Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT srityse Skaityti mažiau
EMBA
01 Feb 2020
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Su bendrabučiu