Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 4 EMBA studijų programas - Tarptautinis verslas

EMBA - tai verslo administravimo magistras, o aukštojo mokslo laipsnis - verslo. Paprastai studentai, vykdantys šį vykdomąjį laipsnį, turi aukštesnį darbo patirties lygį, palyginti su MBA studentais.

Kas yra EMBA tarptautiniame versle? Tai magistro laipsnis, kuris paprastai apima temas, susijusias su verslu, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių tarptautiniu lygmeniu. Dauguma programų siekiama parengti studentus verslo karjerai, kuri gali būti vykdoma pasauliniu mastu. Studentai gali būti pristatyti į pasaulio verslo tendencijas ir strategijas. Paprastai tarptautinės verslo klasės apima verslo matematiką ir statistiką, žmogaus elgesį organizacijose, tarptautines rinkos strategijas, tarptautinę verslo aplinką ir tarptautinę prekybą bei konkurencingumą.

Tarptautiniai verslo studentai linkę plėtoti pažangius įgūdžius mokslinių tyrimų strategijoje. Įgyti tarpasmeniniai įgūdžiai gali sustiprinti jų gebėjimą bendrauti su skirtingų perspektyvų žmonėmis ir skirtingomis kultūromis tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Studentai netgi gali tapti kompetentingi tinkle. Tai gali padėti jiems bendrauti su asmenimis, kurie gali padėti tobulinti savo karjerą, taip pat padėti jiems susikurti naujų draugų.

Mokymai ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo to, kokia mokykla jūs lankotės. Daugeliu atvejų EMBA tarptautinės verslo programos kaina gali būti šiek tiek didesnė nei tradicinė MBA programa. Geriausias būdas sužinoti, ko tikėtis - susisiekti su universitetu, kuriame norite dalyvauti.

EMBA tarptautiniame versle gali pasiūlyti studentams įvairias pelningas darbo galimybes dėl savo plačios apimties. Absolventai gali būti kvalifikuojami daugeliui karjeros, kuriems reikalinga tarptautinė patirtis. Pavyzdžiui, jie gali tapti tarptautiniais finansais ar atsargų analitikuis importuojančioms ar eksportuojančioms įmonėms. Asmenys, turintys EMBA tarptautiniame versle, gali rasti didelę paklausą tokiose pramonės šakose, kaip mokslo ir technologijų, sveikatos priežiūros, finansinių paslaugų, prekybos ir gamybos srityse.

Studentai, norintys užsidirbti EMBA tarptautiniame versle, gali pasirinkti studijuoti universitetuose visame pasaulyje, tiek koledžo miestelyje, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Tarptautinis verslas

International Institute of Business, Business School (IIB)

Tarptautinė MBA yra dvigubo laipsnio programa, turinti unikalią vertę Ukrainoje. Ji įgyvendinama Ukrainos verslo mokyklos "Tarptautinis verslo institutas" bendradarbiauja ... [+]

Kam:

С lygio vadovai ir įmonių, užsiimančių verslu tiek Ukrainoje, tiek užsienyje, savininkai.

Pristatymo režimas:

Mokymosi modulis (akis į akį): 5 dienos (kartą per mėnesį - nuo trečiadienio iki sekmadienio, 9:30 - 16:45).

Intermodaliniu metu: internetinės klasės ir namų darbai.

Programos trukmė:

Pradžia - 2019 m. Lapkričio 20 d

Baigimas - 2021 m. Gruodžio mėn

Programos užbaigimo dokumentai:

Vykdomosios MBA diplomas, išduotas verslo mokyklos „Tarptautinis verslo institutas“

Diplomurkunde (Insbruko vadybos centras)

Magistrantūros asociacijos sertifikatas

Mokestis už mokslą:

Visa Tarptautinės МВА programos kaina yra 13900 EUR 124 000 UAH.... [-]

Ukraina Kyiv
Lapkritis 2019
Rusijos,Ukrainiečių,Anglų
Ištęstinės
25 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mantissa College

Tarptautinis vykdomosios verslo administravimo magistras (IEMBA) kartu su Paryžiaus aukštojo mokslo mokyklos (PGSM), Prancūzija. Mūsų bendradarbiavimas su Paryžiaus aukšt ... [+]

Programos fonas

Tarptautinis vykdomosios verslo administravimo magistras (IEMBA) kartu su Paryžiaus aukštojo mokslo mokyklos (PGSM), Prancūzija. Mūsų bendradarbiavimas su Paryžiaus aukštojo mokslo vadybos mokykla (PGSM) suteikia jums papildomą kvalifikacijos lygį iš vienos iš 35 geriausių universitetų Prancūzijoje.

Programos santrauka

Programos pavadinimas

Tarptautinės vykdomosios magistro verslo administravimo programa (IEMBA)

Apdovanojantis organas

Paryžiaus aukštoji mokykla (PGSM) / Ecole Superalt = "ieure De Gestion (ESG)

Studijų trukmė

15 mėnesių (1 metai 3 mėnesiai)

Dalykų skaičius

12 modulių

Vertinimo būdas... [-]

Malaizija Kuala Lumpur Jungtinės Amerikos Valstijos Fullerton
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
13 - 15 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Henley Business school Germany

Tris kartus akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB ir tarp garsiausių pasaulio magistrų „Henley Executive MBA - Global“ yra skirta padėti jums pasiekti kuo geresnių rezultatų v ... [+]

EMBA programos - Tarptautinis verslas. „Henley“ vykdomoji MBA - globaliaiPradžia: spalis ir kovasTrukmė: 21 mėnuo (su 9 mėnesių pratęsimo galimybe)Seminarai: 61 diena, daugiausia nuo ketvirtadienio iki sekmadienioDirbtuvių vietos:32 seminarų dienos Miunchene su jūsų regionine 15 patyrusių vadovų grupe29 seminarų dienos JK, Danijoje, Pietų Afrikoje ir Kinijoje / JAV su 60-ies Europos patyrusių vadovų grupee-ištekliai: el. mokymosi internetinės duomenų bazėsECTS: 90Kalba: AnglųFakultetas: JK tarptautinisDėstytojai: Dalyko srities profesoriai. Asmeninis dėstytojo palaikymasMokestis: 46 500 €, „Early Bird“ už pasiūlymus, priimtus likus dviem mėnesiams iki programos pradžios: 39 000 € - visada neįskaičiuojant kelionės išlaidų.Esi lyderis, kuriuo nori būti... [-]
Vokietija Munich
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Henley Business School Finland

Šiandien globaliai susijęs verslo pasaulis reikalauja platesnės perspektyvos, naujų įgūdžių ir skirtingų mąstymo būdų. „Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global“ skirta ugd ... [+]

Praktinis. Visuotinis. Magistro laipsnis.

Mūsų pasaulinis vykdomasis MBA yra skirtas užimtiems ir patyrusiems vadovams, turintiems ambicijų tobulinti jų vadovavimo ir vadybos įgūdžius.

Vykdomosios MBA (EMBA) - Pasaulinis

Šiandien globaliai susijęs verslo pasaulis reikalauja platesnės perspektyvos, naujų įgūdžių ir skirtingų mąstymo būdų. „ Henley Executive MBA“ (EMBA) - „Global “ skirta ugdyti iškilius verslo lyderius, pasirengusius priimti iššūkius ir galimybes veikti šiuolaikinėje sudėtingoje ir greitai kintančioje pasaulio ekonomikoje. Tai ugdo stiprius, atsakingus ir prisitaikančius vadovus.

Prijungus savo mokymąsi prie esamų globalių ir aktualių organizacinių problemų, galima aiškiai įvertinti „Henley“ pasaulinės EMBA pranašumus, siūlant nemažą IG asmeniškai jums ir, plačiau kalbant, jūsų įmonei.... [-]

Suomija Helsinki
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
21 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba