EMBA programos - Tarptautinis verslas

Peržiūrėti 2 EMBA studijų programas - Tarptautinis verslas

Tarptautinis verslas

EMBA - tai verslo administravimo magistras, o aukštojo mokslo laipsnis - verslo. Paprastai studentai, vykdantys šį vykdomąjį laipsnį, turi aukštesnį darbo patirties lygį, palyginti su MBA studentais.

Kas yra EMBA tarptautiniame versle? Tai magistro laipsnis, kuris paprastai apima temas, susijusias su verslu, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių tarptautiniu lygmeniu. Dauguma programų siekiama parengti studentus verslo karjerai, kuri gali būti vykdoma pasauliniu mastu. Studentai gali būti pristatyti į pasaulio verslo tendencijas ir strategijas. Paprastai tarptautinės verslo klasės apima verslo matematiką ir statistiką, žmogaus elgesį organizacijose, tarptautines rinkos strategijas, tarptautinę verslo aplinką ir tarptautinę prekybą bei konkurencingumą.

Tarptautiniai verslo studentai linkę plėtoti pažangius įgūdžius mokslinių tyrimų strategijoje. Įgyti tarpasmeniniai įgūdžiai gali sustiprinti jų gebėjimą bendrauti su skirtingų perspektyvų žmonėmis ir skirtingomis kultūromis tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. Studentai netgi gali tapti kompetentingi tinkle. Tai gali padėti jiems bendrauti su asmenimis, kurie gali padėti tobulinti savo karjerą, taip pat padėti jiems susikurti naujų draugų.

Mokymai ir mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo to, kokia mokykla jūs lankotės. Daugeliu atvejų EMBA tarptautinės verslo programos kaina gali būti šiek tiek didesnė nei tradicinė MBA programa. Geriausias būdas sužinoti, ko tikėtis - susisiekti su universitetu, kuriame norite dalyvauti.

EMBA tarptautiniame versle gali pasiūlyti studentams įvairias pelningas darbo galimybes dėl savo plačios apimties. Absolventai gali būti kvalifikuojami daugeliui karjeros, kuriems reikalinga tarptautinė patirtis. Pavyzdžiui, jie gali tapti tarptautiniais finansais ar atsargų analitikuis importuojančioms ar eksportuojančioms įmonėms. Asmenys, turintys EMBA tarptautiniame versle, gali rasti didelę paklausą tokiose pramonės šakose, kaip mokslo ir technologijų, sveikatos priežiūros, finansinių paslaugų, prekybos ir gamybos srityse.

Studentai, norintys užsidirbti EMBA tarptautiniame versle, gali pasirinkti studijuoti universitetuose visame pasaulyje, tiek koledžo miestelyje, tiek internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Executive MBA in International Business

UOC Universitat Oberta de Catalunya
Internetinės Dieninės 2 metų March 2019 Ispanija Spain Online

[+]

EMBA programos - Tarptautinis verslas. [-]

International Executive Master Verslo Administravimo

Mantissa College
Su bendrabučiu Dieninės 13 - 15 mėnesių Registracija galima Malaizija Kuala Lumpur

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) bendradarbiaudama su Paryžiaus aukštosios mokyklos valdymo (PGSM), Prancūzija. Mūsų bendradarbiavimas su Paryžiaus aukštosios mokyklos valdymo, Prancūzijoje (PGSM) suteikia jums papildomą pranašumą kvalifikacijos vienoje iš viršaus 35-reitinguojami universitetas Prancūzijoje. Mūsų International Executive Master of Business Administration (IEMBA) dėmesio nekilnojamojo ir up-to-data atvejo studija, kuri leis jums sužinoti svarbiausius verslo administravimo ir valdymo įgūdžius. Mūsų studentai bus išgręžta, siekiant pagerinti šiose srityse; i) nurodoma įgūdžiai -A atvejo tyrimas yra pateikta ir studentas išmoks atpažinti klausimai kyla bendrovės II) pirmenybę Įgūdžiai-in real įmonės scenarijų, vadovai susiduria su daug klausimu per operaciją ir mes ves studentus padidinti nuo Pareto poveikis, o valdyti kompanija iii) skirti verslo teorijų savijauta Academy programą, mūsų paskaitos bus pristatyti pažangiausius verslo teorijas, kurios galėtų būti taikomos nuo įmonės scenarijų iv) problemų sprendimo įgūdžiai-Po neatimtų pirmiau minėtas svarbias plotas, studentas bus suteikta galimybė teikti pasiūlymus išspręsti nerasta bylos klausimų, o patirti kitokį perspektyviniu būdu išspręsti problemą [+]

Programa Kontekstas ir mokymosi rezultatai

International Executive Master of Business Administration (IEMBA) bendradarbiaudama su Paryžiaus aukštosios mokyklos valdymo (PGSM), Prancūzija. Mūsų bendradarbiavimas su Paryžiaus aukštosios mokyklos valdymo, Prancūzijoje (PGSM) suteikia jums papildomą pranašumą kvalifikacijos vienoje iš viršaus 35-reitinguojami universitetas Prancūzijoje.

Programa Sumary Programos pavadinimas Tarptautinis Vykdomosios magistro verslo administravimo programą (IEMBA) Dokumentą išduodanti institucija Paryžius Graduate School of Management (PGSM) / Ecole De Gestion superieure (ESG) Studijų trukmė 1iki 15 Tier mėnesių (1 metai 3 mėnesiai) / pakopa 2- 17 mėnesių (1 metai 5 mėnesiai) Tiriamųjų skaičius Tier 1- 12 moduliai / Tier 2-16 moduliai Režimas vertinimų Priskyrimas + nagrinėjimas Specializacija Tarptautinio verslo vadyba / Bankininkystė ir finansai / Strateginis & Project Management Įrašas reikalavimas 1 pakopa kandidatė su bakalauro laipsnį (bet kurioje srityje) / Tier 2-kandidačių diplomas (bet kurioje srityje) su mažiausiai 5 metų darbo patirtimi * Atsižvelgiant į akreditacijos ankstesnio patirtinio mokymosi (Apel) reikalavimus Kodėl Meistras programa iš PGSM? i) PGSM užima 24 dieną visoje 250 verslo universitetų Prancūzijoje, kaip už 2013 m ii) PGSM užima 3rd verslo universitetų Paryžiuje, kaip už 2013 m iii) PGSM turi pasaulinę Alumni tinklą daugiau nei 45.000 absolventų tarptautiniu iv) PGSM buvo baigęs daugiau nei 500 abiturientų per Malaizijos vien per 8 metus v) Visas (dienomis) / dalis (savaitgaliais) Laikas klasės laisvų vi) Visas Akredituotas iš Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA) vii) Mokymo dėmesys atvejo tyrimas i) nurodoma įgūdžiai -A atvejo tyrimas yra pateikta ir studentas išmoks identifikuoti klausimai kyla įmonėje / ii) Prioritetų įgūdžiai -Be nekilnojamojo įmonė scenarijus, vadovai susiduria su... [-]