Filter
EMBA
Tailandas Pa Tong Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos jungtinėse Amerikos Pa Tong Tailandas 2019/2020

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Verslo administravimo ar MBA Master dvejų metų absolventas laipsnį, kad asmenys gali užsiimti po uždirbti bakalauro. Pelningiausi MBA gali padėti absolventams įgyti svarbių žinių, įgūdžių ir patirties jie turi pradėti karjerą verslo pasaulyje.

 

Tailandas (ประเทศไทย), oficialiai Tailando (ราช อาณาจักร ไทย) Karalystė yra Pietryčių Azijoje šalis, pakrantės apie Andamanų jūra ir Tailando įlankos. Kapitalo Bankokas yra ne daug lankytojų 'maršrutus pradžios, ir nors modernus miestas, ji turi turtingą kultūros paveldą.

Peržiūrėti EMBA studijų programas jungtinėse Amerikos Pa Tong Tailande 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Sasin Graduate Institute of Business Administration

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdži ... [+]

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą. Tai 2 metų MBA programa yra specialiai sukurta perspektyviausių vadovai su didelę valdymo patirtį. Programa suteikia naujausias pasaulines valdymo priemones ir sąvokas, leidžiančias EMBA dalyviai plėtoti vadybinius gebėjimus esminius veikti įmonėms ir kitoms organizacijoms, nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Programa yra pateikta anglų kalba, Bankokas, Tailandas - Pietryčių Azijos širdyje.

Nuo 2012 m EMBA bus mokomi penktadienio vakarais ir visą dieną šeštadienį. Penktadienis nakvoti bus galima Sasa Namas programos dalyvių, bent 50% nuolaida.... [-]

Tailandas Bangkok Pa Tong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba