MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Bangkok Tailandas 2019/2020

Bankokas yra didžiausias pasirinkimas daugeliui žmonių, ieškančių ir EMBA programos. Jis gyvena daugelio tarptautinių įmonių ir yra prinokę sritis potencialo tiems, kurie ieško profesinį tobulėjimą ir patirtį. Bankoke Emba gali suteikti tikrai unikalią patirtį, gali derinti akademikai su profesinio augimo egzotiškoje vietoje. Kursai apima standartizuotą verslo mokymus, bet yra suleidžiama į konkrečią Azijos verslo aspektą. Emba Bankokas yra sudėtingas ir kupinas nuostabių augimo galimybes.

Bankokas EMBA programoje gali leisti specialistams galimybę iš anksto savo karjerą su Profesinis magistrantūros programa, kuri sudaryta tiems, kurie ieško vadovų ir vadovavimo pozicijas. EmBa dalyviai Bankokas programas gali įgyti įvairių įgūdžių, derinant kursinių, taikymą savo unikalią profesinę patirtį ir abipusį mokymąsi.Komanda požiūris metodika leidžia įvairių perspektyvų dalintis įvairiomis temomis. Emba Bankokas programas atspindi profesionalių žinių lygį šiuolaikinės valdymo temomis. Ji taip pat gerai išvystytą suprasti strateginio mąstymo ir planavimo, ir gali padėti profesionalai plėtoti įgūdžius, būtinus tapti efektyvūs lyderiai ir vadovai.

Jei svarsto EmBa Bankokas, tada pažvelgti per programas, esančią žemiau ir sužinokite daugiau!

Rezultatai Filter

MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Ann Arbor Indija Bengaluru Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Tailandas Bangkok + 6 daugiau

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.

Nuosavybės teisę Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Tailandas Bangkok Pa Tong + 1 daugiau

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą.