Filter
EMBA
Tailandas Bangkok Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Bangkok Tailandas 2019/2020

Bankokas yra didžiausias pasirinkimas daugeliui žmonių, ieškančių ir EMBA programos. Jis gyvena daugelio tarptautinių įmonių ir yra prinokę sritis potencialo tiems, kurie ieško profesinį tobulėjimą ir patirtį. Bankoke Emba gali suteikti tikrai unikalią patirtį, gali derinti akademikai su profesinio augimo egzotiškoje vietoje. Kursai apima standartizuotą verslo mokymus, bet yra suleidžiama į konkrečią Azijos verslo aspektą. Emba Bankokas yra sudėtingas ir kupinas nuostabių augimo galimybes.

Bankokas EMBA programoje gali leisti specialistams galimybę iš anksto savo karjerą su Profesinis magistrantūros programa, kuri sudaryta tiems, kurie ieško vadovų ir vadovavimo pozicijas. EmBa dalyviai Bankokas programas gali įgyti įvairių įgūdžių, derinant kursinių, taikymą savo unikalią profesinę patirtį ir abipusį mokymąsi.Komanda požiūris metodika leidžia įvairių perspektyvų dalintis įvairiomis temomis. Emba Bankokas programas atspindi profesionalių žinių lygį šiuolaikinės valdymo temomis. Ji taip pat gerai išvystytą suprasti strateginio mąstymo ir planavimo, ir gali padėti profesionalai plėtoti įgūdžius, būtinus tapti efektyvūs lyderiai ir vadovai.

Jei svarsto EmBa Bankokas, tada pažvelgti per programas, esančią žemiau ir sužinokite daugiau!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali ... [+]

Kodėl MBA iš Michigan?

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.

Labai pritaikyta mokymo programa sukurta remiantis unikaliu analitinių fondų, sprendimų pagrindu kursų ir mokymosi galimybių deriniu:

* Jo intensyvus dėmesys lyderiui yra pritaikytas pagal įsitvirtinusių vadovų poreikius.

* Jo į rezultatus orientuota mokymo programa suteikia dalyviams nedelsiant taikomos priemonės, taip pat pagrindai ilgainiui.

* Jos kartą per mėnesį formatas taip pat leidžia užimtiems vadovams subalansuoti vykdomą MBA su įsipareigojimais darbe ir namuose.... [-]

Tailandas Bangkok
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sasin Graduate Institute of Business Administration

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdži ... [+]

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą. Tai 2 metų MBA programa yra specialiai sukurta perspektyviausių vadovai su didelę valdymo patirtį. Programa suteikia naujausias pasaulines valdymo priemones ir sąvokas, leidžiančias EMBA dalyviai plėtoti vadybinius gebėjimus esminius veikti įmonėms ir kitoms organizacijoms, nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Programa yra pateikta anglų kalba, Bankokas, Tailandas - Pietryčių Azijos širdyje.

Nuo 2012 m EMBA bus mokomi penktadienio vakarais ir visą dieną šeštadienį. Penktadienis nakvoti bus galima Sasa Namas programos dalyvių, bent 50% nuolaida.... [-]

Tailandas Bangkok Pa Tong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba