Filter
EMBA
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Tailande - 2019/2020

Tailandas, nuošalyje nuo jo grožio ir kultūros, yra populiarus užsienio investicijoms, naujų įmonių, mažų sąnaudų, ir regioninis centras. Tai tampa patrauklesnė užsienio studentams, taip pat tarptautinės profesinės verslininkai.


EMBA Tailandas programų struktūrą, todėl dabartinis verslo profesionalams, kurie ieško iš anksto savo karjerą gali tęsti jų laipsnių nenutraukiant jų darbo grafikus. Tailandas EMBA programos, skirtos parengti studentus aukštesniojo valdymo ir vykdomosios lyderio pozicijas. Studentai EMBA Tailandas sutelkti dėmesį į tokias temas, kaip pasaulinis valdymas, komunikacija, finansinės atskaitomybės, rinkodaros valdymo, investicijų valdymo, ginčų sprendimo ir verslo teisės ir etikos. EMBA Tailandas studentai turės galimybę mokytis vieniems iš kitų, kaip kiekvienas studentas atneša savo profesinę patirtį mokymosi aplinką.


Jei tai jums įdomūs garsai, tada pažvelgti per EMBA Tailandas variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį savo karjerą!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali ... [+]

Kodėl MBA iš Michigan?

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.

Labai pritaikyta mokymo programa sukurta remiantis unikaliu analitinių fondų, sprendimų pagrindu kursų ir mokymosi galimybių deriniu:

* Jo intensyvus dėmesys lyderiui yra pritaikytas pagal įsitvirtinusių vadovų poreikius.

* Jo į rezultatus orientuota mokymo programa suteikia dalyviams nedelsiant taikomos priemonės, taip pat pagrindai ilgainiui.

* Jos kartą per mėnesį formatas taip pat leidžia užimtiems vadovams subalansuoti vykdomą MBA su įsipareigojimais darbe ir namuose.... [-]

Tailandas Bangkok
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Sasin Graduate Institute of Business Administration

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdži ... [+]

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą. Tai 2 metų MBA programa yra specialiai sukurta perspektyviausių vadovai su didelę valdymo patirtį. Programa suteikia naujausias pasaulines valdymo priemones ir sąvokas, leidžiančias EMBA dalyviai plėtoti vadybinius gebėjimus esminius veikti įmonėms ir kitoms organizacijoms, nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Programa yra pateikta anglų kalba, Bankokas, Tailandas - Pietryčių Azijos širdyje.

Nuo 2012 m EMBA bus mokomi penktadienio vakarais ir visą dieną šeštadienį. Penktadienis nakvoti bus galima Sasa Namas programos dalyvių, bent 50% nuolaida.... [-]

Tailandas Bangkok Pa Tong
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba