EMBA programos Tailande

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Tailande - 2019

MBA

Tailandas, nuošalyje nuo jo grožio ir kultūros, yra populiarus užsienio investicijoms, naujų įmonių, mažų sąnaudų, ir regioninis centras. Tai tampa patrauklesnė užsienio studentams, taip pat tarptautinės profesinės verslininkai.


EMBA Tailandas programų struktūrą, todėl dabartinis verslo profesionalams, kurie ieško iš anksto savo karjerą gali tęsti jų laipsnių nenutraukiant jų darbo grafikus. Tailandas EMBA programos, skirtos parengti studentus aukštesniojo valdymo ir vykdomosios lyderio pozicijas. Studentai EMBA Tailandas sutelkti dėmesį į tokias temas, kaip pasaulinis valdymas, komunikacija, finansinės atskaitomybės, rinkodaros valdymo, investicijų valdymo, ginčų sprendimo ir verslo teisės ir etikos. EMBA Tailandas studentai turės galimybę mokytis vieniems iš kitų, kaip kiekvienas studentas atneša savo profesinę patirtį mokymosi aplinką.


Jei tai jums įdomūs garsai, tada pažvelgti per EMBA Tailandas variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį savo karjerą!

Skaityti Daugiau

MBA

Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan
Su bendrabučiu Ištęstinės 20 mėnesių September 2019 Tailandas Bangkok

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis. [+]

Kodėl MBA iš Michigan?

"Ross School of Business" yra pripažintas visame pasaulyje kaip MBA ir vykdomosios švietimo lyderis. EMBA sujungia šias kompetencijos tradicijas, kad būtų sukurta unikali lyderystės ir analizės derinio patirtis.

Labai pritaikyta mokymo programa sukurta remiantis unikaliu analitinių fondų, sprendimų pagrindu kursų ir mokymosi galimybių deriniu:

* Jo intensyvus dėmesys lyderiui yra pritaikytas pagal įsitvirtinusių vadovų poreikius.

* Jo į rezultatus orientuota mokymo programa suteikia dalyviams nedelsiant taikomos priemonės, taip pat pagrindai ilgainiui.

* Jos kartą per mėnesį formatas taip pat leidžia užimtiems vadovams subalansuoti vykdomą MBA su įsipareigojimais darbe ir namuose.... [-]


Nuosavybės teisę Executive MBA

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų May 2019 Tailandas Bangkok Pa Tong + 1 daugiau

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą. [+]

Graduate Management Admission Test arba EMBA programą tarnauja vidurio karjeros vadovai ruošiasi į kitą lygį, taip pat vyresniųjų vadovų, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir vadovavimo efektyvumą. Tai 2 metų MBA programa yra specialiai sukurta perspektyviausių vadovai su didelę valdymo patirtį. Programa suteikia naujausias pasaulines valdymo priemones ir sąvokas, leidžiančias EMBA dalyviai plėtoti vadybinius gebėjimus esminius veikti įmonėms ir kitoms organizacijoms, nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Programa yra pateikta anglų kalba, Bankokas, Tailandas - Pietryčių Azijos širdyje.

Nuo 2012 m EMBA bus mokomi penktadienio vakarais ir visą dieną šeštadienį. Penktadienis nakvoti bus galima Sasa Namas programos dalyvių, bent 50% nuolaida.... [-]