Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus EMBA studijų programas - Sveikatos priežiūros administracijos studijos

Remiantis esama realaus pasaulio patirtimi, magistrantūros MBA gali būti vertingas papildymas jau sėkmingą karjerą. Pirmiausia orientuojantis į vadovus, šis laipsnis gali pasiūlyti sudėtingus ir tinkamus kursinius darbus, kurie gali būti naudingi studentui ir jo ar jos atitinkamam darbdaviui.

Kas yra EMBA sveikatos priežiūros administracija? EMBA yra aukštesnio lygio laipsnis, kuriuo siekiama praturtinti žinių ir patirties vyresniuosius ir vadybinius darbuotojus, jau dirbančius sveikatos priežiūros sektoriuje. Kiekvienas, kuris baigė EMBA sveikatos priežiūros administracijoje, gali sužinoti daugiau apie dinamišką pramonę ir dabartines bei būsimas tendencijas, kad jis ar ji galėtų daugiau prisidėti prie šio atlygio ir įdomios srities.

EMBA sveikatos priežiūros administracija kandidatai gali tikėtis išmokti daugybę įgūdžių, kurie gali būti sėkmingi jų dabartinėse srityse. Pavyzdžiui, dirbant grupėmis, gali būti skatinamas komandinis darbas ir bendravimas su skirtingų organizacijų panašiomis pareigybėmis. Be to, studentas gali tikėtis išmokti problemų sprendimo įgūdžių ir praktikuoti aukštesnio lygio sprendimų priėmimą, kuris gali padidinti pasitikėjimą jo dabartiniu vaidmeniu.

Šios programos užbaigimo išlaidos skiriasi nuo institucijos iki institucijos. Programos trukmė gali skirtis, nes dauguma studentų šiuos kursus ims kartu su savo dabartinėmis pareigomis.

Kadangi sveikatos priežiūros rinkos auga ir sparčiai keičiasi, sveikatos priežiūros administracija tampa vis svarbesnė. Ligoninės ypač gali pageidauti, kad asmenys, baigę šį laipsnį, kad jie galėtų būti tikri, kad dabartinė padėtis rinkoje ir pramonės tendencijos yra nuolat vertinama. Baigę studentai gali būti geriausi kandidatai darbui, pavyzdžiui, ligoninių administratorių ar kitų aukščiausio lygio vadovaujančių sveikatos priežiūros pareigybių. Šis laipsnis gali suteikti studentui konkurencinėje rinkoje pranašumą.

Tie, kurie domina šiuo konkrečiu laipsniu, gali ieškoti vietoje, internete ar net visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Sveikatos priežiūros administracijos studijos

Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University

Sveikatos priežiūros specialistų rengimas, siekiant palengvinti pokyčius ir skatinti naujoves - iš vidaus ir visos pramonės. ... [+]

Sveikatos priežiūros specialistų rengimas, siekiant palengvinti pokyčius ir skatinti naujoves - iš vidaus ir visos pramonės.

MBA / MS sveikatos priežiūros lyderystėje yra dviejų laipsnių programa Niujorke. Ši dvejų metų vykdomoji programa pagerins jūsų karjerą ir sustiprins jūsų gebėjimą vairuoti prasmingus sveikatos priežiūros pokyčius.

Ką daro Executive MBA / MS sveikatos priežiūros lyderystės programoje?

Tai vienintelė tokio pobūdžio programa Ivy lygoje. Jūs baigsite du prestižinius Kornelio universiteto laipsnius: MBA ir MS sveikatos priežiūros lyderystėje.

Dvi stipendijos aukštojo mokslo studijose - Samuelio Curtis Johnsono vadybos magistrantūros ir Weill Kornelio medicinos mokslų mokykla - bendradarbiavo, kad sukurtų dvejopo laipsnio programą, kurioje pagrindinis dėmesys būtų skiriamas bendrų valdymo įgūdžių ugdymui ir gilesniam sveikatos priežiūros sektoriaus supratimui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ithaca
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba