Filter
EMBA
Suomija Helsinki Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Helsinki Suomija 2019

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Aukštesnio lygio mokslininkai Suomijoje lengvai prieiti prie aukštojo mokslo kursus praktiškai orientuotą aukštesniosiose ar universitetuose. Suomijos kultūra yra lengva išmokti, nes vyriausybė užsibrėžė ministerija, kuri yra atsakinga už stiprinti kultūros, jaunimo politiką, sporto ir tarptautinį bendradarbiavimą.

Helsinkis yra sostinė Suomijoje. Jis įsikūręs Uusimaa regione ir turi daugiau nei 600.000 gyventojų. Jis gyvena keletas universitetų ir kitų aukštojo mokslo įstaigų.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Helsinki Suomijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Henley Business School

Executive MBA yra skirtas patyrusiems ir ambicingų vadovų, kurie nori plėtoti savo vadovavimo ir valdymo kompetencijas. Programa yra struktūrizuotas siekiant leisti jums ... [+]

Kurti geresnių rezultatų

"Henley Executive MBA" yra intensyvi ir naudinga patirtis. Tai iššūkis, skatinimas ir aktualumas. Daugeliu atvejų tai keičia gyvenimą.

Trivietis akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB, o tarp labiausiai žinomų magistrų pasaulyje, Henley MBA yra skirtas padėti jums pasiekti geriausius įmanomus rezultatus versle ir gyvenime. Nauda gali būti aiškiai matuojamas, siūlanti didelę investicijų grąžą Jums asmeniškai ir apskritai, kad jūsų įmonė. Henley MBA yra vienintelė MBA programa Suomijoje, kuri siūlo magistro laipsnį.

Siūlykite savo pasaulyje pripažintos patirties tarptautinio verslo, vadovavimo, verslo reputaciją ir tarptautinių finansų. Sužinokite, kaip strategiškai mąstyti ir įgyti didesnį pasitikėjimą. Mes užsiimti su jumis kiekviename lygmenyje, per instruktavimas ir asmeniniam tobulėjimui, kad turėtumėte pasitikėjimą ir energijos kovoti savo problemas ir dėmesio Jums reikia pasiekti savo tikslus.... [-]

Suomija Helsinki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 - 7 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hanken School of Economics

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti ... [+]

Padarykite įtaką Hanken EMBA

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti bet kokią verslo aplinką.

Mūsų programa leidžia jums sustiprinti savo strateginius sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžius, taigi suteikiant jums galimybę sukurti vertę sau, savo organizacijai ir savo klientams bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Hanken Executive MBA" yra dvejų metų trukmės neformalaus mokymosi programa, vykdoma anglų kalba. Mes tikime dialogo stiprumu, akis į akį sąveiką ir santykius: pripažįstame asmenį grupėje, mūsų grupės yra mažos, o mūsų dėstytojai ir patyrę dėstytojai yra tvirtai skirti mūsų programai.... [-]

Suomija Helsinki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba