Filter
EMBA
Suomija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Suomijoje - 2019

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Suomija, oficialiai Suomijos Respublika, yra Šiaurės šalis, esanti Fenoskandijos regione Šiaurės Europoje.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios EMBA programos Suomijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Hanken School of Economics

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti ... [+]

Padarykite įtaką Hanken EMBA

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti bet kokią verslo aplinką.

Mūsų programa leidžia jums sustiprinti savo strateginius sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžius, taigi suteikiant jums galimybę sukurti vertę sau, savo organizacijai ir savo klientams bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Hanken Executive MBA" yra dvejų metų trukmės neformalaus mokymosi programa, vykdoma anglų kalba. Mes tikime dialogo stiprumu, akis į akį sąveiką ir santykius: pripažįstame asmenį grupėje, mūsų grupės yra mažos, o mūsų dėstytojai ir patyrę dėstytojai yra tvirtai skirti mūsų programai.... [-]

Suomija Helsinki
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba