Filter
EMBA
Suomija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Suomijoje - 2019

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Suomija, oficialiai Suomijos Respublika, yra Šiaurės šalis, esanti Fenoskandijos regione Šiaurės Europoje.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais Geriausios EMBA programos Suomijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Henley Business School

Executive MBA yra skirtas patyrusiems ir ambicingų vadovų, kurie nori plėtoti savo vadovavimo ir valdymo kompetencijas. Programa yra struktūrizuotas siekiant leisti jums ... [+]

Kurti geresnių rezultatų

"Henley Executive MBA" yra intensyvi ir naudinga patirtis. Tai iššūkis, skatinimas ir aktualumas. Daugeliu atvejų tai keičia gyvenimą.

Trivietis akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB, o tarp labiausiai žinomų magistrų pasaulyje, Henley MBA yra skirtas padėti jums pasiekti geriausius įmanomus rezultatus versle ir gyvenime. Nauda gali būti aiškiai matuojamas, siūlanti didelę investicijų grąžą Jums asmeniškai ir apskritai, kad jūsų įmonė. Henley MBA yra vienintelė MBA programa Suomijoje, kuri siūlo magistro laipsnį.

Siūlykite savo pasaulyje pripažintos patirties tarptautinio verslo, vadovavimo, verslo reputaciją ir tarptautinių finansų. Sužinokite, kaip strategiškai mąstyti ir įgyti didesnį pasitikėjimą. Mes užsiimti su jumis kiekviename lygmenyje, per instruktavimas ir asmeniniam tobulėjimui, kad turėtumėte pasitikėjimą ir energijos kovoti savo problemas ir dėmesio Jums reikia pasiekti savo tikslus.... [-]

Suomija Helsinki
October 2019
Ištęstinės
2 - 7 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hanken School of Economics

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti ... [+]

Padarykite įtaką Hanken EMBA

Hanken Executive MBA yra tarptautiniu mastu akredituota programa, įsikūrusi Helsinkyje, Suomijoje. Baigę šią programą turėsite įžvalgų ir įrankių, kad galėtumėte paveikti bet kokią verslo aplinką.

Mūsų programa leidžia jums sustiprinti savo strateginius sprendimų priėmimo ir vadovavimo įgūdžius, taigi suteikiant jums galimybę sukurti vertę sau, savo organizacijai ir savo klientams bei kitiems suinteresuotiems asmenims.

Hanken Executive MBA" yra dvejų metų trukmės neformalaus mokymosi programa, vykdoma anglų kalba. Mes tikime dialogo stiprumu, akis į akį sąveiką ir santykius: pripažįstame asmenį grupėje, mūsų grupės yra mažos, o mūsų dėstytojai ir patyrę dėstytojai yra tvirtai skirti mūsų programai.... [-]

Suomija Helsinki
March 2020
Ištęstinės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba