Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti EMBA studijų programas - Saugumas

EMBA yra prestižinis laipsnis, prieinamas visiems, kurie baigė bakalauro laipsnį. Remdamasi ankstesnių studentų patirtimi, ši programa didina supratimą ir leidžia juos pasirinkti ekspertams.

Kas yra EMBA saugumas? Paprastai sukurta siekiant suteikti studentams ekspertines žinias apie bet kokio pobūdžio IT apsaugą, ši programa paprastai naudoja tokius kursus kaip rizikos įvertinimas ir valdymas, kad padėtų studentams geriau suprasti dalyką. Studentai taip pat gali studijuoti baudžiamąjį procesą, kompiuterių programavimą ir tarptautinį saugumą, kad išsamiau suprastų skirtingus saugumo lygius.

Nors užsiregistravo EMBA programoje "Saugumas", studentai paprastai ugdo keletą pagrindinių kompetencijų, kurios gali padėti jiems įgyti aukščiausią rezultatą pasirinktoje profesinėje karjeroje. Analitinis mąstymas ir problemų sprendimo įgūdžiai gali padėti mokiniams nustatyti grėsmes ir greitai rasti sprendimus, kurie ateityje gali paskatinti darbo vietas. Laiko valdymo įgūdžiai gali būti naudingi tiek asmeniniais, tiek profesiniais tikslais.

Kadangi dviejų universitetų nėra vienodi, EMBA programų išlaidos labai skiriasi. Norint nustatyti tikslias laipsnio išlaidas, paprastai geriausia tiesiogiai susisiekti su perspektyviomis mokyklomis.

Sparčiai plečiant technologijas, paklausa kandidatų į darbo rinką, turintiems magistro laipsnį, toliau auga. Daugelis studentų siekia karjeros kaip programinės įrangos apsaugos inžinieriai. Kai kurie pasirenka tapti informacijos apsaugos analitikais, o kiti - saugiuoju architektu. Tie, kurie užima aukštesnes pareigas, gali tapti pagrindiniais informacijos saugumo pareigūnais. Taip pat gali būti prieinamos pozicijos kaip skverbties testuotojai ar informacijos saugumo nusikaltimų tyrėjai.

Kuriant skaitmenines technologijas, universitetai siūlo internetinius kursus, kurie suteikia studentams visuotinę prieigą prie puikios švietimo. Mokymasis internete paprastai leidžia studentams subalansuoti savo išsilavinimą su savo šeimomis ir karjera. Norėdami rasti tinkamą universitetą, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Saugumas

Ionis School of Technology and Management

MBA Vadyba ir kibernetinio saugumo mokyti ekspertus, kurie galės pasiūlyti saugią aplinką į statymų ir iššūkius šiuolaikinės įmonės raidą. ... [+]

Vėlgi naujus pedagoginius požiūris pasaulis

Šiandienos mokymo lankstumas: kiekvienam savo ritmu ir savo gyvenimo

1 dinaminis modelis: seminarai, praktiniai seminarai ir projektai Darnus tempas 1: 1 vakarą per savaitę (3h) + 1 šeštadienis per mėnesį (7h) 1 mokymo vadovams: mokymo metu yra suderinama su profesinių tikslų (nuo 15 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo integracijos atramos) 1 pritaikomas modelis: sistema leidžia tiek akis, kad visų įvykių nuotolinis, įskaitant projektus, įveikti bet kokias nenumatytas 1 lankstus mokymasis: Tai galima pasiekti mokymo metu keliu

Į "Plius"

Asmeniniai plėtros / Lyderystė Instruktavimas profesinės projekto įgyvendinimo Augimas vadybinių ir technologinių įgūdžių A 4 MBA pasirinkimas ne skaitmeninių transformacijų širdį Per savaitę ant "spot" International "(Niujorke, San Franciske ar Šanchajuje) ... [-]
Prancūzija Le Kremlin-Bicêtre
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
15 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba