EMBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bendras KFUPM programos "Executive MBA" tikslas yra pasiūlyti unikalią karjeros vidutinio karjeros galimybę ir vadovaujančius vadovus Saudo Arabijos Karalystės ir GCC regione, kurie nori sustiprinti savo verslo žinias ir veiksmingumą, kartu aktyviai dalyvaudami savo versle ir profesinė karjera. Mūsų tikslas - suteikti šioms profesionalams galimybę savo įmones perkelti į ateitį - vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. EMBA dalyviai mokosi būti į priekį mąstančiais asmenimis, kurie veikia visame pasaulyje vykstančius verslo procesus.

Programa skirta plėtoti dalyvių strateginį mąstymą ir vadovavimo įgūdžius, taip pat sustiprinti jų supratimą apie pasaulio ekonomiką ir informacinių technologijų naudojimą, siekiant parengti juos sudėtingiems verslo vadovams greitai besikeičiančioje ir konkurencingoje versijoje. aplinką, kuri reikalauja naujų perspektyvų ir nuolatinio savęs atsinaujinimo, kad verslo iššūkius paverstų galimybėmis. Programa pabrėžia įvairių funkcinių verslo žinių, komandinio darbo ir grupinio tyrimo, etikos ir vertės kūrimo, kaip pagrindinės šiuolaikinių verslo įmonių raison d'être.

"Executive MBA" mokymo programa yra tinkama, pasaulinė, interaktyvi ir įdomi. Mokymo programa siūlo integruotą ir suderintą perspektyvą pažangiausius valdymo klausimus. Juo siekiama stiprinti dalyvių vadovavimo ir strateginio mąstymo įgūdžius.

"Executive MBA" programa yra 43 vienetų mokymo programa, sukurianti išsamią organizacijos strateginio valdymo sistemą. Struktūrizuota mažos klasės forma, ši programa palengvina žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai besivystančiose verslo aplinkose, įgijimui perduoti.

Kad atitiktų įdarbintų dalyvių grafiką, "Executive MBA" buvo sudaryta kaip dvejų metų (keturių semestrų) programa. Kiekvieno semestro metu dalyviai susitinka kas dvi savaites ketvirtadieniais ir penktadieniais. Klasės vyksta įrenginiuose, skirtuose vykdomajam mokymui tiek mieste, tiek už jos ribų.

Programos misija

Suteikti aukštos kokybės aukštojo išsilavinimo valdymo išsilavinimą regiono viešojo ir privataus sektoriaus vadovams. "Executive MBA" padidina gebėjimą strategiškai galvoti, planuoti ir veikti vis labiau konkurencingoje ir sudėtingoje verslo aplinkoje.

Tikslas

Bendras KFUPM-EMBA tikslas yra sustiprinti vadybinius įgūdžius, reikalingus patyrusiems vadovams ir vadovams, norintiems padidinti jų efektyvumą. Konkrečiai, programa skirta:

 1. Pabrėžti lyderystę, etiką ir naujoves
 2. Kurkite strategines perspektyvas
 3. Dėmesys pokyčių valdymui
 4. Pateikite pasaulinę perspektyvą
 5. Gerinti kritinį mąstymą, derybas, bendravimą ir komandinio darbo įgūdžius

Mokymo metodika

KFUPM siūlo dinamišką mokymosi aplinką. Mes naudojame mokymo metodiką, kuri pabrėžia funkcinės sąveikos ir tarpusavio priklausomybės svarbą. Mes pristatome subalansuotą teorijos ir praktikos derinį, taikydami tinkamus individualius mokymų kursus. EMBA dalyviai mokosi ne tik iš fakulteto kompetencijos, bet ir iš vienos kitos patirties. Mūsų EMBA siūlo mokymosi aplinką, kuri yra: dinamiška, interaktyvi, dalyvavusi ir orientuota į taikymą. Mūsų mokymo metodika apima:

 1. Tyrimo grupė
 2. Modeliavimas ir verslo žaidimai
 3. Pristatymai
 4. Vaidmenimis
 5. Diskusijos
 6. Atvejo analizė
 7. Veiksmų planai
 8. Pažintinių mokslininkų, verslo lyderių ir vadovų paskaitos apie aktualias temas ir problemas

Dalyvio profilis

EMBA programos dalyviai yra vykdomieji ir patyrę specialistai. Kad būtų sėkmingai, dalyviai turėtų būti:

 • Labai motyvuotos ir skirtos mokytis ir tobulinti savo karjerą
 • Labai ambicingas ir suinteresuotas tobulinti savo profesinį gyvenimą
 • Labai įkvėptas, įdomus ir tiki, kad įneša svarbų įnašą

EMBA sėkmės raktas yra įsipareigojimas. KFUPM Executive MBA yra sunkus darbas ir dalyviai turėtų būti įsipareigoję programos ir jos reikalavimų.

Tikimasi, kad dalyviai skirs daug laiko, skirtų užduočių rengimui ir studijų grupių susitikimams. Visi EMBA mokymo kursai vyksta "protingomis klasėmis". Norint pasinaudoti visa įranga, dalyviai privalo turėti nešiojamus nešiojamus asmeninius kompiuterius.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimai EMBA programai yra:

Pripažintas aukštojo mokslo bakalauro laipsnis. Anglų kalbos įgūdžių įrodymas. Mažiausiai aštuonerių metų darbo patirtis, įskaitant trejus metus vidurinės arba aukštesnės pakopos vadovaujančiose pareigose. Kandidatai, turintys mažiau nei 8 metų darbo patirtį, gali būti laikomi išimtiniais atvejais, remdamiesi EMBA komiteto rekomendacijomis ir CIM dekano padėjėju.

Visi kandidatai privalo pateikti užpildytą priėmimo paraiškos formą, kurią patvirtino:

 1. Trys rekomendaciniai laiškai
 2. Dabartinė CV
 3. Pareiškėjo darbdavio patvirtinimo raštas (jei taikytina), aiškiai parodantis darbdavio supratimą apie programos poreikius ir jų norą remti pareiškėjo priėjimą prie programos, įsipareigodamas paleisti pareiškėją iš įprastų darbo pareigų per dienas, kai klasėse yra laikomi

Visos paraiškos yra įvertintos, o potencialūs kandidatai kviečiami dalyvauti asmeniniuose pokalbiuose, kuriuos vykdo komanda, kurią sudaro CIM dekano padėjėjas magistro programoms ir EMBA Nuolatinio komiteto nariai. Paprastai interviu siekiama įvertinti kandidato asmeninius požymius (ambicijas, motyvaciją, įsipareigojimą, bendravimą ir tarpasmeninius gebėjimus), kurie yra būtini siekiant sėkmės ir naudos iš EMBA. Ji taip pat suteikia interviu komandai galimybę neformaliai įvertinti pareiškėjo anglų kalbos žinias ir jų gebėjimą patenkinti programos poreikius.

Programos struktūra

 1. Rezidencijos laikotarpis
  Rezidencijos laikotarpis prasideda programos pradžioje. Šio rezidencijos trukmė yra nuo keturių iki penkių dienų. Veikla per šį laikotarpį apima: orientavimą į programą ir tam tikrų su verslu susijusių disciplinų (pvz., Vadybos, informacinių technologijų, ekonomikos, apskaitos, rinkodaros, finansų, kiekybinių metodų) ir seminarų aktualiuose klausimuose (pvz., Bendravimo įgūdžių, laiko valdymo) apžvalga , Streso valdymas, derybiniai įgūdžiai ir kūrybinis mąstymas).
 2. Mokymo programa
  Programa yra skirta šešiolikai susijusių sričių. Pirmieji programos metai numato nuodugnų organizacijų priemonių ir funkcijų tyrimą. Bus pabrėžiamas šių sričių tarpusavio ryšys ir bus antrasis programos metų pagrindas gilesnei analizei. Antrieji metai plečia dalyvių gebėjimą spręsti sudėtingus valdymo uždavinius, daugiausia dėmesio skiriant didesnei kontekstinės verslo aplinkai.

Trukmė ir laikas

43 kreditų valandos, dvejų metų EMBA yra suskirstyta į keturis semestrus. Kursai vyks 2 kartus per savaitę ketvirtadienį ir penktadienį, kas antrą savaitę. Klasės prasideda 8 valandos ryto ir baigiasi 4:30 val. (Penktadienio kursai prasideda 7:30 val.). Rezidencijos dienos yra nuo 8:00 iki 16:45.

Gradacija Reikalavimai

EMBA programos baigimo reikalavimai (ir išlaikymo politika):

 1. Užbaigtas visų reikalaujamų kursų darbas pagal laipsnį, įskaitant rezidencijos laikotarpį.
 2. Mažiausiai sukaupto GPA 3.0 išlaikymas 4.0.
 3. Aukštos profesinės, etinio ir asmeninio elgesio standartų laikymasis pagal universiteto politiką.

Mokestis už mokslą

"Executive MBA" mokymas yra 130 000 SR visai programai ir apima visas kursų medžiagas, vadovėlių, universiteto mokesčius, lengvus pusryčius ir pietus gyvenimo laikotarpiu ir klasių dienomis. Mokymas mokamas keturiomis lygiomis dalimis SR 32 500 iki kiekvieno iš keturių semestrų pradžios.

Pagalbinė mokymosi patirtis

Mokymasis iš lyderių paskaitų

"Mokymasis iš lyderių" yra vienos valandos paskaitos, kurias rengia labai įtakingi lyderiai, kurie yra pakviesti kalbėti vienoje iš EMBA klasių. Išskirti kalbėtojai dalijasi turtingomis žiniomis ir patirtimi klasėje.

Tarptautinės akademinės kelionės

EMBA programa vykdo keturias dienas tarptautines akademines keliones į Korėją. Šią kelionę kartu organizuoja KAIST ir KFUPM.

Mokymosi tikslai ir uždaviniai

Vadovaujantis AACSB (Universitetinių verslo mokyklų tobulinimo asociacijos) mokymosi standartų užtikrinimu, Tarptautinė EMBA programos mokymosi tikslai ir uždaviniai pateikiami žemiau.

Mokymosi tikslai

Mokymosi tikslai

Mokymosi tikslas I - Dalyviai galės integruoti sąvokas ir sistemas iš įvairių verslo sričių, kad analizuotų situacijas ir parengtų tinkamas strategijas
 • Dalyviai supras pagrindines verslo funkcijas iš makro perspektyvos
 • Dalyviai galės integruoti verslo koncepcijas iš makro perspektyvos
 • Dalyviai galės kurti tinkamas verslo strategijas
Mokymosi II tikslas - dalyviai galės priimti sprendimų priėmimo procese kiekybines priemones ir analitinius įgūdžius
 • Dalyviai parodys supratimą apie kiekybinius ir analizės metodus verslui
 • Dalyviai galės naudoti kiekybinius ir analitinius metodus verslo problemų analizei
 • Dalyviai galės naudoti kiekybinius ir analizės metodus verslo strategijoms kurti, įgyvendinti ir įvertinti
Mokymosi III tikslas - dalyviai galės naudotis tarpasmeniniais ir vadovavimo įgūdžiais
 • Dalyviai galės veiksmingai bendrauti žodžiu ir raštu
 • Dalyviai galės veiksmingai dirbti su žmonėmis
 • Dalyviai supras veiksmingų lyderių charakteristikas
Mokymosi tikslas IV - Dalyviai supras verslo aplinką
 • Dalyviai sužinoti apie ekonominių, socialinių, technologinių ir politinių jėgų poveikį verslo aplinkoje
 • Dalyviai supranta ir vertina globalizaciją
Mokymosi tikslas V - Dalyviai galės įtraukti etikos ir socialinės atsakomybės klausimus į sprendimų priėmimą
 • Dalyviai žinotų apie įvairias etikos sistemas
 • Dalyviai galės įvertinti verslo sprendimus naudodamiesi etikos principais
 • Dalyviai supras, kokia svarbi įmonių socialinė atsakomybė
 • Dalyviai galės įtraukti verslo socialinės atsakomybės klausimus į verslo sprendimus

Reikalingų kursų sąrašas

Kodas Kurso pavadinimas Kredito valandos
ACCT 551 Finansinė apskaita ir ataskaitų teikimas 2
ACCT 552 Vadybos apskaita 3
ECON 551 Vadybinė ekonomika 3
ECON 561 Verslo makroekonomika 2
FIN 554 Valdymo finansai 3
FIN 562 Strateginiai įmonių finansai 3
MGT 551 Elgesys ir organizavimas 3
MGT 554 Verslo derybos 2
MGT 560 Etika ir lyderystė 2
MGT 561 Tarptautinis verslas ir globalizacija 3
MGT 562 Strateginis valdymas 3
MGT 564 Bendrovių valdymas 2
MIS 564 Elektroninė verslo strategija 3
MKT 561 Strateginis marketingo valdymas 3
OM 551 Kiekybiniai metodai 3
OM 552 Operacijų valdymas 3

EMBA programos laipsnio planas


1 metai

58145_EMBA01.jpg

58146_EMBA02.jpg

2 metai

58147_EMBA03.jpg

58148_EMBA04.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

CIM will continue to lead the way for business education in the Kingdom, ensure that the curriculum remains relevant and current to the needs of stakeholders, incorporate ethics based on the tenets of ... Skaityti daugiau

CIM will continue to lead the way for business education in the Kingdom, ensure that the curriculum remains relevant and current to the needs of stakeholders, incorporate ethics based on the tenets of Islam, forge links with the business community, and foster intellectual development of its faculty. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited