MBASTUDIES

Peržiūrėti EMBA laipsniai - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Klarmontas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Claremont yra visame pasaulyje garsėja savo daugelio švietimo įstaigų, kurios daro tai puiki vieta trokštantiems studijų absolventų. Tai net pramintas "Medžių Miestas ir doktorantūros ųjų".

Prašyti daugiau informacijos apie EMBA studijų programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Klarmontas Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Klarmontas Filter

Vykdomoji MBA programa

Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University
EMBA
Rgs. 2020
<
Dalinės
<
3 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Drucker School Executive Management programa (EMP) ieško profesionalų, kurie sėkmingai vykdo verslą, tačiau nori pasirengti tolesniam tobulėjimui.

Skaityti daugiau