MBASTUDIES

Peržiūrėti EMBAs - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Notre Dame Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020

EMBA studijų programos yra lanksčios ir prieinamos švietimo galimybes dieninių darbo profesionalai. Šiandien 's darbo rinkoje, ji ' s ne lengva rasti konkurencinį pranašumą. Abu dirbantys ir bedarbiai pažvelgti į EMBA.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

"Notre Dame" yra įsikūręs Indijos, JAV. Notre Dame yra namų aukštai įvertinta universitetų kuri yra laikoma viena iš pirmaujančių mokslinių tyrimų institutų JAV. Kartu su akademinės kompetencijos aukštųjų mokyklų mieste pasiekė daug pergalių sporte taip pat.

Prašyti daugiau informacijos apie EMBA studijų programas - Santykiai su klientais - jungtinėse Amerikos Notre Dame Jungtinėse Amerikos Valstijose - 2020

1 Rezultatai Santykiai su klientais, Notre Dame Filter

EMBA Verslo administravimo magistrantūra vadovamas

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
EMBA
Rgs. 2020
<
Dalinės
<
17&nbsp;-&nbsp;21 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Verslo lyderiai reikia daugiau nei tik techninių įgūdžių; jie turi sugebėjimų, drąsos, perspektyvą ir charakterį, kad būtų veiksmingas, strateginiai lyderiai. Notre Dame MBA p ...

Skaityti daugiau