MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in San Salvador Salvadoras 2019

Jeigu jau turite MBA studijų laipsnį ir esate sukaupę ganėtinai daug darbo tam tikroje verslo srityje patirties, pasidomėkite EMBA studijomis, kurios gali atverti itin geras karjeros galimybes. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių galėsite rinktis iš įvairiausių verslo studijų programų. Daugybė verslo mokyklų finansų, apskaitos ar rinkodaros studijas derina su lyderystės kursais, kurie studentams gali atverti daugybę studijų galimybių.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Yra universitetų Salvadoras, keli teikiančių bendrąjį išsilavinimą, ir daug su specializacijos sritis numerį. Šios mokyklos gali patenkinti studentų iš įvairių šalių poreikius su skirtingomis kultūrinės ir kalbinės aplinkos. Su turtingu paveldu, Salvadoras studentams siūlo gražus kultūrinę patirtį.

San Salvadoras yra labai švietimo, kultūros, politinis ir finansinis įtaką Salvadoro miestas. Tai sostinė šalyje ir gyvena keletas privačių ir valstybinių universitetų.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in San Salvador Salvadore 2019

Rezultatai Filter

Europos vykdomasis pareigūnas MBA

ADEN campus Salvador
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Salvadoras San Salvador

Jame pagrindinis dėmesys skiriamas dalyviui ir pritaikytas jų įsikišimo gali praturtinti mokymosi procesą. Tai itin aktyvus ir dalyvavimu. Ji vystosi atvejų tyrimus, seminarus ir pratybas. Diktavimo Meistras siekiama, o ne tik perduoti žinias, skatinti koncepcinius ir analitinius įgūdžius būtina vadovauti, priimti sprendimus ir juos išsipildymas su įrankiais ir naujausiomis žiniomis.

Lanksti MBA

ADEN campus Salvador
Su bendrabučiu Ištęstinės September 2019 Salvadoras San Salvador

Pagrindinis veiksnys pagrindinio mokymo-mokymosi proceso teikiama ten, kur studentas yra nuolat ginčijo, motyvuotą ir kartu nuolat sąveikaujant su specialistų, atsakingų už kiekvieną temą virtualiame Bendrijoje.