close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Rumunijoje - 2020

Rumunija neseniai tapo populiarus paskirties tarptautinių studentų, kurie siekia aukštojo mokslo. Rumunija siūlo pasaulinio lygio švietimo institucijų ir studijų programų, tarp jų yra Emba Rumunija. Rumunija teikia patrauklių atmosferą su turtinga kultūra ir istorija, siekiant papildyti mokymosi patirtį. EMBA Rumunija rengia studentų verslo lyderių. EMBA Rumunija pritraukia studen… Skaityti daugiau

Rumunija neseniai tapo populiarus paskirties tarptautinių studentų, kurie siekia aukštojo mokslo. Rumunija siūlo pasaulinio lygio švietimo institucijų ir studijų programų, tarp jų yra Emba Rumunija. Rumunija teikia patrauklių atmosferą su turtinga kultūra ir istorija, siekiant papildyti mokymosi patirtį.


EMBA Rumunija rengia studentų verslo lyderių. EMBA Rumunija pritraukia studentus iš viso pasaulio, stiprinant programos, nes studentai savo unikalių žinių ir patirties prie stalo. Studentai EMBA Rumunija daugiausia dėmesio skiria valdymui, tuo pat metu įgyti pagrindines žinias apie verslą, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų, operacijų, etika ir apskaitos. Per sudėtingas kursinių darbų, projektų ir seminarų, studentai išmoks, kaip taikyti įvairius verslo ir valdymo teorijos į praktiką.


Jeigu Jūs ieškote būdas anksto savo karjerą, tada apsvarstyti EMBA Rumunija. Paimkite variantus, žemiau!                   

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai

MBA

Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Bukareštas , Rumunija

ASEBUSS ir Kennesaw State University sukurtas akademinis aljansas naudoja kiekvienos programos privalumus tiek studentų, tiek dėstytojų naudai.

ASEBUSS ir Kennesaw State University sukurtas akademinis aljansas naudoja kiekvienos programos privalumus tiek studentų, tiek dėstytojų naudai. -
EMBA
Dieninės
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys