Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas EMBA studijų programas - Rizikos vadybos studijos

Vykdomojo verslo administravimo magistro programa, dar vadinama EMBA, paprastai skirta specialistams, dirbantiems. Šis magistro laipsnis gali suteikti lankstesnį grafiką nei įprastas MBA. Daugelis programų gali būti baigtos per dvejus metus ar mažiau.

Kas yra EMBA rizikos valdymo srityje? Šis magistro laipsnis skirtas verslo pagrindams ir rizikos valdymui. Kaip studentas, jums gali būti pateikta sistema suprasti riziką įmonėms ir kaip taikyti šias žinias verslo situacijose. Turėtumėte išmokti identifikuoti ir sušvelninti riziką (paprastai veiklos ir finansinius pavojus), kurie gali turėti įtakos verslui. Jūsų mokymo programoje gali būti kursų finansinės ataskaitos analizė, rizikos valdymo pagrindai, vertinimas, vadovavimo pamokos, įmonių rizikos valdymas ir išvestinių finansinių priemonių rinkos.

Rizikos valdymo studentai gali sukurti stiprių vadovavimo įgūdžių. Tai leidžia jiems prisiimti atsakomybę įvairiose situacijose, todėl jie yra vertingas papildymas bet kuriai komandai. Studentai taip pat gali sukurti unikalią kompetenciją priimti kompetentingus sprendimus, kuriuose atsižvelgiama į įvairią riziką, kuri gali būti susijusi. Bendravimas, kuris yra dar vienas įgūdis, dažnai susijęs su šiuo laipsniu, yra neįkainojamas darbdaviams ir gali padėti kasdieniame gyvenime.

Kadangi EMBA rizikos valdymo programose siūlomos įvairios institucijos visame pasaulyje, mokymas ir mokesčiai gali labai skirtis. Kartais EMBA programos turi aukštesnį mokymą nei tradicinės MBA programos, todėl kreipkitės į jūsų pasirinktos mokyklos priėmimo įstaigą ir paklauskite apie konkrečius registracijos mokesčius. Stipendijos gali būti skirtos padėti sumažinti finansinę naštą.

Vykdomosios verslo administravimo magistras rizikos valdymo srityje gali parengti studentus karjerai kaip draudimo brokeriai, rizikos valdymo konsultantai, įmonių rizikos valdytojai arba darbuotojų išmokų pareigūnai. Studentai taip pat dažnai yra kompetentingi dirbti aktuarijose, nuostolių kontrolės agentuose ir atitikties priežiūros pareigūnams. Absolventai gali būti kvalifikuojami aukštesnio lygio vadovų pareigoms. Daugelis studentų mano, kad turi teisę pradėti savo verslą arba teikti konsultavimo paslaugas.

Daugelis programų siūlo EMBA Rizikos valdymo laipsnius internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Rizikos vadybos studijos

ESLSCA Business School

Vykdomosios MBA atitiktis ... [+]

Vykdomosios MBA atitiktis

Programa yra vienerių metų ne visą darbo dieną programa. Jame bus nagrinėjamos ir šios besikeičiančio pasaulio teorijos, ir nuolatinis iš naujo apibrėžimas, bet ir svarbiausių sektoriaus veikėjų geriausios praktikos pavyzdžiai seminarų ar meistriškumo pamokų metu.

Programos tikslai ir nauda

Ši programa per vienerius metus parengia:

Įvertinkite rizikąApibrėžti ir išbandyti etikos ir atitikties programąNustatykite valdymo įrenginįBendravimas ir mokymas apie atitikties rizikąĮdiegti vidaus sankcijų politikąGeriausios praktikos palyginimasįgūdžiai

Šis MBA kursas padės jums įgyti įgūdžių, kurių siekia įmonės, susidūrusios su atitikties klausimais, būtent:... [-]

Prancūzija Paris
October 2019
Ištęstinės
1 metai
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba