EMBA programos - Rizikos vadybos studijos

Peržiūrėti visas EMBA studijų programas - Rizikos vadybos studijos

Rizikos vadybos studijos

Vykdomojo verslo administravimo magistro programa, dar vadinama EMBA, paprastai skirta specialistams, dirbantiems. Šis magistro laipsnis gali suteikti lankstesnį grafiką nei įprastas MBA. Daugelis programų gali būti baigtos per dvejus metus ar mažiau.

Kas yra EMBA rizikos valdymo srityje? Šis magistro laipsnis skirtas verslo pagrindams ir rizikos valdymui. Kaip studentas, jums gali būti pateikta sistema suprasti riziką įmonėms ir kaip taikyti šias žinias verslo situacijose. Turėtumėte išmokti identifikuoti ir sušvelninti riziką (paprastai veiklos ir finansinius pavojus), kurie gali turėti įtakos verslui. Jūsų mokymo programoje gali būti kursų finansinės ataskaitos analizė, rizikos valdymo pagrindai, vertinimas, vadovavimo pamokos, įmonių rizikos valdymas ir išvestinių finansinių priemonių rinkos.

Rizikos valdymo studentai gali sukurti stiprių vadovavimo įgūdžių. Tai leidžia jiems prisiimti atsakomybę įvairiose situacijose, todėl jie yra vertingas papildymas bet kuriai komandai. Studentai taip pat gali sukurti unikalią kompetenciją priimti kompetentingus sprendimus, kuriuose atsižvelgiama į įvairią riziką, kuri gali būti susijusi. Bendravimas, kuris yra dar vienas įgūdis, dažnai susijęs su šiuo laipsniu, yra neįkainojamas darbdaviams ir gali padėti kasdieniame gyvenime.

Kadangi EMBA rizikos valdymo programose siūlomos įvairios institucijos visame pasaulyje, mokymas ir mokesčiai gali labai skirtis. Kartais EMBA programos turi aukštesnį mokymą nei tradicinės MBA programos, todėl kreipkitės į jūsų pasirinktos mokyklos priėmimo įstaigą ir paklauskite apie konkrečius registracijos mokesčius. Stipendijos gali būti skirtos padėti sumažinti finansinę naštą.

Vykdomosios verslo administravimo magistras rizikos valdymo srityje gali parengti studentus karjerai kaip draudimo brokeriai, rizikos valdymo konsultantai, įmonių rizikos valdytojai arba darbuotojų išmokų pareigūnai. Studentai taip pat dažnai yra kompetentingi dirbti aktuarijose, nuostolių kontrolės agentuose ir atitikties priežiūros pareigūnams. Absolventai gali būti kvalifikuojami aukštesnio lygio vadovų pareigoms. Daugelis studentų mano, kad turi teisę pradėti savo verslą arba teikti konsultavimo paslaugas.

Daugelis programų siūlo EMBA Rizikos valdymo laipsnius internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

Vadovaujančioji rizika, globalizacija ir įvairovė

MINES ParisTech
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Prancūzija Sophia Antipolis Paris Kinija Beijing Fontainebleau Évry Lille + 6 daugiau

Sprendimų priėmimas globalizuotame pasaulyje reiškia sugebėjimą rasti kelią sudėtingoje aplinkoje, kurioje būdinga kultūrų ir racionalumo įvairovė. Tai reiškia, kad pasirinkimas per trumpą laiką, atsižvelgiant į platesnį ir nevienalyčių masyvą [+]

MBA rizikos, globalizacijos ir įvairovės

su Skema verslo mokykla

Sprendimų priėmimas globalizuotame pasaulyje reiškia sugebėjimą rasti kelią sudėtingoje aplinkoje, kurioje būdinga kultūrų ir racionalumo įvairovė. Tai reiškia, kad per trumpą laiko tarpą pasirinkti pasirinkimą, atsižvelgiant į platesnį ir įvairesnį informacijos įvairovę. Tai reiškia, kad sprendimai priimami neapibrėžtoje aplinkoje, kurioje galimybės dažnai eina kartu su rizika.

Nepriklausomai nuo to, ar jis dirba MVĮ, tarptautinėje įmonėje, administracinėje įstaigoje ar tarptautinėje organizacijoje, vadovai turi sugebėti orientuotis sprendimų priėmimo procese , kad apimtų tokį sudėtingumą. Norėdami tai padaryti, mes tikime, kad jie turi peržiūrėti savo pasaulio matomumo būdą, kad suprastų, kaip jis sąveikauja su kitomis simbolinėmis sistemomis, kitais racionalumo principais, kitais socialiniais, ekonominiais ir geopolitiniais kontekstais.... [-]