close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti EMBA studijų programas - Rinkodara ir pardavimai

EMBA arba vykdomasis verslo administravimo magistras yra MBA variantas, kuris paprastai skirtas asmenims, kurie jau turi daug darbo patirties verslo srityje. Tai gali būti geriausiai tinka žmonėms, norintiems keisti profesinę veiklą arba išplėsti savo dabartinį darbą. Kas yra EMBA rinkodaroje ir pardavime? Šis laipsnis gali padėti jums įgyti išsamų supratimą apie meno rinkodaros i… Skaityti daugiau

EMBA arba vykdomasis verslo administravimo magistras yra MBA variantas, kuris paprastai skirtas asmenims, kurie jau turi daug darbo patirties verslo srityje. Tai gali būti geriausiai tinka žmonėms, norintiems keisti profesinę veiklą arba išplėsti savo dabartinį darbą.

Kas yra EMBA rinkodaroje ir pardavime? Šis laipsnis gali padėti jums įgyti išsamų supratimą apie meno rinkodaros ir pardavimo produktų ir paslaugų. Rinkodara ir pardavimai gali būti gyvybiškai svarbi verslo pasaulio dalis, o uždirbant EMBA turėtumėte geriau pasiruošti taikyti teorijas ir principus realiam verslui. Nors jums greičiausiai bus sutelktos konkrečiai pardavimo aspektai, jūs taip pat galite daug sužinoti apie verslą apskritai.

Uždirbę šį laipsnį, galite įgyti žinių apie tai, kaip veikia pardavimo ir rinkodaros darbai, kurie gali padėti priimti tvirtus sprendimus kasdieniame gyvenime. Jūs taip pat galite tapti geresniu lyderiu ir išmokti tvarkyti savo laiką organizuotai ir efektyviai.

Yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos tai, kiek uždirbsite EMBA. Gali būti naudinga išnagrinėti įvairias galimybes, kad galėtumėte sužinoti, kas jums labiausiai tinka.

Rinkodaros ir pardavimo EMBA gali atverti jums daug duris verslo pasaulyje. Su šiuo laipsniu jūs tikriausiai ieškosite darbo įmonėje, galbūt valdymo ar kitoje aukšto lygio pozicijoje. Galimos darbo vietos gali būti prekės ženklo vadybininkas arba pardavimų vadybininkas. Vienoje iš šių pozicijų jūs galite būti atsakinga už pagalbą bendrovei didinti ir valdyti pardavimus bei pajamas. Jūs taip pat galite būti kvalifikuotas dirbti rinkodaros direktoriumi arba verslo plėtros vadybininku.

Galite pasiūlyti daugybę galimybių, kad galėtumėte užsidirbti EMBA internetu arba tradicinėje mokykloje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
EMAS Eurasian Management & Administration School
Maskva, Rusija +5 Daugiau

Mokykis angliškai! (1) internetu bet kurioje vietoje, (2) mišrus mokymasis arba (3) dieninės studijos universiteto mieste Rusijoje! Top 14 geriausių magistrų Vidurio ir Rytų E ... +

Mokykis angliškai! (1) internetu bet kurioje vietoje, (2) mišrus mokymasis arba (3) dieninės studijos universiteto mieste Rusijoje! Top 14 geriausių magistrų Vidurio ir Rytų Europoje! 200 geriausių magistrų pasaulyje! № 1 internetinis ir mišrusis mokymasis ir 2 dalyko universitetinės universiteto magistrantūros studijos Rusijoje! Pažangi „premium“ konsultavimo ir švietimo programa tiems, kuriems reikia įgyti brandžių šiuolaikinių vadybos įgūdžių dirbant aukštesnėse pareigose ir kurie nėra patenkinti pagrindinėmis žiniomis, kurias suteikia dauguma akademinių verslo mokyklų. Dėl rinkodaros ir pardavimų specializacijos studentai gauna visą rinkodaros ir pardavimo kursą. 2 prestižiniai laipsniai: EMAS (Rusija) vykdomojo MBA laipsnis ir GFKM (Europos Sąjunga, Lenkija) vykdomojo MBA diplomas. -
EMBA
Dieninės
Dalinės
12 - 18 mėnesiai
Rusijos, Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia