MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti 15 Geriausias EMBA studijų programas Prancūzijoje - 2020

Verslo specialistai iš viso pasaulio renkasi EMBA Prancūzija programas dėl daugelio priežasčių, įskaitant galimybę studijuoti kitoje šalyje, kaip patrauklių, kaip Prancūzijoje naudai. EMBA Prancūzija programos siūlo puikias programas, skirtas verslo profesionalams, siekiantiems pakopos išsilavinimą, reikalingą iš anksto vykdomosios lyderio pozicijas. Be išskirtinės akademinės kokybės, Prancūzija turi daug galimybių sektoriuose, pavyzdžiui, informacinių technologijų, programinės įrangos kūrimas ir daugialypės terpės dizainas.

EMBA Prancūzija programas, mokiniai įgis tvirtą pagrindą verslui per kursinių, kad daugiausia dėmesio skiriama rinkodaros, apskaitos, finansų, etikos, teisės ir valdymo. Studentai išmoks reikalingus įgūdžius kritiškai mąstyti, analizuoti ir veikti strategiškai valdyti besikeičiančioje globalioje rinkoje. Daugelis EMBA Prancūzija programos leidžia studentams dalyvauti jų švietimo masinė jų karjeros.

Norėdami daugiau sužinoti apie su EMBA Prancūzijoje, pereikite per programas žemiau. Žengti kitą žingsnį šiandien!

Rezultatai Filter

MBA vykdomosios valdymo ir skaitmeninis apdorojimas

Ionis School of Technology and Management
Universiteto miestelis Dieninės 15 - 18 mėnesiai Rugsėjis 2020 Prancūzija Ivry-sur-Seine

MBA valdymo ir skaitmeninis transformacijos mokys vadovus, sugebančius tenkinti visas bendrovės evoliucijos iššūkiai į skaitmeninį dabartinių ir būsimų pasaulyje.

MBA valdymas ir didelis duomenys

Ionis School of Technology and Management
Universiteto miestelis Dieninės 15 - 18 mėnesiai Rugsėjis 2020 Prancūzija Ivry-sur-Seine

MBA Vadyba ir didelių duomenų tvarkytojų mokys, kad bus konvertuoti skaitmenines duomenis į strateginės informacijos suteikiant ekonominę ir strateginį pranašumą lemiamą įtaką jų verslui.

MBA Inovacijų ir verslumo

Ionis School of Technology and Management
Universiteto miestelis Dieninės 15 - 18 mėnesiai Rugsėjis 2020 Prancūzija Ivry-sur-Seine

MBA Vadyba ir kibernetinio saugumo mokyti ekspertus, kurie galės pasiūlyti saugią aplinką į statymų ir iššūkius šiuolaikinės įmonės raidą.

MBA valdymas ir kibernetinis saugumas

Ionis School of Technology and Management
Universiteto miestelis Dieninės 15 - 18 mėnesiai Rugsėjis 2020 Prancūzija Ivry-sur-Seine

MBA Vadyba ir kibernetinio saugumo mokyti ekspertus, kurie galės pasiūlyti saugią aplinką į statymų ir iššūkius šiuolaikinės įmonės raidą.

MBA - Tarptautinis maršrutas

University of Strathclyde Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Rugpjūtis 2020 Graikija Atėnai Singapūras Šveicarija Ciurichas Bahreinas Manama Malaizija Petaling Jaya Kvala Lumpūras Omanas Muskatas Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus Abu Dabis Italija Milanas Vokietija Miunchenas Kinija Pekinas Prancūzija Tulūza + 21 daugiau

Strathclyde Business School (VSS) turi ilgą ir šlovingą istoriją yra novatoriškas verslo mokykla - ir dalis pirmaujanti technologijų universitetą - "naudingo mokymosi" jos širdį. VSS buvo pavadintas verslo mokykla Metų Times Higher Education 2016 apdovanojimuose paskelbtų lapkričio mėnesį. Apdovanojimas buvo padaryta pripažįstant verslo mokykla novatoriškos ir verslios požiūrį ir savo bendrą "neapmokėtos" veiklos.

MBA

IAE Aix Graduate School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Prancūzija Aix-en-Provence

Tai MBA yra įsteigtas didelį potencialą specialistų ir sujungia įdomų asortimentą kursų perduotas savaitgaliais ir visą gyvenamųjų savaites ....

MBA vadovams

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Universiteto miestelis Ištęstinės Spalis 2020 Venesuela Karakasas Panama Panamos miestas Kinija Šanchajus Kolumbija Bogota Prancūzija Paryžius Meksika Buenavista Jungtinės Amerikos Valstijos Naujasis Orleanas + 11 daugiau

MBA siūlo strateginį, įvairių sričių ir sistemingą požiūrį į valdymo, metodologijų ir naujoviškų mokymosi patirtį ...

MBA vykdymo atitiktis

ESLSCA Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 metai Susisiekti su mokykla Prancūzija Paryžius

Vykdomosios MBA atitiktis

Vykdomosios MBA Epitech vadyba ir IT verslumas

IONISx
Internetinės Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Prancūzija Prancūzija internete

Executive MBA Epitech vadybos ir IT verslumo kursai yra skirti vadovams ir būsimiems vadovams, kurie, be savo profesinių įgūdžių IT srityje, nori įgyti verslo ir verslo vadybos įgūdžių, tvirtinti savo lyderystę ir varyti jų verslumo projektas

Vykdomosios MBA ISG EPITA Skaitmeninės transformacijos valdymas

IONISx
Internetinės Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Prancūzija Prancūzija internete

Vykdomosios MBA programa ISG EPITA Skaitmeninės transformacijos valdymas skirtas vadovams ir būsimiems vadovams, kurie, be savo profesinių įgūdžių vadybos, komercijos ir IT srityse, nori įgyti įgūdžių, susijusių su skaitmenine transformacija, įrodyti savo lyderystę, varyti jų verslumo projektą

Tarptautinis „Flex EMBA“ („i-Flex“)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Internetinės Dieninės Ištęstinės 20 mėnesiai Susisiekti su mokykla Italija Milanas Prancūzija Nantas Reimsas Jungtinė Karalystė Edinburge Ispanija Madridas Kinija Guangdžou Barselona Belgija Briuselis Glazgas Pekinas Vokietija Miunchenas Tulūza-le-Château + 18 daugiau

Tarptautinė „Flex EMBA“ („i-Flex“) yra 20 mėnesių vykdomoji MBA programa, skirta vadovams, norintiems suderinti tarptautines studijas su darbo įsipareigojimais, naudojant vieną pažangiausių skaitmeninių mokymosi platformų pasaulyje, sukurtą naudojant „Microsoft“ technologijas. Programa užima 7 vietą pasaulyje ir tarp 4 geriausių Europoje pagal „QS Distance / Online MBA 2019“ reitingą. Pasinaudodami skaitmenine platforma, kuri yra viena inovatyviausių pasaulyje, kandidatai gali pasirinkti, kada, kur ir kaip lankyti pamokas. Studentai turi visišką laisvę nuspręsti, kada naudotis medžiaga, ir gali suderinti savo studijas su savo šeima ir darbu.

pasaulinė mados vadybos MBA

Institut Francais de la Mode
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Prancūzija Paryžius

Pasaulinis Mada valdymas yra visą darbo eigą ir tik MBA mados ir dizaino vadybos, kuri leidžia dalyviams tęsti savo karjerą.

Mišraus verslo administravimo magistras

Deusto Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės 16 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Bilbao Madridas Ispanija internete Prancūzija Paryžius + 4 daugiau

" Deusto Business School " 16 mėnesių sujungta vykdomoji magistro programa siekia spręsti naujas realijas ir problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria vadovai tiek profesinės, tiek asmeninėse srityse.

Executive MBA

EDHEC Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 mėnesiai Vasaris 2020 Prancūzija Paryžius „Roubaix“ + 1 daugiau

„Edhec Executive MBA“ yra trigubai akredituota viena iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jis skirtas patyrusiems vadovams, verslininkams ir vyresniesiems vadovams, norintiems patirti profesionalų transformaciją.

MBA Verslo Administravimo Magistras

EuroMBA
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2020 Olandija Mastrichtas Lenkija Varšuva Vokietija Kitzscheris Ispanija Barselona Prancūzija Nantas Marseilis + 9 daugiau

EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.