Filter
EMBA
Portugalija Porto Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Porto Portugalija 2019

Kursų arba MBA yra absolventas lygio verslo laipsnis profesionalams ir vykdantysis direktorius. Tai leidžia jiems mokytis verslo vykdomosios švietimo ir dirbti tuo pačiu metu.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Portugalija yra viena iš šilčiausių Europos šalių. Universiteto programos yra labai prieinamos. Tiesą sakant Portugalija yra viena iš mažiausių pragyvenimo išlaidų studentams. Mėgaukitės Didžiosios paplūdimiai Algarvės ar senus sparnus istoriją sostinėje Lisabonoje.

Portas yra antra labiausiai gyventojų mieste Portugalijoje po Lisabonos su maždaug 1,3 milijono žmonių populiacijoje. Porto universitetas yra viršuje universitetas Portugalijoje, nes ji tarnauja studentų iš visos Europos ir apskritai pasaulio. Yra daug kitų techninių kolegijų Portas taip pat.

Peržiūrėti EMBA studijų programas in Porto Portugalijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

AESE – School for Management and Business

Mes baigė 10 metų pirmame leidime EASA MBA / IESE. Patirtis, vis turtingi, leidžia mums suteikti dalyviams su intensyvaus mokymosi, skatinantys profesinį ir asmeninį tobu ... [+]

MBA EASA / Iese

Mes baigė 10 metų pirmame leidime EASA MBA / IESE. Patirtis, vis turtingi, leidžia mums suteikti dalyviams su intensyvaus mokymosi, skatinantys profesinį ir asmeninį tobulėjimą.

Gyvenimas ir ekonominė veikla yra verta, ir daug, kai tikslas yra sukurti gerovę visiems, pradėti žvalgybos naujoves ir efektyviai naudoti žaliavas. Vertinant humanistinį požiūrį į verslą, pateikimo žmones organizacijos centre, MBA siekia ne tik reaguoti į tai, kaip viskas yra padaryta, bet taip pat į tai, kas tai yra, kad jie daro.

Vienas iš vairuotojų yra patirtimi ir mokymasis naujų realijų, pasiektus glaudžius ryšius tarp dalyvių grupei, parinkto jų brandą ir keistis patirtimi; kita yra vienuolyną nacionalinių ir tarptautinių mokytojų orientacija - tyrinėjantys, mokyti ir žaidėjai yra iš tikrųjų verslo - padėti dalyviams samprotauti su gylio ir tikslumo, ir su realistišku požiūriu ir protinga.... [-]

Portugalija Lisbon Porto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba