MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Lisbon Portugalija 2019/2020

Lisabonos viršų pasirinkimas studijų verslo švietimo specialistų iš viso pasaulio. Lisabonoje EMBA yra puiki galimybė aukštos kokybės švietimo dinamiškas ir energingas miesto. Be iš geriausios akademinių institucijų, Lisabona turi daug ką pasiūlyti tiems, kurie nori studijuoti, dirbti arba gyventi tai puikus miestas. Su Lisabonos emba, dalyviai gali patirti profesinį tobulėjimą ir asmeninį augimą.

Lisabonos programomis EMBA yra struktūrizuoti verslo specialistų, turinčių darbo patirties, kurie siekia magistro kvalifikacinį laipsnį ir siekti karjeros viršutinės valdymo ir vadovaujančias pareigas. Emba Lisabonos programomis teikti švietimo pagrindinius verslo principus, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų, etikos, ekonomikos ir verslo teisės, vadovavimo ir strateginio valdymo svarba. Programų absolventai gali sukurti stiprią profesionalų tinklą ir karjeros galimybes regione, taip pat visame pasaulyje.

Pereikite per emba Lisabonos programomis, esančią žemiau ir sužinokite daugiau. Paimkite dar vieną žingsnį link savo tikslų šiandien!

Rezultatai Filter

MBA AESE / Iese

AESE – School for Management and Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Portugalija Lisbon Porto + 1 daugiau

Mes baigė 10 metų pirmame leidime EASA MBA / IESE. Patirtis, vis turtingi, leidžia mums suteikti dalyviams su intensyvaus mokymosi, skatinantys profesinį ir asmeninį tobulėjimą.