Filter
EMBA
Portugalija Lisbon Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios EMBA programos in Lisbon Portugalija 2019

Lisabonos viršų pasirinkimas studijų verslo švietimo specialistų iš viso pasaulio. Lisabonoje EMBA yra puiki galimybė aukštos kokybės švietimo dinamiškas ir energingas miesto. Be iš geriausios akademinių institucijų, Lisabona turi daug ką pasiūlyti tiems, kurie nori studijuoti, dirbti arba gyventi tai puikus miestas. Su Lisabonos emba, dalyviai gali patirti profesinį tobulėjimą ir asmeninį augimą.

Lisabonos programomis EMBA yra struktūrizuoti verslo specialistų, turinčių darbo patirties, kurie siekia magistro kvalifikacinį laipsnį ir siekti karjeros viršutinės valdymo ir vadovaujančias pareigas. Emba Lisabonos programomis teikti švietimo pagrindinius verslo principus, pavyzdžiui, rinkodaros, finansų, etikos, ekonomikos ir verslo teisės, vadovavimo ir strateginio valdymo svarba. Programų absolventai gali sukurti stiprią profesionalų tinklą ir karjeros galimybes regione, taip pat visame pasaulyje.

Pereikite per emba Lisabonos programomis, esančią žemiau ir sužinokite daugiau. Paimkite dar vieną žingsnį link savo tikslų šiandien!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

AESE – School for Management and Business

Mes baigė 10 metų pirmame leidime EASA MBA / IESE. Patirtis, vis turtingi, leidžia mums suteikti dalyviams su intensyvaus mokymosi, skatinantys profesinį ir asmeninį tobu ... [+]

MBA EASA / Iese

Mes baigė 10 metų pirmame leidime EASA MBA / IESE. Patirtis, vis turtingi, leidžia mums suteikti dalyviams su intensyvaus mokymosi, skatinantys profesinį ir asmeninį tobulėjimą.

Gyvenimas ir ekonominė veikla yra verta, ir daug, kai tikslas yra sukurti gerovę visiems, pradėti žvalgybos naujoves ir efektyviai naudoti žaliavas. Vertinant humanistinį požiūrį į verslą, pateikimo žmones organizacijos centre, MBA siekia ne tik reaguoti į tai, kaip viskas yra padaryta, bet taip pat į tai, kas tai yra, kad jie daro.

Vienas iš vairuotojų yra patirtimi ir mokymasis naujų realijų, pasiektus glaudžius ryšius tarp dalyvių grupei, parinkto jų brandą ir keistis patirtimi; kita yra vienuolyną nacionalinių ir tarptautinių mokytojų orientacija - tyrinėjantys, mokyti ir žaidėjai yra iš tikrųjų verslo - padėti dalyviams samprotauti su gylio ir tikslumo, ir su realistišku požiūriu ir protinga.... [-]

Portugalija Lisbon Porto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba