MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti 3 Geriausias EMBA studijų programas Pietų Korėjoje - 2019

Pietų Korėja yra lyderis daugelyje pramonės šakų, tokių kaip technologijos, robotų technikos ir verslo. Jos ekonomikos augimas yra tarnauti kaip modelis besivystančių šalių. Tai yra dėl to, kad Pietų Korėja yra patraukli tarptautinių studentų, kurie siekia verstis Emba, taip pat tarptautinio verslo specialistai. Studentai gali pasinaudoti didžioji profesionalų tinklą, o taip pat mėgautis grožio kraštovaizdį ir kultūrą.


EMBA Pietų Korėja programos skirtos verslo specialistams, paprastai valdymo pozicijas, įgyti įgūdžių ir žinių, reikalingų tapti kompetentinga vadovai. EMBA Pietų Korėja studentai gali kreiptis, ką jie sužino atlikdami savo studijas savo darbą, tuo pačiu suderinti savo darbo patirtį mokymosi aplinką. Studentai EMBA Pietų Korėja patirs griežtą kursinių, kad dėmesys sutelkiamas į pamatus verslo principus, kartu pabrėždama, valdymo ir vadovavimo.


EMBA Pietų Korėja gali padėti jums iš anksto savo karjerą į kitą lygį. Pereikite per EMBA Pietų Korėja variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį link savo profesinių tikslų!            

Rezultatai Filter

MBA

Korea University Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seoul Kinija Shanghai Singapūras Singapore + 4 daugiau

"Executive MBA" tikslas yra ugdyti lyderius, o ne tik vadovus. Mes tai darome pateikdami pagrindines žinias apie verslo funkcijas su mūsų novatoriškomis mokymo programomis. Mes padedame formuoti mūsų studentų sugebėjimą mąstyti tiek funkcionaliai, tiek kritiškai.

Pasaulinė MBA (Gemba)

University of Washington Foster School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 mėnesiai Rugsėjis 2019 Pietų Korėja Seoul Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle San Francisco + 3 daugiau

"UW" ir "Yonsei School of Business" partnerystėje GEMBA siūlo patyrusiems vadovams išskirtinį MBA išsilavinimą ir esminį tarptautinį poveikį.

MBA

University of Washington Foster School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 21 mėnesiai Rugsėjis 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle Pietų Korėja Seoul San Francisco + 3 daugiau

Įsimenkite skatinamą, interaktyvią mokymosi patirtį, kur jūs keičiate idėjas su Vašingtono universiteto Vašingtone vykdomos MBA programos Michael G. Foster verslo mokyklos 40-50 patyrusiais kolegomis.