MBASTUDIES.LT

Geriausios EMBA programos in Seoul Pietų Korėja 2019

Seulas yra ideali vieta daugeliui žmonių, kurie nori tęsti studijų pakopos verslo studijų. Seule EMBA yra įdomi galimybė specialistams uždirbti savo laipsnį ryškia metropolis, kad greitai padidinti savo buvimą pasaulinėje rinkoje. Seulas yra pažangiausius, aukštos technologijos, ir pasaulio miestas su daug galimybių plėtoti stiprią profesionalų tinklą ir karjeros.

Į Seulas programų EMBA yra sukurta siekiant suteikti iš tarptautinės perspektyvos, kuri yra svarbus aspektas, nes globalizacija didina ir šalių tapo dar labiau tarpusavyje profesionalų verslo išsilavinimą. Su Seule emba, mokiniai įgis tvirtą supratimą apie verslo principais, o įgyti įgūdžių, reikalingų tapti pasaulio verslo lyderių. Seule programų emba absolventai gali turėti puikias karjeros galimybes, pradedant nuo mažų įmonių iki tarptautinių korporacijų.

Per emba išvaizdą Seule programų žemiau ir tu gali rasti laipsnį, kad yra perfect for you!

Rezultatai Filter

Vykdomoji mokymo programa (EEP)

Sungkyunkwan University, SKK Graduate School of Business
Su bendrabučiu Ištęstinės 3 semestrus March 2020 Pietų Korėja Seoul

SKK GSB siūlo strateginius švietimo gaires plėtoti pagrindinius darbuotojų. Vykdomoji mokymo programa (EEP) siūlo Korėjos ir anglų pritaikyta trumpalaikiai kursai orientuoti į praktinius verslo.

MBA

Korea University Business School
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų March 2020 Pietų Korėja Seoul Kinija Shanghai Singapūras Singapore + 4 daugiau

"Executive MBA" tikslas yra ugdyti lyderius, o ne tik vadovus. Mes tai darome pateikdami pagrindines žinias apie verslo funkcijas su mūsų novatoriškomis mokymo programomis. Mes padedame formuoti mūsų studentų sugebėjimą mąstyti tiek funkcionaliai, tiek kritiškai.

Pasaulinė MBA (Gemba)

University of Washington Foster School of Business
Su bendrabučiu Ištęstinės 18 mėnesių September 2019 Pietų Korėja Seoul Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle San Francisco + 3 daugiau

"UW" ir "Yonsei School of Business" partnerystėje GEMBA siūlo patyrusiems vadovams išskirtinį MBA išsilavinimą ir esminį tarptautinį poveikį.

MBA

University of Washington Foster School of Business
Su bendrabučiu Ištęstinės 21 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Seattle Pietų Korėja Seoul San Francisco + 3 daugiau

Įsimenkite skatinamą, interaktyvią mokymosi patirtį, kur jūs keičiate idėjas su Vašingtono universiteto Vašingtone vykdomos MBA programos Michael G. Foster verslo mokyklos 40-50 patyrusiais kolegomis.