MBASTUDIES

Peržiūrėti 2 Geriausias EMBA studijų programas Pietų Afrikoje - 2020/2021

Pietų Afrika tapo visų Afrikos ekonominė jėga, todėl yra puiki vieta, aukštos kokybės ir apdovanoti EMBA programos. Verslo programų Pietų Afrikoje turi ilgą istoriją ir toliau auga, suteikti dar daugiau vertės iš Pietų Afrikos laipsnį. Studentai siekia EMBA Pietų Afrika dalyvauja daug pasaulinio lygio švietimo institucijas, taip pat pasinaudoti kraštovaizdžio ir kultūros grožį.


EMBA Pietų Afrika programos "rankų" principu, pabrėžiant teorijos taikymas praktikoje. Studentai EMBA Pietų Afrika įgyti pagrindinių klasių, o stiprus verslo fondas per sutelkiant dėmesį į IT, globalizacija, etikos, valdymo ir vadovavimo. Studentams, kurie siekia EMBA Pietų Afrika dažnai dabartinę verslo profesionalams, kurie dirba vykdomosios vadovavimo padidinti savo karjerą į kitą lygį.


Jeigu Jūs ieškote akademiškai sudėtinga ir stimuliuojančią aplinką, tada EMBA Pietų Afrika gali būti už jus programa. Pažvelkite žemiau esančių variantų!

Rezultatai Filter

UCT GSB MBA

University of Cape Town Graduate School of Business
EMBA
Vas. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

UCT GSB MBA, kurio specializacija yra vykdomasis valdymas (EMBA), yra vadovų ir lyderių taikomoji mokymosi patirtis, padėsianti tobulėti atliekant savo vykdomąjį vaidmenį, kad ...

Skaityti daugiau

Tarptautinė MBA

ISM - International School of Management
EMBA
<
Dalinės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Mūsų tarptautinė MBA suteikia jums pasaulinį pranašumą, kurio reikia, kad pasiektumėte lyderio karjerą į viršų. Sukurta darbo vadovams, programa siūlo visą akademinį griežtumą ...

Skaityti daugiau