MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Pietų Afrikoje - 2020

Pietų Afrika tapo visų Afrikos ekonominė jėga, todėl yra puiki vieta, aukštos kokybės ir apdovanoti EMBA programos. Verslo programų Pietų Afrikoje turi ilgą istoriją ir toliau auga, suteikti dar daugiau vertės iš Pietų Afrikos laipsnį. Studentai siekia EMBA Pietų Afrika dalyvauja daug pasaulinio lygio švietimo institucijas, taip pat pasinaudoti kraštovaizdžio ir kultūros grožį.


EMBA Pietų Afrika programos "rankų" principu, pabrėžiant teorijos taikymas praktikoje. Studentai EMBA Pietų Afrika įgyti pagrindinių klasių, o stiprus verslo fondas per sutelkiant dėmesį į IT, globalizacija, etikos, valdymo ir vadovavimo. Studentams, kurie siekia EMBA Pietų Afrika dažnai dabartinę verslo profesionalams, kurie dirba vykdomosios vadovavimo padidinti savo karjerą į kitą lygį.


Jeigu Jūs ieškote akademiškai sudėtinga ir stimuliuojančią aplinką, tada EMBA Pietų Afrika gali būti už jus programa. Pažvelkite žemiau esančių variantų!

Rezultatai Filter

UCT GSB MBA

University of Cape Town Graduate School of Business
Universiteto miestelis Dieninės 2 metai Vasaris 2020 Pietų Afrikos Respublika Keiptaunas

GSB MBA, vykdanti specializuotą vadovų valdymą (EMBA), yra taikomoji mokymosi patirtis vadovams ir vadovams, kurie padės jums vystyti savo vykdomąjį vaidmenį, kad jis būtų labiau įgyvendinamas ir tikslingas. Programa sukurs jūsų buvimą, konceptualius gebėjimus, praktinę išmintį ir apdairumą, kad galėtumėte nustatyti prioritetus sudėtingose ​​situacijose ir efektyviai.