Filter
EMBA
Pietų Afrikos Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Pietų Afrikoje - 2019

Pietų Afrika tapo visų Afrikos ekonominė jėga, todėl yra puiki vieta, aukštos kokybės ir apdovanoti EMBA programos. Verslo programų Pietų Afrikoje turi ilgą istoriją ir toliau auga, suteikti dar daugiau vertės iš Pietų Afrikos laipsnį. Studentai siekia EMBA Pietų Afrika dalyvauja daug pasaulinio lygio švietimo institucijas, taip pat pasinaudoti kraštovaizdžio ir kultūros grožį.


EMBA Pietų Afrika programos "rankų" principu, pabrėžiant teorijos taikymas praktikoje. Studentai EMBA Pietų Afrika įgyti pagrindinių klasių, o stiprus verslo fondas per sutelkiant dėmesį į IT, globalizacija, etikos, valdymo ir vadovavimo. Studentams, kurie siekia EMBA Pietų Afrika dažnai dabartinę verslo profesionalams, kurie dirba vykdomosios vadovavimo padidinti savo karjerą į kitą lygį.


Jeigu Jūs ieškote akademiškai sudėtinga ir stimuliuojančią aplinką, tada EMBA Pietų Afrika gali būti už jus programa. Pažvelkite žemiau esančių variantų!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Cape Town Graduate School of Business

GSB MBA, vykdanti specializuotą vadovų valdymą (EMBA), yra taikomoji mokymosi patirtis vadovams ir vadovams, kurie padės jums vystyti savo vykdomąjį vaidmenį, kad jis būt ... [+]

GSB MBA, vykdanti specializuotą vadovų valdymą (EMBA), yra taikomoji mokymosi patirtis vadovams ir vadovams, kurie padės jums vystyti savo vykdomąjį vaidmenį, kad jis būtų labiau įgyvendinamas ir tikslingas. Programa sukurs jūsų buvimą, konceptualius gebėjimus, praktinę išmintį ir apdairumą, kad galėtumėte nustatyti prioritetus sudėtingose ​​situacijose ir efektyviai.

Verslo pasaulis siūlo iššūkius, susijusius su dideliais vartotojų elgesio kintamaisiais, tendencijomis, reguliavimo neapibrėžtumu, konkurencijos perkėlimu ir naujomis technologijomis. Norėdami apšviesti įžvalgus veiksmus, turite sukurti objektyvą, kuris padės jums sutelkti dėmesį į svarbius kintamuosius. EMBA naudojasi sisteminio mąstymo, dizaino mąstymo ir integruoto mąstymo pertvarkymo mokymosi procese, kuris suteikia studentams galimybę kurti naujus objektyvus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Cape Town
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba