MBASTUDIES

Peržiūrėti 3 EMBA studijų programas - Pardavimai

EMBA arba Executive MBA laipsnis yra skirtas asmenims, kurie jau yra nustatyto karjeros ir nori išplėsti savo žinias savo pasirinktose srityse, siekiant išplėsti savo karjeros galimybes. Daugelis studentų toliau dirba, įgydami šį laipsnį.

Kas yra EMBA pardavime? Bet kurios organizacijos apatinė eilutė priklauso nuo pardavimų, taigi būtina, kad pardavimo pozicijose esantys žmonės turėtų įgūdžių, praktinių žinių ir požymių, reikalingų norint generuoti potencialius klientus, sekti klientus ir uždaryti sandorius. Siekiant padėti studentams tai padaryti, šios programos kursai yra skirti gerinti dalyvių strateginį mąstymą ir kritinės analizės galimybes, taip pat mokyti būdų, kaip taikyti įvairias teorijas sprendžiant sudėtingas verslo problemas. Bendravimas ir lyderystė taip pat yra pagrindinis šių kursų dėmesys, taip pat mokosi kurti profesionalius tinklus ir palaikyti kooperatines komandų aplinką.

Šios rūšies programos absolventai paprastai turi aukščiausio lygio bendravimo įgūdžius, taip pat stiprius strateginio mąstymo ir analitinius gebėjimus. Kiekvienas iš šių bruožų gali būti naudingas ne tik pardavimų srityje, bet ir kituose absolventų gyvenimo aspektuose.

EMBA kaina labai skiriasi. Veiksniai, galintys turėti įtakos galutinėms švietimo išlaidoms, yra mokyklos vieta, pasirinkta programa, programos trukmė ir visos pragyvenimo išlaidos.

Asmenys, turintys EMBA laipsnius pardavimų, gali rasti, kad jie turi galimybę ištirti daug įdomių karjeros. Be to, kad dirbate su prekėmis ar vertybiniais popieriais, absolventai gali būti sėkmingi rinkodaros vadybininko, interneto pardavimų vadybininko, skaitmeninio rinkodaros vadybininko, reklaminių skelbimų leidėjo, paskolos pareigūno, pirkimo vadybininko, nekilnojamojo turto brokerio, finansinių paslaugų pardavimo agento arba didmeninės ir gamybos pardavimo, vaidmenyje. atstovas.

Online kursų pasiūlymai yra lankstūs ir patogu tiems, kurie jau yra įsteigę karjerą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Pardavimai Filter

MBA - Verslo vadybos ir pardavimų

Formato Educativo
EMBA
<
Dieninės
<
10 mėnesiai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Į Gadex programos Verslo vadybos ir pardavimų Studentai mokysis labiausiai novatoriškų būdų, kaip valdyti, vadovauti ir motyvuoti pardavimų komandos metodus, taip pat savo par ...

Skaityti daugiau

EMBA pardavimų valdymo

German Business School
EMBA
Rgs. 2020
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

EMBA Pardavimų valdymo programa siūlo savo dalyviams vertingų žinių, reikalingą kuriant pardavimų ir koordinuoti pardavimo operacijas. Dalyvavimas šioje programoje skatins dar ...

Skaityti daugiau

Vykdomoji magistras tarptautinių pardavimų ir rinkodaros

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
EMBA
<
Dalinės
<
12 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Ši vykdomoji magistras (EMBA) tarptautinių pardavimų ir marketingo studijų programos yra idealiai tinka studentams, kurie dirbo tiesiogiai po vidurinės mokyklos mažiausiai 3 m ...

Skaityti daugiau