MBASTUDIES

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Pakistane - 2020

Pakistanas yra pagal gyventojų skaičių šalis su turtinga istorija ir kultūra. Globalizuotoje rinkoje, Pakistanas tapo patraukli vieta daugeliui tarptautinių studentų, mokyklos siūlo daugybę studijų programų daugelyje sektorių. Švietimo įstaigos Pakistanas siekia tapti labiau daugiakultūrėje ir Internacionalizacija.


Pakistanas EMBA programos yra skirtos specialistų karjeros viduryje, siekiant iš anksto į lyderio pozicijas. EMBA Pakistanas yra sukurtas taip, studentai gali tęsti savo karjerą nenutraukiant jų laipsnio. EMBA Pakistano studentai įgis tvirtą pagrindą verslo principus, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros, informacinių technologijų ir etika, dėl valdymo sritis. Studentai galės išmokti kritiškai mąstyti, priimti strateginius sprendimus, valdymo vaidmuo. Per patirtinį mokymąsi, Emba Pakistano studentai išmoks taikyti teoriją praktikoje.


Pažvelgti per EMBA Pakistanas variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį link savo tikslų!

Rezultatai Filter

MBA Vykdomosios

University of Management and Technology - Pakistan
EMBA
Bal. 2020
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

MBA Vykdomosios novatorišką iniciatyvą aukščiausios derinys sėkmingai valdo UMT, nuo pat jos įkūrimo 1992 metais pirmą kartą Pakistane. IT specialistai ieško pasaulinės karjer ...

Skaityti daugiau