Filter
EMBA
Pakistanas Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ištęstinės studijos EMBAs Pakistane

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams padėtų kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu įgytos specialistų patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Pakistanas gyvena Indo slėnio civilizacija, kuri yra vieni seniausių pasaulyje. Anglų kalba yra oficiali kalba, naudojama visose vyriausybės ir labiausiai švietimo ir verslo subjektams, ir taip pat suprato ir kalbėjo skirtingomis kompetencijos lygį daugeliui žmonių visame Pakistane, ypač vyresnėse klasėse ir žmonės, kurie išgyveno aukštesniuose švietimo ir tie, gyvena didesniuose miestuose.

Geriausios Ištęstinės studijos EMBA studijos Pakistane 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Management and Technology - Pakistan

MBA Vykdomosios novatorišką iniciatyvą aukščiausios derinys sėkmingai valdo UMT, nuo pat jos įkūrimo 1992 metais pirmą kartą Pakistane. IT specialistai ieško pasaulinės k ... [+]

MBA Vykdomosios

MBA Vykdomosios novatorišką iniciatyvą aukščiausios derinys sėkmingai valdo UMT, nuo pat jos įkūrimo 1992 metais pirmą kartą Pakistane. IT specialistai ieško pasaulinės karjeros ir vadovavimo galimybes intensyvios programos. Skirtingai nuo daugelio kitų švietimo ir mokymo programas, ji yra lanksti ir neturi reikalauti, kad išeiti iš verslo.

Susidūrus su globaliai konkurencingo verslo aplinką ir palaiko pažangias informacines ir ryšių technologijas, verslo organizacines struktūras sparčiai keičiasi. Sėkmė šią naują rinką, reikia komandos vadovų, dirbančių visoje funkcijas ir sienų. Šiandien, verslo lyderiai susiduria su iššūkiais, kurie unikaliai skiriasi nuo tų karta atgal. ... [-]

Pakistanas Lahoras
Balandis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba