Filter
EMBA
Pakistanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti Geriausias EMBA studijų programas Pakistane - 2019/2020

Pakistanas yra pagal gyventojų skaičių šalis su turtinga istorija ir kultūra. Globalizuotoje rinkoje, Pakistanas tapo patraukli vieta daugeliui tarptautinių studentų, mokyklos siūlo daugybę studijų programų daugelyje sektorių. Švietimo įstaigos Pakistanas siekia tapti labiau daugiakultūrėje ir Internacionalizacija.


Pakistanas EMBA programos yra skirtos specialistų karjeros viduryje, siekiant iš anksto į lyderio pozicijas. EMBA Pakistanas yra sukurtas taip, studentai gali tęsti savo karjerą nenutraukiant jų laipsnio. EMBA Pakistano studentai įgis tvirtą pagrindą verslo principus, pavyzdžiui, finansų, rinkodaros, informacinių technologijų ir etika, dėl valdymo sritis. Studentai galės išmokti kritiškai mąstyti, priimti strateginius sprendimus, valdymo vaidmuo. Per patirtinį mokymąsi, Emba Pakistano studentai išmoks taikyti teoriją praktikoje.


Pažvelgti per EMBA Pakistanas variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį link savo tikslų!

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of Management and Technology - Pakistan

MBA Vykdomosios novatorišką iniciatyvą aukščiausios derinys sėkmingai valdo UMT, nuo pat jos įkūrimo 1992 metais pirmą kartą Pakistane. IT specialistai ieško pasaulinės k ... [+]

MBA Vykdomosios

MBA Vykdomosios novatorišką iniciatyvą aukščiausios derinys sėkmingai valdo UMT, nuo pat jos įkūrimo 1992 metais pirmą kartą Pakistane. IT specialistai ieško pasaulinės karjeros ir vadovavimo galimybes intensyvios programos. Skirtingai nuo daugelio kitų švietimo ir mokymo programas, ji yra lanksti ir neturi reikalauti, kad išeiti iš verslo.

Susidūrus su globaliai konkurencingo verslo aplinką ir palaiko pažangias informacines ir ryšių technologijas, verslo organizacines struktūras sparčiai keičiasi. Sėkmė šią naują rinką, reikia komandos vadovų, dirbančių visoje funkcijas ir sienų. Šiandien, verslo lyderiai susiduria su iššūkiais, kurie unikaliai skiriasi nuo tų karta atgal. ... [-]

Pakistanas Lahore
Balandis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba