EMBA programos - Organizacijų vadyba

Peržiūrėti 3 EMBA studijų programas - Organizacijų vadyba

Skirtingai nuo tipiškų dieninių magistrantūros studijų programų, vykdomasis verslo administravimo magistras - tai laipsnis, orientuotas į profesionalų, siekiančių ne visą darbo dieną įgyti išsilavinimą, siekti savo karjeros. Manoma, kad kandidatai jau turi didelę darbo patirtį, todėl tempas skiriasi nuo įprasto MBA.

Kas yra EMBA organizaciniame vadove? Ši programa numato tolesnį studentų darbo jėgos tyrimą, susijusį su techniniais ir asmeniniais organizacijos valdymo aspektais. Kursai paprastai pabrėžia veiksmingą komandos plėtrą per plačią, organizacinę perspektyvą ir suprantant individualias charakteristikas bei elgesį. Studentams gali būti pavesta įvertinti kompleksines verslo problemas, susijusias su žmogiškųjų išteklių valdymu, etiniais ir socialiniais klausimais, veiksmingu grupės bendravimu ir elgesiu.

Vadovaudamiesi EMBA organizaciniame vadove, studentai turi galimybę toliau plėtoti sprendimų priėmimo ir tarpasmeninius įgūdžius, kurie yra svarbūs bet kokiam valdymo vaidmeniui. Jie taip pat gali geriau suprasti mokslinių tyrimų metodus ir platesnį etikos aspektą, kuris yra taikomas valdymui.

Organizacinio valdymo EMBA paprastai gali būti baigtas per vienerius ar dvejus metus. Kadangi kursai vyksta ne visą darbo dieną, kursai dažnai yra intensyvesni, kad būtų galima kompensuoti. Mokymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo mokyklos ir programos, o studentai turėtų iš anksto atlikti tyrimus, norėdami sužinoti daugiau.

Organizacinis valdymas susideda iš keleto pozicijų privačiose ar viešosiose įmonėse, kurios dirba tiesiogiai su darbuotojais. Absolventai su EMBA organizaciniame vadove paprastai yra pasirengę dirbti kaip žmogiškųjų išteklių valdytojai, tačiau jie taip pat gali gauti daugiau susijusių pozicijų, pavyzdžiui, mokymo ir plėtros vadovai, dėl jų EMBA kursinių ir jų ankstesnės darbo patirties. Kitas variantas - dirbti kaip operacijų tyrimų analitikas, atliekant tyrimus ir konsultuojant įmonėje dėl tarpininkavimo darbo vietoje ir organizacinių klausimų.

Organizacinio valdymo EMBA yra vertinga galimybė tiems, kurie jau dirba visą darbo dieną, su visame pasaulyje teikiamomis programomis, dažnai per nuotolinį mokymą ir geriau tinka darbo grafikai. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti Daugiau

MBA tarptautinių kompanijų infrastruktūros sektoriuje

Structuralia
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 650 valandos October 2019 Ispanija Alcobendas

MBA bendrovių statybų sektoriuje tapo po septyniolika leidimai mokė tiek Madride ir Barselonoje, nuoroda į šį sektorių kaip mokymo programos verslo valdymo Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje. Nuo 2010 m, kai buvo pradėta jo tarptautinė versija, jie dalyvauja studentai iš aštuoniolikos Lotynų Amerikos šalių, su paramos ir bendradarbiavimo su Amerikos valstybių organizacijos (OAS). Dabartinė padėtis statybų sektoriuje visame pasaulyje ir poreikį skatinti įmonių internacionalizacija yra pateikti šį tarptautinė programa ypač kuria siekiama specialistų iš Europos ir Amerikos ispanų kalbančių žemyne ​​priežastis. [+]

Jei jums nustatyti bet kuriuo iš šių atvejų, tai yra jūsų programa!

Jūs norite , kad iš anksto savo sektorių ir kurti profesionaliai į savo dabartinę veiklą. Norėčiau , kad nukreipti departamentas savo dabartinio bendrovės arba bendrovę per savo pramonės ir profesija. Turite iliuziją imtis ir atitikti sukurti savo įmonę, arba kai iniciatyvą dėl jų pačių problema. Jūs norite , kad specializuojasi verslo valdymo infrastruktūros srityje. Jūs galvojate apie galimybę kurti Lotynų Amerikoje ar Ispanijoje ir galėtumėte pasidalinti patirtimi su kitais profesionalais kaip jus kosmopolitinis miestas, kaip Madride.

Globalizacijos procesas, kuris šiuo metu gamina laidus, visi specialistai apskritai ir pramonės inžinieriai, visų pirma reikia būti atvira geografinio mobilumo, priklausomai nuo galimybių, kurios gali atsirasti ir kitose šalyse.... [-]


MBA vykdomasis valdymo profesionalių paslaugų organizacijoms

Centro de Estudios Garrigues
Su bendrabučiu Ištęstinės 272 valandos October 2019 Ispanija Madrid

MBA Profesionalus aptarnavimas organizacijų suteikia viziją už bendrą kryptį, būdingas MBA [+]

MBA Profesionalus aptarnavimas organizacijų

Profesionalus aptarnavimas organizacijos turi konkrečias valdymo funkcijas, kurios privalo reaguoti į tuos, kurie turi savo pozicijas. MBA Profesionalus aptarnavimas organizacijų teikia už bendrą vadovavimą viziją, būdingas MBA, atkreipiant ypatingą dėmesį į šių organizacijų, kurioje jos specialistų kompetencija yra pagrindinė vertybė ypatumus.

Dirigido:

• Vadybininkai, partneriai, vadovai ir vadybininkai konsultavimo ir audito įmonių

• Partneriai, pagalbininkai ir valdytojai kontorų, mokesčių konsultantai, ekonominių patarėjų ir finansų

• Vadovai ir vadybininkai RR konsultacinių firmų. HH. ir kvalifikuotų specialistų ieškojimo... [-]


Vykdomoji magistras institucinės ir švietimo valdymo

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

Ši vykdomoji magistras (EMBA) instituciniuose ir švietimo vadybos studijų programos yra idealiai tinka studentams, kurie dirbo tiesiogiai po vidurinės mokyklos mažiausiai 5 metų vadovo pareigas toje pačioje srityje ar pan, [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Dėl mokslininkams ir pedagogams

Vykdomasis magistro institucinių ir švietimo vadybos (EMBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]