Filter
EMBA
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti EMBA studijų programas - Organizacijų vadyba

Skirtingai nuo tipiškų dieninių magistrantūros studijų programų, vykdomasis verslo administravimo magistras - tai laipsnis, orientuotas į profesionalų, siekiančių ne visą darbo dieną įgyti išsilavinimą, siekti savo karjeros. Manoma, kad kandidatai jau turi didelę darbo patirtį, todėl tempas skiriasi nuo įprasto MBA.

Kas yra EMBA organizaciniame vadove? Ši programa numato tolesnį studentų darbo jėgos tyrimą, susijusį su techniniais ir asmeniniais organizacijos valdymo aspektais. Kursai paprastai pabrėžia veiksmingą komandos plėtrą per plačią, organizacinę perspektyvą ir suprantant individualias charakteristikas bei elgesį. Studentams gali būti pavesta įvertinti kompleksines verslo problemas, susijusias su žmogiškųjų išteklių valdymu, etiniais ir socialiniais klausimais, veiksmingu grupės bendravimu ir elgesiu.

Vadovaudamiesi EMBA organizaciniame vadove, studentai turi galimybę toliau plėtoti sprendimų priėmimo ir tarpasmeninius įgūdžius, kurie yra svarbūs bet kokiam valdymo vaidmeniui. Jie taip pat gali geriau suprasti mokslinių tyrimų metodus ir platesnį etikos aspektą, kuris yra taikomas valdymui.

Organizacinio valdymo EMBA paprastai gali būti baigtas per vienerius ar dvejus metus. Kadangi kursai vyksta ne visą darbo dieną, kursai dažnai yra intensyvesni, kad būtų galima kompensuoti. Mokymo išlaidos skiriasi priklausomai nuo mokyklos ir programos, o studentai turėtų iš anksto atlikti tyrimus, norėdami sužinoti daugiau.

Organizacinis valdymas susideda iš keleto pozicijų privačiose ar viešosiose įmonėse, kurios dirba tiesiogiai su darbuotojais. Absolventai su EMBA organizaciniame vadove paprastai yra pasirengę dirbti kaip žmogiškųjų išteklių valdytojai, tačiau jie taip pat gali gauti daugiau susijusių pozicijų, pavyzdžiui, mokymo ir plėtros vadovai, dėl jų EMBA kursinių ir jų ankstesnės darbo patirties. Kitas variantas - dirbti kaip operacijų tyrimų analitikas, atliekant tyrimus ir konsultuojant įmonėje dėl tarpininkavimo darbo vietoje ir organizacinių klausimų.

Organizacinio valdymo EMBA yra vertinga galimybė tiems, kurie jau dirba visą darbo dieną, su visame pasaulyje teikiamomis programomis, dažnai per nuotolinį mokymą ir geriau tinka darbo grafikai. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Organizacijų vadyba

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Ši vykdomoji magistras (EMBA) instituciniuose ir švietimo vadybos studijų programos yra idealiai tinka studentams, kurie dirbo tiesiogiai po vidurinės mokyklos mažiausiai ... [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Dėl mokslininkams ir pedagogams

Vykdomasis magistro institucinių ir švietimo vadybos (EMBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba