close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus EMBA studijų programas - Operacijų vadyba

Paprastai prieinama baigus bakalauro laipsnį, EMBA paprastai pasirengia studentams, kurie sukūrė savo karjerą keletą metų. Šio tipo programa gali remtis žiniomis, kurias įgijo darbo pasaulis, kad jie geriau suprastų pasirinktą profesinę sritį. Kas yra EMBA operaciniame vadyboje? Šio tipo programa paprastai rengia studentus vadovaujančioms pareigoms, suteikiant jiems žinių apie s… Skaityti daugiau

Paprastai prieinama baigus bakalauro laipsnį, EMBA paprastai pasirengia studentams, kurie sukūrė savo karjerą keletą metų. Šio tipo programa gali remtis žiniomis, kurias įgijo darbo pasaulis, kad jie geriau suprastų pasirinktą profesinę sritį.

Kas yra EMBA operaciniame vadyboje? Šio tipo programa paprastai rengia studentus vadovaujančioms pareigoms, suteikiant jiems žinių apie strategiją, verslo valdymą ir finansavimą. Kursai apima platesnius dalykus, tokius kaip tiekimo grandinės, projektų valdymas ir gamybos planavimas. Šios programos tikslas paprastai yra padėti mokiniams suvokti, kaip įmonės veikia skirtinguose lygmenyse ir kaip bendrovė veikia pasauliniu mastu.

Studentai, įstojusieji į EMBA programą "Operacijų valdymas", paprastai kuria keletą kritinių įgūdžių, kurie gali padėti jiems ir savo karjeroje, ir jų asmeniniame gyvenime. Daugelis studentų ugdo vadovavimo įgūdžius, kurie padeda jiems sėkmingai dirbti vadovaujančiose pareigose. Stiprūs analitiniai įgūdžiai taip pat naudingi verslo strategijos supratimui, o problemų sprendimo įgūdžiai gali būti naudingi visais gyvenimo aspektais.

Studentai, norintys žinoti, kiek kainuoja užpildyti EMBA programą, turėtų tiesiogiai kreiptis į mokyklas. Kadangi kiekvienas universitetas yra skirtingas, šios programos kainos skiriasi.

Turėdami didelę patirtį operacijų valdymo srityje, studentai gali turėti puikių rezultatų daugelyje karjeros, įskaitant tiekimo grandinės vadovus. Kiti pasirenka tapti atsargų valdymo vadovais, o kai kurie siekia karjeros kaip verslo konsultantai. Daugelis nusprendžia tapti logistikos vadovais ar operacijų analitikais. Darbuotojai taip pat gali būti darbo inžinieriai ar sandėlių vadovai, arba studentai gali pasirinkti dirbti kaip projekto vadovai.

Nors klasėse universitetuose vis dar yra perspektyvi alternatyva, užsiregistravimas internetiniuose kursuose tampa vis populiaresnis. Online klasės paprastai leidžia studentams kurti savo tvarkaraščius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Ottawa University
Feniksas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Vykdomoji verslo administravimo magistro ir operatyvaus efektyvumo programa studentams suteikia aukštos kokybės profesines pažangias verslo studijas. Kursai apima asmenines ve ... +

Vykdomoji verslo administravimo magistro ir operatyvaus efektyvumo programa studentams suteikia aukštos kokybės profesines pažangias verslo studijas. Kursai apima asmenines vertybes ir profesinę etiką. Kursai siūlomi mūsų Phoenix miestelyje. -
EMBA
Dieninės
2 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia