Filter
EMBA
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Ieškoti geriausių EMBA studijų programų Okeanija 2019/2020

EMBA arba verslo administravimo studijos vadovams yra skirtos jau gana daug darbo patirties turintiems verslo specialistams. Šio tipo studijos yra kuriamos, taip jos studentams galėtų padėti kilti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi darbo metu studentų įgytos patirtys ypatingai praturtina studijas, būtent šio tipo studijų programos studentams tikrai suteikia visapusiškesnį išsilavinimą.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Norite studijuoti Okeanijos? Dvi labiausiai paklausos studijų krypčių ir Okeanija: Australija ir Naujoji Zelandija, abu kartu pasiūlyti ypatingų ir labai skirtinga studijų nuotykius.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais EMBA programos Okeanija 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IPMI International Business School

Tai pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių. ... [+]

Tai yra pagrindinė programa IPMI Business School. Programa, su nuolatinio tobulinimo, veikia jau dvidešimt metų ir gaminami profesionalių vadybininkų ir vadovų skaičių. Pagrindiniai programos yra:

Harvardo verslo mokyklos Byla-mokymosi metodai

IPMI Business School mokymo buvo įpratę greitai į sąvokas ir praktiką verslo pokyčius. Kaip Harvard Business School, IPMI verslo mokykla yra pirmiausia teismo tyrimas verslo mokykla, atvejų tyrimus iš Harvardo, INSEAD ir IPMI Verslo pati mokykla. Atvejų naudojimas arba tarp atvejų ir koncepcijos santykis kinta priklausomai nuo kurso temomis ir programomis.

Master of Business Administration (MBA) programos fiksuoja sunkumus ir neaiškumus, neatskiriamais nuo realaus pasaulio sprendimų priėmimo ir įgyvendinimo klasėje per atvejų tyrimus, o ne tik per paskaitas. Diskusija realiuoju gyvenimas verslo situacijų klasės vadovus studentams surasti problemas iš skirtingų kampų ir duoti gerai suapvalinti perspektyvą. Be to, ji leidžia studentams plėtoti tvirtą analitinį ir problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius. Be to, ji taip pat suteikia su taikomų įgūdžių studentams suprasti verslo dinamiką.... [-]

Indonezija Džakarta
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Wollongong Faculty of Business

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareiga ... [+]

Verslo administravimo magistro vykdomoji (EMBA) teikia integruotą kompleksą sudėtingų teorinių ir profesinių pajėgumų vadovams, tiems, kurie siekia vadovaujančias pareigas, ir verslininkams.

Programa kuria įgūdžius, reikalingus norint reaguoti į dinamišką verslo aplinką, nustatant, įgyvendinant ir valdant geriausią verslo praktiką visuose verslo ir profesinio gyvenimo etapuose.

Pagerinami lyderystės įgūdžiai, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į visų verslo modelių valdymą. Absolventai yra pasirengę būti novatoriški, įžvalgūs ir strategiški teikiant kliento poreikius.

Kad vyresnieji vadovai galėtų susitvarkyti su darbu ir studijų įsipareigojimais, programa pristatoma intensyviu režimu ilgiems savaitgaliams, įskaitant gyvenamąjį savaitgalį ir intensyvią pažintinę išvyką į užsienį.... [-]

Australija Šiaurės Vulongongas Sidnėjus
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba