MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti 11 Geriausias EMBA studijų programas Nyderlanduose - 2019

Nyderlandai yra populiarus paskirties akademinių studijų. Tai daugiakultūrė ir įvairių aplinką geriausios studijų programų ir dėstytojų. Nyderlanduose yra puikioje vietoje, suteikiant galimybę statyti didelę profesinę tinklų ir keliauti visoje Europoje.


EMBA Nyderlandai struktūra studentams profesinę patirtį, siekiant iš anksto savo karjerą į aukštesnio lygio vadovaujančias ir atsakingas pareigas. Su EMBA Nyderlanduose, studentai gali plėtoti savo pramonės specifinių įgūdžių, specializacijos sritis, pavyzdžiui, prekybos ar finansų. EMBA Nyderlandai programose daugiausia dėmesio bus skiriama studijų temomis, pavyzdžiui, komunikacijos valdymo, rinkos tyrimų, vadovavimo, verslo etikos ir operacijų valdymo.


Jeigu Jūs ieškote anksto savo karjerą, tada EMBA Nyderlandai gali būti Jums programą.Pereikite per variantus, žemiau ir žengti kitą žingsnį link savo profesinių tikslų su EMBA Nyderlandų!

Rezultatai Filter

Modulinė verslo MBA MBA

Nyenrode Business University
Su bendrabučiu Ištęstinės September 2019 Olandija Breukelen

Ar kasdien dirbate drąsioje aplinkoje su griežtais terminais, įvairiais departamentų interesais ir ribotais biudžetais? Jūs nesate vienintelis. IT poveikis organizacijoms yra didelis ir didėja. Ji surenka daug investicijų, tačiau ne visada duoda norimų rezultatų, o organizaciniai plėtros procesai dažnai yra ilgi ir sudėtingi. Tačiau IT taip pat leidžia kurti naujas organizacines struktūras ir verslo modelius; plėtoti tinklus su partneriais, glaudžiau susieti, interaktyvų ryšį su klientais ir mažiau hierarchinių sluoksnių įmonėse.

Modulinė MBA

Nyenrode Business University
Su bendrabučiu Ištęstinės 3 - 7 metų Registracija galima Olandija Breukelen

Su „Modular Executive MBA“ galite sukurti savo MBA. Tyrimas, dirbant ir dirbdami su savo ambicijomis. Pasirinkite MBA pavadinimą su visa MBA arba sekite vieną ar kelis modulius, kad galėtumėte greitai atnaujinti savo žinias.

Executive MBA

Nyenrode Business University
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų May 2019 Olandija Breukelen

Nyenrode's Executive MBA yra dvejų metų programa. Kaip vadybininkas, lyderis ar verslininkas, kurį pasirinksite dalyvauti, nes norite patys tapti geriausiu lyderiu. Mūsų Executive MBA programa padeda jums padidinti savo vadovavimo poveikį visoje savo asmeninio vadovavimo plėtros kelionė, pagrindinė tema tema.

Mastrichtas-Suffolk MBA

Maastricht-Suffolk Executive MBA
Su bendrabučiu Ištęstinės 24 mėnesių January 2020 Olandija Maastricht

Mastrichto-Safolko MBA yra trigubas tarptautiniu mastu akredituotos (AMBA, IACBE ir ACBSP) pasiūlė bendradarbiaujant su Suffolk verslo mokyklos ir Mastrichto vadybos mokyklos valdymo laipsnį. Tai vienas seniausių verslo mokyklų Nyderlanduose ir vienas iš jauniausių įstaigų Jungtinėje Karalystėje partnerystė lėmė unikalų MBA, kuri sujungia tvirtą verslo tradicijas ir tarptautinę akreditaciją su verslumo energijos ir galimybių plėtrai. Programa yra pateikta visiškai anglų kalba.

MBA - verslo administravimo magistras

United International Business Schools
Su bendrabučiu Internetinės Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 1 - 3 metų September 2019 Belgija Antwerp Ispanija Barcelona Brussels Madrid Japonija Tokyo Šveicarija Zürich Lausanne Olandija Amsterdam Italija Milan Geneva + 17 daugiau

Mūsų akademinis kalendorius grindžiamas ketvirta sistema (1 ketvirtis = 10 savaičių). Dėl programos lanksčios struktūros ir modulinės konstrukcijos, kiekvieno ketvirčio ir kiekvieno termino pradžioje yra keletas pradinių datas: spalio, lapkričio, sausio, vasario, balandžio, gegužės, liepos ir rugpjūčio mėn.

Lankstus MBA

International Business School the Hague
Su bendrabučiu Dieninės 24 mėnesių September 2019 Olandija The Hague

Lankstus MBA International Business School the Hague ( IBSH ) Verslo lyderiams, turintiems karjeros augimo viziją.

MBA - 22 mėnesiai

Rotterdam School of Management | Erasmus University
Su bendrabučiu Ištęstinės 22 mėnesių January 2020 Olandija Rotterdam

Kuriant ateitį reikia daugiau nei žodžių ir vizitinių kortelių. Kaip vykdomoji asociacija, jūs tiksliai žinote, ką mes turime omenyje.

Global Executive OneMBA - 21 mėnuo

Rotterdam School of Management | Erasmus University
Su bendrabučiu Ištęstinės 21 mėnesių September 2019 Olandija Rotterdam

"Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje.

Ištęstinės MBA

TIAS School for Business and Society
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 metų September 2019 Olandija Tilburg Utrecht + 1 daugiau

Ištęstinės MBA magistro laipsnis iš vienos iš labiausiai gerbiamų Europos verslo mokyklų. Teikia tiesioginę naudą tiek dalyviams, tiek įmonėms: geresnės žinios, tinklai ir asmeniniai įgūdžiai.

Executive MBA

Maastricht School of Management
Su bendrabučiu Ištęstinės 2 - 4 metų January 2020 Olandija Maastricht

MSM Executive MBA yra ne visą darbo dieną skirta programa, skirta subalansuoti darbo su studijomis spaudimą. Klasės vyksta per aštuonis modulius, kurie gali būti baigti po 2 metų, tačiau prireikus galite užimti ilgiau.

MBA Verslo Administravimo Magistras

EuroMBA
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 24 mėnesių September 2019 Olandija Maastricht Lenkija Warsaw Vokietija Kitzscher Ispanija Barcelona Prancūzija Nantes Marseille + 9 daugiau

EuroMBA yra daugiau nei MBA. Ji siūlo vadovams galimybę plėtoti savo verslo įgūdžius, o pastatas tarptautinį tinklą, jungiančiais visą pasaulį.